Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2017, 16:01 ч.

Почивки в Хисаря - тема 3

• 58 087
  • 382
  •   1
Отговори
# 375
Благодаря за отзива. Аз не бих могла да преглътна някои от изброените недостатъци. Не и за тези цени.

Тази година май са качили цените. По спомени миналото лято платих около 850 лева за една седмица полупансион за мен и детето. Тази година за същото ми поискаха 950 лева.

# 376
Да си напиша пресен отзив за Сана. Водата във вътрешния басейн е студена не е ледена но не може да се стои много време посиняваха му устните на малкия а навън времето беше много нестабилно та не ходихме и не знам как е.
Закуската много базова за капризни към храната деца не става.
Вътрешния детски център се плаща ако има аниматор 3лв на час а в часовете без аниматор 2лв. Това не го разбрах ще плащам за да стоя в стая да гледам как детето си играе, не мерси.
В ресторанта храната горе долу става но не ми беше особенно вкусно, на малкия не му хареса пицата и пържените картофи, последните нещо понамирисваха от миризмата.
Абе има си и плюсове но заради изброените неща не бих дошла пак.

# 377
Да си напиша пресен отзив за Сана. Водата във вътрешния басейн е студена не е ледена но не може да се стои много време посиняваха му устните на малкия а навън времето беше много нестабилно та не ходихме и не знам как е.
Закуската много базова за капризни към храната деца не става.
Вътрешния детски център се плаща ако има аниматор 3лв на час а в часовете без аниматор 2лв. Това не го разбрах ще плащам за да стоя в стая да гледам как детето си играе, не мерси.
В ресторанта храната горе долу става но не ми беше особенно вкусно, на малкия не му хареса пицата и пържените картофи, последните нещо понамирисваха от миризмата.
Абе има си и плюсове но заради изброените неща не бих дошла пак.
Водата във вътрешния басейн на Сана винаги е била студена, а храната е посредствена. Писала съм за това няколко пъти в темата.

# 378
Мислим да отскочим през следващия уикенд до Хисаря и искаме да посетим някой басейн.Кои басейни бихте ни препоръчали?Не мислим да нощуваме там посещението ще е само с цел посещение на басейн и еднодневна разходка.Не съм посещавала Хисаря от доста години,последно там ходих на басейн на градския плаж,но беше преди около 10г.и не знам дали въобще работи и как е положението с чистотата.Та затова се надявам вие да ми помогнете с малко дете ще сме на 4г. и чистотата е на първо място.

# 379
Градският плаж не работи. Ние ходихме на басейните на Военния санаториум, водата във външния беше 33 градуса. Хубав парк, зеленина и място на сянка може да се намери из поляните. И цената е доста ниска - 6 лв.

# 380
  • Благоевград
Момичета, искам да ви питам дали има хладилник в стаите за двама души в хотел "Хелоу Хисар"? От 2015 г. до сега винаги сме отсядали в хотел "Камилите", устройваше ни като цена на нощувката, но миналата година собственикът ме подразни, че изключваше климатиците и 3 пъти се налагаше да му казвам да ги включи, като единият път ми се изрепчи, че навън не било топло и нямало нужда от климатик. Да не говорим, че не се почиства, не се поддържа и не смятам повече да отсядаме там.
Насочила съм се или към хотел "Централ" или в "Хелоу Хисар", но ми е важно да има хладилник, тъй като имам лекарства, които трябва да са на хладно. Не ми е важно да има ресторант в хотела, тъй като обядваме в едно заведение с обедно меню на 5 лв., а за вечеря обикновено обикаляме различни ресторанти.

# 381
  • Бургас
В Хелоу Хисар, освен хладилник има кана за вода, микровълнова и котлони 2 бр. както и съдове за готвене и сервиране. Хладилникът е малък, но върши работа. Климатикът сами си го контролирате и няма проблеми да го ползвате. А за собственикът на Камилите не се учудвам, имам представа за него.... Това е за студио с една спалня. Там няма стаи, тъй като е апартхотел, но цените са си ок.

# 382
Здравейте, моля за отзиви за хотел "Гергана". Най-вече ме интересува има ли апартаменти с климатици

Общи условия

Активация на акаунт