Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2017, 16:01 ч.

Почивки в Хисаря - тема 3

• 67 654
  • 473
  •   1
Отговори
# 465
Здравейте. Предстои ни почивка за два дни с приятеля ми, бременна съм в 6 месец за това минерални басейни не ни вълнуват. Можете ли да ни препоръчате какво можем да посетим, все още ли ресторант Национал е най предпочитан?Видях, че говорите за някакво магазинче с детски дрехи🤗Къде се намира то?

# 466
  • Plovdiv, Bulgaria
Broken HeartЗдравейте!
Утре заминаваме за Хисаря. Ще бъдем в хотел Хисар.  Децата да полудуват малко. Моля споделете как са ресторантите..прочетох,че са два. Хубаво ли готвят, цените как са? Или да излизаме навън за хапване. За първи път ще им ползвам хотелите ...все на плаж и хайде обратно към Пловдив. Благодаря ви!

# 467
  • на островче
Хотел "Албена". Хотела, чист, храната вкусна, вътрешен басейн. Септември, бяхме там, всичко беше чудесно!

# 468
  • Plovdiv, Bulgaria
Вече сме в хотела.  Определено ми хареса и на децата също. Има два детски басейна - топли са. Има един бебешки и джакузи. Големият басейн не съм го ползвала - не плувам. В хотела е много топло. Ние се настанихме в апартамент 213 а - страхотен е , дори има две тераси. Еми ако някои иска още нещо като инфо- пишете. Очарована съм.
Вече сме в хотела.  Определено ми хареса и на децата също. Има два детски басейна - топли са. Има един бебешки и джакузи. Големият басейн не съм го ползвала - не плувам. В хотела е много топло. Ние се настанихме в апартамент 213 а - страхотен е , дори има две тераси. Еми ако някои иска още нещо като инфо- пишете. Очарована съм.
Цените в ресторанта на последния етаж..горе долу добре. Пилешки хапки - 7.50лв., но питиетата са ужас. Малка минерална вода 3.00лв. Басейните работят от 08: 20: 00ч. Въпреки че е голям хотела не е пълен, може би, защото сме през седмицата.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 12:00 от AnMary

# 469
Върнахме се от Аугуста. Басейна от 40 до 32 градуса. Голям детски басейн голям дълбок. В стаите климатик парно и маслен радиатор. Събота вечер неделя сутрин е претъпкан хотела и не е за ходене. Ресторанта на хотела е скъп и готвят зле. Чистят всеки ден стаите и басейна е чист. Хотела е огромен и коридорите са дълги и хладни но поне не се излиза на открито.

# 470
  • Plovdiv, Bulgaria
Бих препоръчала в хотел Хисар да ходите през седмицата. Още от петък хотела взе да се пълни с хора и в басейните става леко ужасно,защото бабичките се киснат в детските басейни,а не в спа- то,където е мястото за киснене. И разбира се една реши да се прави на интересна и да обижда на "селяни",но успях да я поставя на място и след 10мин. излезна от басейна. В целия хотел  е  много топло и в коридорите също,с яке в коридора не може да се стои. При басейните също е много топло и чисто. В ресторанта е леко скъпичко,но готвят прекрасно ...

# 471
Здравейте. До сега не съм ходила в Хисаря. За 15.11-17.11 няма свободни места като за нас /2+2/ в Централ и Си Комфорт и запазих в Галери. Дано ни хареса. Със закуска сме, така че останалите хранения ще сме навън. Ще споделя после отзиви.
може ли отзиви.

# 472
Здравейте.
Включвам се с мнение първо от Сана спа, който посетихме преди няколко месеца. Хотелът е в близост до парка, алеята, римската стена, което за нас с малко дете беше супер. Самия хотел не ни хреса - закуската беше студена, както някой беше писал по- назад, стаите са ужасно малки, басейна - не толкова лош, но доста малък.
Спа хотел Хисар е малко по-скъп / делукс крилото визирам/, но си заслужава. Басейните са хубави, един бебешки и три като джакузита / доста по големи/, много, много топли и чисти. Закуската е богата, което за мен е важно, защото бяхме 4 дни и не повторихме ядене.
Детския кът е хубав, има пързалки, играчки, конструктори, но малкооо позанемарено / не се почиства много и не видях нови играчки, всички ми изглеждат на 5 години /. В Сана спа също им детски кът, но е на много неудобно място, далече от ресторант, лоби бар... абе забутан, но няма пързалки и активна част, предимно са кухни, работилници, което за моето дете напримвр, на е по-интересно от катерене и пързаляне.
Дано съм била полезна!

# 473
И ние се върнахме от кратка почивка в СПА Хотел Хисар. За втори път отсядаме в делукс крилото и чак сега ни казаха и то една камериерка съвсем случайно, че за Делукс крилото има отделно СПА! Достъпа е с картата от стаята. В Сана наистина нивото е паднало, явно така се случва с всички хотели на Цветан Василев.

Общи условия

Активация на акаунт