Търся една песен - 3

  • 129 048
  • 785
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 184
Търся песен в която се пее нещо от сорта на - let`s make them all be happy... this is enough
Имаше и високи тонове

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 23:53 от Не се сърди, човече

# 256
  • Мнения: 46
Здравейте!Търся една песен,която беше голям хит може би преди около 10-на години и която често се въртеше по музикалните телевизии.Нищо не помня от песента,но в част от клипа към нея,изпълнителката предполагам,която беше доста красива жена,пееше легнала на плажа.

Да не е тази?
https://www.youtube.com/watch?v=H9iCo4wJsnA

# 257
  • Мнения: 1 381
Здравейте. Търся една песен, която я пускат по време на рекламата на Династия по FoxLife, пее се Got to getta( или поне това чувам) .. прилича на рап .. Grinning

# 258
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 037
Здравейте!Търся една песен,която беше голям хит може би преди около 10-на години и която често се въртеше по музикалните телевизии.Нищо не помня от песента,но в част от клипа към нея,изпълнителката предполагам,която беше доста красива жена,пееше легнала на плажа.

Да не е тази?
https://www.youtube.com/watch?v=H9iCo4wJsnA
Супер сте!Точно тази е.

# 259
  • Мнения: 1 925
Здравейте! Моля за малко помощ с намирането на една песен. Гръцка е, давам линк към клипчето. Със Шазам не ми я открива. Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 22:47 от PreslavaD

# 260
# 261
  • Мнения: 1 925
Много благодаря !

# 262
  • София
  • Мнения: 30 085
Здравейте,

търся песен, която често се върти по radio city. Съвсем случайно видях клипа по city tv, но не видях изпълнителя.
Пее се от жена и мъж. Клипът е сниман на плаж, а жената е с нещо като тюрбан на главата. Предполагам, че е някакъв хит в момента.

# 263
# 264
# 265
  • Мнения: 1
здравейте! търся една лека песен за слушане( може би леко реге звучене) ,по спомен се пееше от жена (черноkожа) и част от текста беше '' i love i love i love you i realy love u .... i need u i can't live without you

# 266
  • Мнения: 2
Търся една песен мисля ,че е доста ретро но много ми хареса. Все пак казват ,че старото е най-хубаво Simple Smile
Песента се изпълнява от мъж и е бърза.
В песента се пее нещо такова:
Дай ми дай ми малко нежност
Дай ми дай ми ти надежда
Без любов не се живее ....
Иии само до тук се сещам
Много ще се радвам ако някой ми каже коя е:)

# 267
# 268
  • Мнения: 86
Здравейте🙂
Както вече се досещате от заглавието,търся една стара поп-фолк песен,чиято мелодия,име и текст просто не помня,но съм слушал преди години....Помня единствено изпълнителката и клипа и със сигурност е на Емилия,но понеже,колкото и да търся,не я намирам точно тази песен,допускам,че може и да е на Гергана,обаче силно ме съмнява да не е Емилия....
Песента е балада...Слушах я като малък и много и се радвах,но с времето тя просто потъна в забрава и остана само като дупка в паметта ми,мъгла и нищо повече.
През няколко години се сещам за нея и започва едно дълго и безсмислено търсене,от което няма резултат...И сега наскоро пак се сетих и просто поради някаква причина искам пак да я чуя.
Сега ще обясня подробно това,което помня....
В клипа Емилия беше с права,руса и вързана на опашка,стигаща до раменете коса и седеше на една пейка в някакъв парк или алея,подобна на тази в морската градина във Варна,само че по-тясна.И по същият начин,от двете страни бяха наредени пейки.Зад всяка пейка имаше дървета и,съдейки по тях,клипа е бил заснет лятно време,защото бяха раззеленени и клоните стърчаха над пейките и заедно с листата образуваха сянка.И като цяло мястото беше много сенчесто и мрачно.Нямаше никакво слънце.Даже беше леко дъждовно.
Имаше разни хора за фон,които си минаваха,а на една от срещуположните пейки седеше млад мъж,за когото дефакто пееше певицата и поглеждаше към него.Точно срещу пейката,на която е седнала Емилия,имаше друга,до която беше пейката,на която седеше и въпросният мъж и когато певицата го поглеждаше,се обръщаше диагонално-напред и леко надясно...През повечето време(до колкото помня)клипът беше заснет по средата между пейките и Емилия попадаше от лявата страна на кадъра;екрана,а мъжът-от дясната.
Това е общо взето,което помня от самия клип,а за песента помня само,че беше балада,една спокойна и релаксираща сякаш...Темата беше за това как певицата е влюбена в този случаен мъж,когото е зърнала и как иска да се запознаят и да се обвържат...Леко подобна на "Няма да тъгувам",но по-бавна и по-яка.Имам много бледи спомени,че имаше индиански,африкански и тропически елементи в инструментала,но не съм съвсем сигурен...Това е което помня!
И все не мога да я намеря....Прослушах толкова нейни песни в YouTube и все не е тя.Споделих с роднини и приятели,но и те не могат да помогнат.Едните изобщо не слушат чалга,другите за пръв път чуват за такова нещо,а третите-като мен!И те така имат един мъглив спомен...и до там!И те викат:-"Да,бе!И аз си спомням!!!Наистина имаше такава песен...НА ЕДНА ПЕЙКА!!!!"
И край!Търсили сме я и заедно,но пак напразно.
Затова пиша тук с надеждата,че все някой от вас може да я знае и да се досети за какво говоря и да ми каже.Тук ми е последната надежда!!!Искрено се надявам някой да помогне в намирането на тази прословута мистериозна,потънала в дън земя,песен!!!!Ще съм му страшно благодарен!!!
И само да вметна...Ако някой случайно си помисли-не е "Не се обръщай"!!!И там има сцена с пейка,но не е тя,а и певицата там изглежда по друг начин-с пусната,накъдрена коса.......
Благодаря предваритно за вашата помощ!!!!!:blush:

# 269

Общи условия

Активация на акаунт