Почивки в Хисаря - тема 3

  • 118 585
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Мнения: 2 466
Здравейте! Прочетох цялата тема, но все пак... Може ли да ми препоръчате място, на което да отседнем.? Искам да направя подарък на съпруга ми, уикенд края на май или по-вероятно началото на юни. Никога не сме ходили в Хисаря и нищо не ми е познато. Ще сме двама възрастни с дете на почти 3г. Понеже е малко капризен към храната, най-вероятно аз ще му сготвя и ще му нося храна. Затова ми се иска някоя стая или студио, в което има кухненски кът или поне микровълнова, за да мога да му я топля. Не държа на лукс, но да е чисто и просторно, а не стая като кутийка.  Басейна да е минерален и топъл, не горещ заради детето. Ще е плюс ако има и детски, макар че няма да го оставяме сам. Не ни трябва за плуване, по -скоро за киснене. Ако има вътрешен също ще е добре, защото не знам какво ще е времето тогава. Да има детски кът, градинка, площадка или нещо такова, за да може да си играе. Досега не сме били на ОИ, но като че ли предпочитам да има поне закуска и вечеря, за да не обикаляме и да се чудим къде да хапнем нещо. Не че с детето може да седнем на едно място... Изобщо, възможно ли е да за около 200-250 лв за две нощувки на намерим нещо?  Писах запитване до хотел hello, но там басейна не е минерален. Сигурно са ми много претенциите, но с дете нямам избор. Ще съм много благодарна, ако ме насочите.

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 384
Бях в хотел Хелоу Хисар преди 2-3 седмици и така като чета мисля, че ще подходящ за вас. Вярно, че все още басейнът не е минерален, но за лятото са вързани към минерална вода и тръбата е прокарана. Може би юни или юли ще бъде пълен с минерална вода, така поне казаха от рецепцията. Студията са много хубави, заредени с всичко необходимо като кана, тостер, 2 котлона, микровълнова, чинии, чаши, посуда, хладилник. И много хубави тераси със столове и маси. Изобщо е чудно хотелче. Чисто и ново.

# 333
  • Мнения: 105
Здравейте! Прочетох цялата тема, но все пак... Може ли да ми препоръчате място, на което да отседнем.? Искам да направя подарък на съпруга ми, уикенд края на май или по-вероятно началото на юни. Никога не сме ходили в Хисаря и нищо не ми е познато. Ще сме двама възрастни с дете на почти 3г. Понеже е малко капризен към храната, най-вероятно аз ще му сготвя и ще му нося храна. Затова ми се иска някоя стая или студио, в което има кухненски кът или поне микровълнова, за да мога да му я топля. Не държа на лукс, но да е чисто и просторно, а не стая като кутийка.  Басейна да е минерален и топъл, не горещ заради детето. Ще е плюс ако има и детски, макар че няма да го оставяме сам. Не ни трябва за плуване, по -скоро за киснене. Ако има вътрешен също ще е добре, защото не знам какво ще е времето тогава. Да има детски кът, градинка, площадка или нещо такова, за да може да си играе. Досега не сме били на ОИ, но като че ли предпочитам да има поне закуска и вечеря, за да не обикаляме и да се чудим къде да хапнем нещо. Не че с детето може да седнем на едно място... Изобщо, възможно ли е да за около 200-250 лв за две нощувки на намерим нещо?  Писах запитване до хотел hello, но там басейна не е минерален. Сигурно са ми много претенциите, но с дете нямам избор. Ще съм много благодарна, ако ме насочите.
Ние сме с прекрасни впечатления от хотел Hello, но басейна наистина не е минерален и е външен. Питах в темата за хотел Галери защото се намира точно до парк, но тук отговориха че водата в басейна е много гореща.Сега се насочих към Си комфорт.

# 334
  • Мнения: 2 466
Благодаря ви за отговорите. И на мен поне на снимките хотелът ми допада много, но това, че басейнът не е минерален ме кара да го подмина. Че няма изхранване бих го преглътнала, но нали на СПА искаме да отидем и искам минерална вода. Не знам какви намерения имат за лятото, но поне по отговора, който ми написаха, не споменаха за такова нещо. Иначе определено визуално много ми хареса.

# 335
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Минералната вода е за предпочитане, ако лекувате някакъв проблем, но по принцип водата в Хисаря е най-подходяща за бъбречни проблеми и то се случва с процедури или приемане на вода за продължителен период от време. Така че е абсолютно безпредметно да предпочетете един хотел само защото водата в басейна е минерална. А СПА-то включва и много други процедури освен басейн.

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Още един положителен глас за Хелоу Хисар. Басейнът не е минерален, но е много чисто, уютно, точно като на снимките.

# 337
  • Мнения: 2 466
За мен е безмислено да отида в Хисаря и да нямам достъп до минерален басейн. И тук мога да се кисна в обикновен, без да бия толкова път. От други процедури се съмнявам да имам кой знае каква възможност да се възползвам. Не всеки отива на почивка, за да лекува нещо. Знам, че за 3 дни нищо няма да направя, но все пак ми е за предпочитане минерална вода. Ако е така има и по-близки места, на които да отидем. Хотелът наистина изглежда много добре, не съм го отписала напълно, просто се оглеждам, ако успея да намеря нещо друго, отговарящо на изискванията ми - минерален басейн, кухненски и детски кът, храна, чисто и уютно местенце.
Ако отседнем в този хотел къде наблизо може да се използва минерален басейн?

Разглеждах вчера и виждам, че има много приятни студиа, апартаменти, на прилични цени, но повечето без басейн.

Оглеждам се и за ваучери. Някой ходил ли е на почивка с ваучер?

# 338
  • Мнения: 2 466
Някой отсядал ли е в студио Авеню във Фантазия?
Напълно се отчаях вече къде да резервирам.

От Хелоу ми казаха, че наистина басейна ще го правят минерален, но ще е след нашите дати и не ме устройва. Иначе нямаше да се замисля чак толкова.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 16:31 от mariq91

# 339
  • София
  • Мнения: 6 029
Някой може ли да препоръча заведение/я с прилично обедно меню?

# 340
  • Мнения: 6 172
Някой може ли да препоръча заведение/я с прилично обедно меню?
Р-т Балкан

# 341
  • Мнения: 105
Някой отсядал ли е в студио Авеню във Фантазия?
Напълно се отчаях вече къде да резервирам.

От Хелоу ми казаха, че наистина басейна ще го правят минерален, но ще е след нашите дати и не ме устройва. Иначе нямаше да се замисля чак толкова.
Разгледайте хотел Галери.

# 342
  • Мнения: 91
Някой отсядал ли е в студио Авеню във Фантазия?
Напълно се отчаях вече къде да резервирам.

От Хелоу ми казаха, че наистина басейна ще го правят минерален, но ще е след нашите дати и не ме устройва. Иначе нямаше да се замисля чак толкова.
В същата сграда сме били, но в Holiday Apartment 7. Апартамента е невероятен. На басейн ходихме в Аугуста - не е много далеч. Иначе лятото има басейн на покрива, а на партера има "мини" СПА с джакузи, сауна и парна баня.

# 343
  • Мнения: 4 915
Привет.
Извинявам се, ако е питано вече - наели сме апартамент в Хисаря и ще ходим на басейните като външни посетители.
Халати нали дават под наем към съответните хотели?

# 344
  • Бургас
  • Мнения: 384
Привет.
Извинявам се, ако е питано вече - наели сме апартамент в Хисаря и ще ходим на басейните като външни посетители.
Халати нали дават под наем към съответните хотели?
В хотел "Хисар" не дават. За другите - не знам.

Общи условия

Активация на акаунт