Школи и индивидуални уроци за седмокласници

  • 64 669
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
Синът ни ще е в АВО за шеста поредна година. Много сме доволни. Тази година, тъй като е 7-ми клас, избрахме посещение веднъж седмично през уикенда.

# 226
  • Мнения: 18 384
Синът ми ходеше в Адванс на Тодор Каблешков. Преподавателите им не са чужденци, но българският е забранен, всички говорят само на английски.

В Адванс на Плиска учителите говореха и на български. Поне преди 2г., когато дъщеря ми ходеше. Не през цялото време, но се случваше. Слушах онлайн часовете, та лично мога да потвърдя.

# 227
  • София
  • Мнения: 1 977
Синът ми ходеше в Адванс на Тодор Каблешков. Преподавателите им не са чужденци, но българският е забранен, всички говорят само на английски.

В Адванс на Плиска учителите говореха и на български. Поне преди 2г., когато дъщеря ми ходеше. Не през цялото време, но се случваше. Слушах онлайн часовете, та лично мога да потвърдя.
Ние сме на Каблешков.

# 228
  • Мнения: 2
Добър ден! Дъщеря ми е 7 клас и търся учител по БЕЛ в района: Гео Милев, Слатина, Плиска, Редута...
Ще съм благодарна на мнения и препоръки!

# 229
  • София
  • Мнения: 789
Здравейте. Детето ми ходеше при частен учител от март, но ситуация при него налага да освободи частните си ученици и в края на първия срок, месец преди класната работа, си търсим нов учител. Моля за препоръки за град София.

# 230
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте! Имате ли някакви впечатления от Студио S в Стребище за курсове за седмокласници по БЕЛ и математика?

# 231
  • Мнения: 109
Здравейте, спряла съм се на 2 учителки по БЕЛ за подготовка за НВО: г-жа Наташа Христемова и Даниела Богданова, и имам колебания коя да изберем. Бихте ли дали своето мнение за тях, ще съм много благодарна!

# 232
  • Мнения: 752
Ние бяхме много доволни от Христемова🤗.И двете ми деца бяха при нея след 7 клас.Много научиха.За др. г- жа нямам мнение.

# 233
  • Мнения: 369
Здравейте, може ли актуални мнения за школа Маре (София)? Дъщеря ми е записана там от следващата година и се надявам да съм направила правилният избор.

Последна редакция: сб, 08 апр 2023, 08:07 от Костадинова31

# 234
  • Мнения: 369
Missence, миналата година записах тогавашната шестокласничка на школа по БЕЛ и Математика (Регалия) с подобна идея на твоята. По МАТ очакванията ми се оправдаха, но за прекалено кратко време - докато материалът в школата вървеше зад този в училище. Минавайки го за втори път в школата, пропуските се чистеха, необходимостта от помощ от моя страна с домашните беше минимална. В момента, в който в школата изпревариха училището, в комбинация с ДО (включително и школата), при нас стана олеле-мале и така продължи почти до края. Минаваха материала много бързо, кой разбрал - разбрал, после за домашните обаче сядахме заедно и отделях минимум 2 часа. Сега през ваканцията чисти пропуските от шести клас с частен учител, с който се надявам да си паснат и да продължат през учебната година, а вариант школа по математика съм го отхвърлила директно.

По БЕЛ я мързеше да учи граматика и успехът на тестовете не беше хич добър, но на преразказите се справяше супер, което не мога да преценя дали се дължи на школата. Само че аз по време на ДО не бях очарована от учителката ни най-малко. Всеки час нещо се случваше - стаята изхвърляше децата, после чакаха учителката да ги пусне, заварвала съм празна стая на екрана без учителка, защото била отишла до кухнята да си сипе вода…Записах я в друга школа по препоръка (Маре), ще видим дали по някое време няма да минем и по този предмет на частни уроци.
Здравейте , може ли да споделите впечатленията си от школа "Маре"?

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Здравейте.Търся учител по БЕЛ за подготовка за НВО за г.Пловдив за новата уч.година. Моля , препоръчайте ми .

# 236
  • Мнения: 369
Здравейте, някой има ли впечатления от Учебен център "Устрем " в София?

# 237
  • при моите любими
  • Мнения: 2 517
И аз влизам с питане за Стефана Брънекова, учител по БЕЛ от школа Работилница за знание". Ако някой е посещавал школата и има мнение, ще се радвам да го прочета. Ако има други препоръка за Район Лозенец. Другата година е ред на синът ми и по БЕЛ определно ще има нужда от допълнителна подготовка.
Миналата година дъщеря ми посещаваше Регалия. Мисля, че школата много и помогна. Допълнителното обучение и разяснения на материала никога не са излишни. Имаха доста онлайн обучение тогава, но такъв беше периода. За синът ми обаче мисля, да не е Регалия и търся вариант в Лозенец, като по-удобно местоположение.

# 238
  • Мнения: 369
И аз влизам с питане за Стефана Брънекова, учител по БЕЛ от школа Работилница за знание". Ако някой е посещавал школата и има мнение, ще се радвам да го прочета. Ако има други препоръка за Район Лозенец. Другата година е ред на синът ми и по БЕЛ определно ще има нужда от допълнителна подготовка.
Миналата година дъщеря ми посещаваше Регалия. Мисля, че школата много и помогна. Допълнителното обучение и разяснения на материала никога не са излишни. Имаха доста онлайн обучение тогава, но такъв беше периода. За синът ми обаче мисля, да не е Регалия и търся вариант в Лозенец, като по-удобно местоположение.
Школа "Междучасие" , провеждат курсовете в НПМГ

# 239
  • Мнения: 752
Школа Милениум препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт