Процедури и интервенции за отслабване, които имат ефект

  • 43 196
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 460
Клариса, ти нали мислеше мезотерапия да правиш. Какво реши? Колко кг си свалила досега иначе?

# 106
  • Мнения: 349
Ох, момичета - писна ми от моя корем. Няма оправяне без хирургическа помощ. Особено увисналата кожа в комбинация с мазнините.  Cry 

# 107
  • Мнения: 144
Лия, на свекърва ми й предстои пластика на корема. Притеснено ми е, защото е на възраст. Въпреки това е твърдо решена за промяната. Дано всичко мине добре и резултатът да я удовлетвори, ще ти споделя после дали е доволна.

# 108
  • Мнения: 433
Здравейте, аз почти се преборих с моите килограми и целулит благодарение на пресотерапия и ръчни масажи. Много съм доволна, но както всички знаем - последните килца и саниметри за сваляне са най-трудни. Предложиха ми да опитам и Venus Legacy. Дали методът ще е ефективен за зоната на бедрата и ханша? Чела съм доста позитивни отзиви, но все още умувам по въпроса дали да изпробвам и тази процедура.

# 109
  • Мнения: 315
Ох, и аз се навивам за нея,  коментират я в друга тема. При мен проблема е целулита и чакам да ми отговорят, после ще споделя какво казват. Най-добре ако може да се включи човек, който е правил или прави.

# 110
  • Мнения: 5 080
clarisa _77,  къде прави пресотерапията?  Колко процедури и  в какъв интервал от време?

# 111
  • Мнения: 433
Общо имам 9 направени. Първо направих 4 процедури пресотерапия. После пуснаха промоция пакет 10 пресотерапии плюс 10 ръчни масажи и си взех пакета. От него направих 5 пресотерапии, комбинирани с ръчен масаж. Имам още 5. По принцип се прави по една на седмица, но може и по две. Салонът е Ефект, бул. България.

# 112
  • Мнения: 5 080
За този салон чета все положителни мнения,  но  от години минавам покрай него и така и не се реших да ги пробвам.  Аз антицелулитни масажи не искам, много посинявам, а и са ми неприятни, отделно при разширени капиляри е противопоказно.
Ако можеш при следващо посещение погледни какъв е апаратът за пресотерапия - търся студио с френска апаратура,  но на по-приемлива цена от тази тук в Бургас - по 27 лв за 30 мин при 8-10 процедури.

# 113
  • Мнения: 433
Фръц, единичната цена на процедура по бегъл спомен беше 24 лв. Ще разпитам за подробности пак, като ходя.. само да не забравя. Не знам какъв е по народност, но качеството на апаратурата си има значение, при мен други процедури не даваха ефект. Даже се учудих в случая, вече се бях отчаяла. Мислех си да не съм дефектна.  Simple Smile Ти за салона в София говориш нали, понеже споменаваш Бургас.

# 114
  • Мнения: 5 080
Да, в Сф ще ги правя.  Апарати за лимфен дренаж има китайски,  BTL 6000 / easy6 който е 6 канален или BTL 6000 12 канален /  и френски. BTL  е професионален американски медицински уред,  другият професионален е френски,  с какъвто работят в студио "Париж " Варна и  "ЕлиЕстетик " в Бургас.
За София открих изключително добра цена от 8 лв за процедура в масажно студио.  Там ползват BTL 6 канален.  Аз по -скоро искам 12 канален или френския апарат.

Та, ако се сетиш поразпитай твоите оператори с каква техника работят  Wink

# 115
  • Мнения: 433
Фръц, звъннах за час и разпитах. Апаратът е испански, с 48 канала. Явно за това толкова добре съм се повлияла в моя по-сложен случай.

# 116
  • Мнения: 5 080
Благодаря за информацията:hugs:

# 117
  • Мнения: 498
Клариса, виждам, че споменаваш, че се двоумиш за Венус Легаси.  Какво реши,защото и аз много се чудя? Rolling Eyes Правила съм този салон лазерна епилация, останах доволна, но не знаех, че предлагат и Венус-а. Имам нужда от отслабване в зоната на бедрата, имам и целулит, но не е много.

# 118
  • Мнения: 315
Може ли да се съчетае Венус Легаси с пресотерапия?

# 119
  • Мнения: 5 080
Да. И ще имаш още по -добър ефект.
Да дам инфо и аз за цени за пресотерапия . В крайна сметка проучих болниците в моя близост, които предлагат такива процедури.  В "Щерев " 20 лв за 20 мин, ВМА 18 лв /не уточняват продължителност / , в "Доверие " 20 лв 1 процедура,  8- 160 лв,  10 -150лв. Ще ходя в последната, че ми е най -удобно и ще споделя как е и дали показания в рекламата им апарат за лимфен дренаж е този, който ползват.  Болницата има ужасна комуникационна политика - нито отговарят във фейсбук,  нито някога може да се свържете по тел.  Днес специално ходих да видя ценоразписа им, но имаше опашка на регистратура и не съм разговаряла за подробности. Утре пак ще ходя да запиша от понеделник курс от 10 процедури.

Общи условия

Активация на акаунт