Търся една песен - 3

  • 129 285
  • 785
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 490
Търся забавна Стара индийска песен. Беше голям хит преди години. Моля, не ми се смейте много, ще се опитам да напиша част от текста на припева:
Уачиканамба Уачиканамба, Уачиканамба напч... Laughing И така няколко пъти се повтаря.

Индийска песен, преоткрит весел хит, за тази се сещам:

# 436
  • Мнения: 225
Не е тази. Песента, която търся е от 2000-те г.

# 437
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Някой знае ли коя е тази песен?
Това е видеото, започва 8:26.

# 438
# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Здравейте, изведнъж се присетих българска песен от периода 2003-2008 някъде. Текстът е нещо от сорта : къде си ти, защо те няма, а болката е вече рана.
Поне съзнанието ми изфабрикува това. Песента ми се върти като да е от поп /rnb музиката, която беше модерна по това време.
Това мисля че беше припев, изпят от жена. За останалата част не си спомням.

# 440
  • Мнения: 9 276
Здравейте, изведнъж се присетих българска песен от периода 2003-2008 някъде. Текстът е нещо от сорта : къде си ти, защо те няма, а болката е вече рана.
Поне съзнанието ми изфабрикува това. Песента ми се върти като да е от поп /rnb музиката, която беше модерна по това време.
Това мисля че беше припев, изпят от жена. За останалата част не си спомням.

Аз се сетих за Сантра и"Без теб" ,много я харесвам ,както и в дует с Любо Киров Heart Eyes

# 441
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
На мен ми се върти нещо в главата, но не мога да се сетя за конкретна песен. Но не мисля, че е "Без теб".

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Сетих се коя е Grinning Текстът е малко по-различен. Пее се: "Къде е тя,защо я няма, а дупката е вече яма. ".
Песента се казва " За нея" на Kingsize

# 443
  • Мнения: 15
Здравейте! Търся песен от сцена на последният епизод на сериала "Откраднат живот". Опитах с търсене в гугъл по части от текста, както и с търсене с шазам, но за съжаление - без резултат, за това споделям линка тук.

https://www.vbox7.com/play:e2ca498386

Епизод 43, от сезон 9. Песента започва от 47:20. Ако някой знае коя е, нека сподели. Благодаря!

# 444
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Google-нах текста, който чувам - нищо. Щом и Shazam не дава резултати, предполагам ще е трудно да я намериш.

# 445
  • Мнения: 15
Да, доста странно. Гласът ми напомня на този изпълнител - David o'Dowda, но за съжаление нищо не намирам и от неговото творчество.

# 446
  • Мнения: 2
Здравейте, някой дали знае коя е песента от тази реклама https://www.facebook.com/diemafamily/videos/3313589658675182/
От Диема Фемили въобще не са отзивчиви да отговарят на запитвания Sad

# 447
  • Мнения: 1
Здравейте, някой може ли да ми помогне с намирането на тази мелодия от рекламата на btv cinema? https://www.btv.bg/video/cinema/videos/premieri-po-btv-cinema-vs … a-v-21-chasa.html

# 448
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Здравейте, търся песен, но единственото което помня от нея е клипа. Действието се развиваше в закусвалня. Мисля, че сервитьор ката разля чай или кафе и започна хаос на забавен каданс. Хвърчаха закуски, обръщаха се маси.

# 449
  • Мнения: 1 555

Може би тази?

Общи условия

Активация на акаунт