Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Почивки в Хисаря - тема 3

• 81 263
  • 621
  •   1
Отговори
# 615
В неделя се прибрахме от Хисаря.
Хотел Сана.
Водата във външния басейн беше 24 градуса. Поносимо да пробваш, но по- скоро студено. С детето го ползвахме 2 пъти след джакузи и само в късен следобед, когато е слънчево.
Вътрешният басейн беше 32 градуса. Приятно топъл по всяко време.

24-25 за вътрешен басейн ми се струва твърде студено.

Здравейте,

може ли да ми кажете как е храната и условията в детския кът на този хотел?
Имам дете на 4 години и искам да отидем за няколко дни, благодаря.

# 616
Детски кът не сме ползвали, видях, че има площадка навън до басейна. Вътре не знам има ли.
Храната на закуска е разнообразна, на мен ми хареса.
В ресторанта обядвахме веднъж, храната е хубава, малко скъп ми се стори.
Вечеряхме в няколко заведения в града.

# 617
  • Варна
да , закуската е богата и качествена.
Поради скъпотията в ресторанта и почти нулевата посещаемост  и продуктите застояват.Не се посвениха да ми донесат и опитат да пробутат вмирисана пастърва  Sad  Sad  Sad

# 618
да , закуската е богата и качествена.
Поради скъпотията в ресторанта и почти нулевата посещаемост  и продуктите застояват.Не се посвениха да ми донесат и опитат да пробутат вмирисана пастърва  Sad  Sad  Sad

Благодаря много! Възоснова на Вашето мнение не запазих пакет с вечеря. А къде в градчето хапвахте?

# 619
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Много благодаря на всички за споделени те мнения за водата в басейните. Имах голямо желание да посетим Хисаря, но определено не си заслужава явно? Със тази студена вода как се печелят клиенти??? Имам сантиментални спомени към това градче, но уви, трудно бих се излъгала.Детето много обича басейните, но не мога да си го причиня да плува в 24-25градусова вода,та дори и да е вътр. басейн. При нас във Варна външния, на който децата плуват целогодишно е 27-28 градуса. Срамота.

# 620
А само на около 15 километра има голям рибарник за пъстърва...

# 621
Не знам къде ги видяхте тия студени води, явно сте свикнали да е като вана или джакузи Simple Smile Водата и в Сана, и в Аугуста, и в Хисар си е съвсем нормална минерална топла вода. Топла. Защото за плуване басейните са студени и нямат нищо общо.
Имат и топлилки, които не ползвам - ако искам такива температури си се кисна в нас във ваната...
Нямам идея какви са тия градуси и как сте толкова изнежени Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт