RYANAIR - 8

  • 87 108
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 828
Записвам се да следя темата на 14 юни летим за Милано  Peace

# 46
  • Мнения: 4
Здравейте, пак съм аз! Има ли значение на каква хартия са принтирани бордните карти и дали са черно бели? И под самата бордна карта има пояснения за багажа и т.н., това трябва ли да се изреже? Благодаря предварително! Хубава вечер.  Peace

# 47
  • Мнения: 1 517
Няма никакво значение. Винаги с ами били черно бели. Сега вече само passwallet ползвам.

# 48
  • Мнения: 19 007
Нищо не се реже, носите си целия лист

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Има указание как да го сгънете даже

# 50
# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте, сега чекирам билетите ни за полета до Италия. В опциите виждам, чекиране на ръчен багаж на цена 5 евро, но не ми стана ясно какво трябва да значи тази услуга. Имам заплатен 15кг багаж, трябва да фигурира в бордната ми карта? Предполагам си имам правото на 2та броя ръчен багаж, след като имам закупен и чекиран.

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 22:40 от 404NotFound

# 53
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен.
През септември планираме посещение на Флоренция. Досега сме пътували през Болония с Wizz. Обаче тази година мисля да е през Пиза. Досега не съм пътувала с Ryanair ,затова се допитвам до вас:сега ли да си заплатим билетите,или цените има шанс а падат. ☺

# 54
  • Мнения: 1 122
Здравейте, сега чекирам билетите ни за полета до Италия. В опциите виждам, чекиране на ръчен багаж на цена 5 евро, но не ми стана ясно какво трябва да значи тази услуга. Имам заплатен 15кг багаж, трябва да фигурира в бордната ми карта? Предполагам си имам правото на 2та броя ръчен багаж, след като имам закупен и чекиран.
Да не би да са за приорити бординг тези 5€? Ръчния багаж е фри 2 броя. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 19 007
Здравейте и от мен.
През септември планираме посещение на Флоренция. Досега сме пътували през Болония с Wizz. Обаче тази година мисля да е през Пиза. Досега не съм пътувала с Ryanair ,затова се допитвам до вас:сега ли да си заплатим билетите,или цените има шанс а падат. ☺

Какви са цените в момента? минимумът за Пиза е 15-16 евро на посока, принципно цените са добри около 5-6 седмици преди полета, но естествено гаранция няма...

# 56
  • Мнения: 1 122
Здравейте и от мен.
През септември планираме посещение на Флоренция. Досега сме пътували през Болония с Wizz. Обаче тази година мисля да е през Пиза. Досега не съм пътувала с Ryanair ,затова се допитвам до вас:сега ли да си заплатим билетите,или цените има шанс а падат. ☺

Какви са цените в момента? минимумът за Пиза е 15-16 евро на посока, принципно цените са добри около 5-6 седмици преди полета, но естествено гаранция няма...
Аааа- и 7,99€ и 9,99€ е имало за Пиза. Simple Smile И 12,99€ имаше по едно време. Но... въпрос на дебнене! Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте, сега чекирам билетите ни за полета до Италия. В опциите виждам, чекиране на ръчен багаж на цена 5 евро, но не ми стана ясно какво трябва да значи тази услуга. Имам заплатен 15кг багаж, трябва да фигурира в бордната ми карта? Предполагам си имам правото на 2та броя ръчен багаж, след като имам закупен и чекиран.
Да не би да са за приорити бординг тези 5€? Ръчния багаж е фри 2 броя. Simple Smile
Имам вече платен прорити бординг и места. Билетите са 2 броя , т.е за двама човека и само 1 е чекираният багаж. Дава ми го да добавя чекиран ръчен багаж, за това се стреснах.

# 58
  • Мнения: 1 122
Здравейте и от мен.
През септември планираме посещение на Флоренция. Досега сме пътували през Болония с Wizz. Обаче тази година мисля да е през Пиза. Досега не съм пътувала с Ryanair ,затова се допитвам до вас:сега ли да си заплатим билетите,или цените има шанс а падат. ☺
Може да си закупите само едната посока, която Ви удовлетворява като цена и да дебнете цена за другата. Но и там има малко риск- да скочат цените. Но пък може и да паднат...

Имам вече платен прорити бординг и места. Билетите са 2 броя , т.е за двама човека и само 1 е чекираният багаж. Дава ми го да добавя чекиран ръчен багаж, за това се стреснах.
Ако сте с дете- има вариант за добавяне на чекиран багаж на половин цена при закупен чекиран от възрастен. За друго не се сещам.

# 59
  • Мнения: 19 007
Здравейте и от мен.
През септември планираме посещение на Флоренция. Досега сме пътували през Болония с Wizz. Обаче тази година мисля да е през Пиза. Досега не съм пътувала с Ryanair ,затова се допитвам до вас:сега ли да си заплатим билетите,или цените има шанс а падат. ☺

Какви са цените в момента? минимумът за Пиза е 15-16 евро на посока, принципно цените са добри около 5-6 седмици преди полета, но естествено гаранция няма...
Аааа- и 7,99€ и 9,99€ е имало за Пиза. Simple Smile И 12,99€ имаше по едно време. Но... въпрос на дебнене! Wink

Не видях под 15 евро до октомври, но може и да излизат такива цени, дори и тези с 15 на отиване са с минимум 20 връщане... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт