Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 25

• 60 458
  • 573
  •   1
Отговори
# 570
Здравейте, дами,
При консултация с доц. Русев удачно ли е да му се носят изследвания  или да изчакам той какво ще назначи? След 1 БХ и 1 мисед имам изследвани по съвет на АГ:
- Тромбофилии
- НК клетки
- ЩЖ хормони + антитела
- Полови хормони
- ОГГТ
Резултатите са от преди 2 месеца, но се притеснявам да не се разсърди ако му ги донеса.

# 571
Според мен ги занесете. Аз му занесох всичко, което бях направила, той прегледа резултатите, записа си и ми назначи други изследвания, след което предписа терапия. Предполагам че няма да се обиди, а ако нещо не му е достатъчно ще Ви назначи допълнителни изследвания.

# 572
Аз също смятам, че е ок да му донесете каквото имате. Така ще може по-лесно да се насочи какви допълни изследвания да пусне.

# 573
Не знам дали вече е минал прегледът ти и дали е късно да пиша, но реших и аз да се включа, дори за някой бъдещ казус. Simple Smile
Изобщо не се притеснявай да занесеш всички изследвания, които имаш. Доцент Русев е прекрасе професионалист и не е е от тези, които биха се ядосали или изнервили на изследвания от друго място. Това само би му дало повече информация и основа за твоя случай и какво друго да ти предпише.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт