Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 63

  • 62 284
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Диде  Heart Eyes честита годишнина! Още дълги години бъдете заедно и се обичайте  bouquet
Фенче Heart Eyes благодаря за снимките и успех и от мен в преборването с малкото дяволче.
Айре Heart Eyes благодаря за снимките и озета,тук съм и за серията,и за коментарите   Wink

И аз не мога да гадая нещо,но за Сю си мисля,както още от края на миналата серия,че ще откаже да избира за момента и ще се пробва да лъкатуши между тримата,докато накрая Джес или Ръза не се усетят,Тахи едва ли ще я мисли,той с други дела ще е зает  ooooh!
Ивве Hug

# 31
  • Мнения: 18 601
Али Heart Eyes,
Скрит текст:
успокоих са Wink

и според мен Сю ще се лъкатуши и ще е доста объркана Whistling
дали все пак ще сподели с някой, с Корхан newsm78 ще търси ли сметка на баща си?? Whistling

Цитат
Туба Бюйюкюстюн и Киванч Татлытуг, исполняющие роли в сериале "Джесур и Красавица" прояснили информацию, касательно финала сериала. Из новостей, которые пришли от команды сериала, стало известно, что актеры продолжат воплощать на экранах, приключения своих героев: Джесура, который ищет следы своего прошлого и Сюхан, владелицу известной парфюмерной марки.
материал подготовлен: Cesur ve Güzel//TuKi



всичко накуп Wink



Последна редакция: ср, 03 май 2017, 14:11 от Airra

# 32
  • Варна
  • Мнения: 685
Момичета Heart Eyes Hug Благодаря за пожеланията и за споделеното! newsm51 love001
Фенче Heart Eyes,Айри Heart Eyes,Али Heart EyesИве Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 18 601
 thumbsup
Цитат
Журналист Hürriyet Kelebek Magazin

>Birbirine en çok yakışan 7 dizi çifti
7 самых совместимых экранных пар.
Я выбирал, исходя из сценария, декора и дизайна полюбившихся народу сериалам...Некоторые пары, из перечисленных мною, продолжат свою путь, есть те, кто расстанется со зрителями, в этом сезоне. Как принято сейчас говорить, выбрал высоко совместимые пары, в которых почувствовал химию.
1. "Джесур и Красавица"- Сюхан и Джесур. На самом деле, из-за громоздкого сценария, с самого начало, возникло много вопросов касательно пары. Им пришлось потратить много сил, чтобы рассказать свою историю Однако, в скором времени, волнующая любовь Джесур и Сюхан сумела, сплотить сериал. В результате, из них получилась очень красивая, гармоничная пара. и прекрасная работа.
2. "Бодрумская сказка" - Аслы и Атеш.
3." №309" - Лале и Онур.
4. "Бесконечная любовь"- Кемаль и Нихан.
5. "Моя Родина- ты"- Хилал и Леон.
6. "Песня жизни" - Керим и Хюлия.
7. "Моя Родина -ты"- Джевдет и Азизэ.

линк към статията Peace
http://www.hurriyet.com.tr/birbirine-en-cok-yakisan-7-dizi-cifti … amp;utm_term=post

# 34
  • Дубай
  • Мнения: 3 725
Привет дружки  Hug Hug Hug
Алинче  Hug Фенче  Hug Диди  HugАйре  Hug
Айре  Hugопасна си душа морски таралежи каза  Joy Joy Joy

Вижте на какво попаднах
Много готино клипче  на фона на Сезен Аксу


# 35
  • Мнения: 18 601
уффф фрагът е страхотен......и как се гледат Heart Eyes Heart Eyes
особено Джес Kissing Heart
guzel askim....tatli askim txtloves



нали не можел да играе влюбено #2gunfire



е когато трябва, играе  thumbsup
и то без смешни и криви физиономии Mr. Green

Скрит текст:
като на..... Mr. Green



Иве Hug, мерси за готиното клипче bouquet
ето ти да прочетеш нещо за морските таралежи..... и за един мъж мечта Wink Crazy
Скрит текст:

Ето и репортажът на журналиста Дженгиз Семерджиолу за сп. Kelebek
Цитат
Има хора, които на екран изглеждат много по-красиви, отколкото са в действителност, а съществува и обратното - в реалния живот са красиви, а на екрана изглеждат обикновени. Но, Къванч Татлъту е толкова рядък човек, че за него тези обстоятелства не се отнасят. Той е също толкова красив в реалния живот, също толкова привлекателен, колкото е и на екрана. За сетен път се убедих в това, когато вчера вечерта се срещнахме на презентацията на рекламната му роля, в която той се снима за МАВИ. Стоеше до мен абсолютно същия, както и на екрана. беше облечен със същата риза, както на рекламния афиш. Имаш усещането, че се е спуснал от огромния билборд. Поканени бяха много тесен кръг хора. Тъй като бях позакъснял, показаха рекламата още веднъж. Показаха я отново и заради Башак Дизер, която дойде в края на вечерта. На нея и на Къванч много им хареса, прегръщайки се, се поздравиха взаимно. Снимки, кадри, пози - всичко беше много шик. " Ние направихме това съвместно с МАВИ. Тази реклама е една от най-хубавите, които са правени до момента " каза КТ
След гледането на рекламата и след тръгването на поканените, за вечеря останаха двойките Зейнеп Бешерлер - Емир Ичгорен, Танем Сивар - Едхем Дирван, Къванч Касабълъ - Седеф Авджъ, двойката фотографи Тамер Йълмаз - Айтен Алперен Йълмаз. Ако собствениците са женена двойка, така и се случва - на масата неженени няма. Забавата беше организирана в заведението  Room&Roomurs , който се явява магазин с ресторант, което принадлежи на Башак и Дениз Маршан. Обикновено се предлагат вкусни шишчета и се сервират италиански специалитети, но тази вечер Башак и Дениз предложиха на приятелите си много интересно меню.
"- Успяхте да избягате на кратка ваканция с Башак ? " - попитах Къванч.
"Винаги, когато е възможно, веднага " - ми отговори той.
За един ден двамата заедно избягаха в Бодрум. Къванч започна да ми разказва :" - Потопих се във водата, хванах октоподи и риба. Башак обича морски таралежи , та събрах и от тях за нея. В костюма за подводно гмуркане седнах във водата и хубаво почистих рибата. После казах на готвача в ресторанта, че сам ще сготвя рибата. Всичко много вкусно приготвих, красиво сервирах, сложихме очилата  newsm78 и ракията, седнахме с Башак насаме, нямаше никой наоколо. Всичко това правихме в Gümüslük, наоколо нямаше жива душа, само ние двамата. Потресаващо беше, кълна се "
"Поздравявам ви " - казах аз. Уважавам двойки, които могат да отделят време един за друг. Между другото, вестниците такива красиви снимки пуснаха, как биха могли да изпуснат, още повече в центъра на Gümüslük.
превод Нур Нуриева за vk.com/kivanc_tatlitug  




резюмето  newsm51

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 16:06 от Airra

# 36
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Ивве  Hug готино клипче!
Айре Heart Eyes  ммм,докато напиша,че очаквам по-лиричен фраг,той дошъл. И резюмето,благодаря за което  bouquet
Много съм доволна,че преценката ми/ни е правилна по отношение на сценария,двойката в сериала,актьорската игра. Не защото държа да съм права,в никакъв случай  Peace
Но неаргументираните заявления и категоризации не ги приемам. Имаш лайкче за поста в темата за сериала,харесаха ми и постовете на Хъши  Peace
Много лошо с този фрагман направиха,сега търпение не остана до утре  Joy

# 37
  • Мнения: 18 601
Али Heart Eyes, и аз много се радвам, че сме на една вълна за харесването Peace bouquet
ееее, нали си на ново място newsm78 Rolling Eyes, ще мине времето бързо Wink



 newsm51

.....................
само това не ми хареса Sad Sad

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 20:03 от Airra

# 38
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 25.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 39
  • Мнения: 18 601
Смели и Красиви 25.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

тешекюр bouquet bouquet

# 40
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Синан,благодаря ти  bouquet
Айре  Heart Eyes нали от началото на сериала си констатираме,че в каквото и да вярваха и мислеха,че на тях няма да им се случи,животът ги убеди в противното. Та така и с любовта-ще пребъде и ще бъде щастлива,изстрадаха я и си я заслужиха Сю и Джес.

Скрит текст:
В Уелс съм аз,другата част от семейството ми е тук и времето,прекарано заедно,направо лети. Но следобедите ми са напълно свободни,та се отбивам и тук  Wink

# 41
  • Мнения: 18 601
Али Heart Eyes
Скрит текст:
супер Peace, много щастливо изкарване да имаш с цялото фемили Hug
добре, че имаш и нет де Wink

оххх кой знае още колко изпитания им предстоят пред любовта,  ако има и втори сезон Wink Mr. Green

от Еркан



 Heart Eyes Heart Eyes





Последна редакция: ср, 03 май 2017, 20:02 от Airra

# 42
  • Мнения: 18 539
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Много е приятно да се прибереш от работа и да те чака такава наслада за очите  Heart Eyes
Синан  Hug bouquet Лили  Heart Eyes bouquet благодаря ви!  love001
Много ми хареса фрага ... много хубави думи от Джес, явно отново стиховете на Арагон и рецитира  newsm78 С неговия кадифен тембър ммм ... красота  Heart EyesТолкова са ми хубави заедно, че ми се иска да ги гледам постоянно. Айре  Heart Eyesа, нищо чудно някой отново да не види в очите на Киво друго, освен подигравка и ирония, хич няма да се учудя  hahaha



Цитат
Джесур: Ты спрашивала меня: "Если мы уедем отсюда вместе, что ты скажешь на это..?" Ты еще хочешь услышать мой ответ?

Али  Heart Eyes супер, много се радвам за теб!  Hug
Скрит текст:
С дребосъка следобед нямах никакви проблеми, много беше послушен даже  hahaha hahahaСутринта малко е поплакал, опитал се е да удари едно от нашите момичета, но Криси му се е скарала и му обяснила да не удря никого. Той и посегнал да я удари и нея, тя пак му се скарала, този път по-строго и не е гъкнал след това. Явно си е глезен и по този начин търси внимание, ще видим утре. Но днес беше страхотен - игра, спа , яде сам, сладурче е  Heart Eyes Имаме още две малки от 1 група, близнаци, момче и момиче от вчера, че в тяхната група има Варицела. За два дни са научили много труден стих за Кирил и Методий, ама толкова сладко го казват, паднах да се смея как произнасят думите, обаче са ги запомнили. Изобщо при нас е весело тези дни  Laughing Но, не ни пречат да учим, седят кротко и слушат внимателно, много са готини Peace
Тази дали е нова  newsm78

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 20:22 от queen_fenka

# 43
  • Варна
  • Мнения: 685
Привет момичета! Heart Eyes HugМного хубави неща сте публикували, наслада за очите и сърцето! Heart Eyes

Айри Heart Eyes Hug
Наистина няма щастлива любов на този свят!Изпитано, проверено, изживяно,но със щастлив край! Heart Eyes
Може някой да не се съгласи с мен, но аз го казвам от мой личен опит, а днешната ми годишнина е отражение на това, което Джес казва! Heart Eyes













Фенче Heart Eyes Hug,
Скрит текст:
радвам се, 4е сте опитомили малкия Кузей в градината  Mr. Green Laughing Mr. Green

# 44

Общи условия

Активация на акаунт