Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 май 2017, 23:00 ч.

Търся една песен - 3

• 60 466
  • 421
  •   1
Отговори
# 375
Здравейте!Търся ремикса на Tones And I - Dance Monkey  , който се върти по телевизия Сити.Никъде не успявам да го намеря.Благодаря предварително!

# 376
В гугъл излизат над 15 ремикса. Никой от тях? името + remix.
Или следващ път си включваш shazam/soundhound.

# 377
Здравейте!Търся ремикса на Tones And I - Dance Monkey  , който се върти по телевизия Сити.Никъде не успявам да го намеря.Благодаря предварително!

Това ли е?

https://m.youtube.com/watch?v=q0hyYWKXF0Q

# 378
Благодаря , пратиха ми го.

# 379
Здравейте, надявам се да ми помогнете търся една песен, фолк е по планета са я пускали помня само клипа. Дама богата отива в магазин за мвбели май беше там един от работниците я харесва, опитва се да я заговори, но без резултат. След това отива купува си лъскав костюм взима кола под наем и я пресреща, и иска тя да се качи в колата, и тя тръгва с него сшвд това отиват на вечеря, и това помня. Благодаря предварително, дано се сетите

# 380
Здравейте ,търся песен от близките няколко години на английски е ,пее се от певец с белег на устната,клипа е с една жена която е във вана после излиза ,пее се : stay alone .. моля ви помощ хахаха

# 381
Здравейте.
Детето чуло някаква песен и ме кара да я пусна. Не знае нищо освен, че пее мъж(?) и чува нещо като "оча-боча". И двете не знаем английски, та може и да не е чула вярно. Ама ако някой се сеща ще се радвам да подскаже.

# 382
Здравейте,търся една песен от няколко години вече.По скоро клипа е много въздействащ и ми се иска някой ако я знае да пише.Даваха я по едно предаване което вървеше по канал 1 тогава с една лимузина ги взимаха случайни хора от улицата.Както и да е клипа беше за един човек(мисля че беше тъмнокож),който вървеше  като в тунел по пътното платно и колите минаваха и го бутаха,а той все се изправяше и продължаваше да върви.Накрая се изправи и застана на средата на платното и в него се удари една кола и все едно се блъсна в стена и се смачка цялата. Ако някой се сеща да пише.Благодаря.

# 383
# 384
Браво точно  тази е.Благодаря много.

# 385
Здравейте,търся тази песен,от  филмчето на 1:50 мин. Шазам нищо не намери,по текст също не открих резултати
https://www.youtube.com/watch?v=08EHFPqMuEM

# 386
Здравейти,
Търся една песен,по-скоро съм почти сигурен,че е мелодия,май нищо не се пее.
Песента излезе преди............може би около 10 години,въртеше се по каналите на MTV.
Спомням си клипа- край един басейн имаше момче и момиче (тинейджъри горе-долу)
и едно малко момиченце,което през цялото време ги гледаше много злобно
и в края на клипа туря отрова в коктейла на младежите и те умират.
Много ми харесваше мелодията.
Мисля,че заглавието беше само от една дума..........
Някой сеща ли се?

# 387
Здравейте! Търся от много време една индийска песен.Някъде през 2000г е пускаха по индийското MTV.  За съжаление текст не знам,но историята на клипа си я спомням.Песента започваше на един пясък, плаж,море и едно момче което се правеше на сляпо,ходеше с черни очила по пясъка за да му обърне внимание момичето в което беше влюбено.Момичето му обърна внимание,помогна му като го мислеше за сляп.Малко по-нататък в клипа случайно се срещнаха като се сблъскаха, имаше някаква локвичка с вода и момчето беше направило от хартия мисля едно корабче и то падна в локвата,тогава момчето взе да пее на английски- I love you....след това клипа свършваше като двамата са на една лодка влюбени.В песента се пее и на индийски и на английски.Много,много,много се надявам някой да се сети и да помогне как се казва.Толкова много ще съм му благодарна!!!! Благодаря предварително!

# 388
Здравейти,
Търся една песен,по-скоро съм почти сигурен,че е мелодия,май нищо не се пее...

https://www.youtube.com/watch?v=hVXiw-hHqsw

# 389
Ееее,как я намери?ТърсИх я цяла вечност.
Много ти благодаря,да си жива и здрава Broken Heart Broken Heart Broken Heart

Общи условия

Активация на акаунт