ДУБАЙ - тема 13

  • 131 519
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2 209
А кои пазари препоръчвате за дрехи и парфюми,реплики?

# 1 021
  • Мнения: 9
Има ли някой ,който е пътувал с туристическа агенция да сподели от коя е доволна ,на по-ниски цени   Thinking

Здравей Simple Smile
Горещо препоръчвам Арт Травъл, много коректни, добри условия и сравнително ниски цени.  Пътувам с тях от години навсякъде и винаги всичко е било на ниво Simple Smile

Привет,

По-принцип идеята на групата е за самоорганизация на пътуването до Дубай Simple Smile
Моето лично мнение е, че можеш ако имаш достатъчно време и желание разбира се, да си организираш сам това пътуване. Групата е подбрала толкова добре информацията и така добре е структутирана, а и винаги можеш да си зададеш въпроса ако нещо не ти е ясно Simple Smile
Аз в началото също мислих да използвам услугите на агенция, но след като се поразрових установих, че това което предлагат е двойно, че и тройно по-скъпо от това, което можеш сам да си организираш. Има много препоръки за хотели, атракции и забележителности, които са интересни и могат да се посетят също са описани. Ваучери и билетите са на много добри цени. Ще ти дам само един пример за сравнение: от агенция  ти искат 50-60 euro за сафари на човек, с ваучер от препоръчаните се предлагат на цена от 75 лв за двама, ако искаш да ви вземат от хотела(VIP safari) е 100 лв за двамата. Това е само един пример и каква разлика има само Simple Smile)


Здравей Simple Smile
Може би не се изразих правилно. Агенция ползвам само,  за да ми съдейства за самолетните билети и хотел, който аз съм избрала.  Скоро отново пътувам за Дубай за 4 поредна година Simple Smile и всичко останало си го самоорганизирам и определено ми излиза в пъти по евтино. Обиколила съм всичко и вече Дубай ми е като  София 😅.
 

# 1 022
  • Мнения: 3 889
Някой ходил ли е в началото на юни месец и непоносима жега ли е? Рамаданът им свършва на 3-ти, а от 4-ти има полети с уиз на много прилични цени, та се чудех. Последният път обаче ходихме септември и си беше нетърпимо, а гледайки температурите са с няколко градуса по-високи от тези през юни. По-скоро влажността май ме интересува и може ли да се диша Simple Smile

# 1 023
  • Мнения: 11
Здравейте,
Ние бяхме миналата година по това време в Дубай и беше горещо, но за нас беше търпимо, можеше да се диша Simple Smile и все пак си преценете, нас ни посъветваха да не ходим по това време, но ние си изкарахме супер въпреки жегата(едната приятелка даже беше бременна)

# 1 024
  • Мнения: 3 889
Нас не ни притеснява, но искаме този път да вземем и детето, а то е на 3 и май ще се откажа. Ще чакам ноември месец :/

# 1 025
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Някой да е ползвал този бийч клуб? Към хотела ни има безплатен достъп и шатъл до него. Интересуват ме по-скоро плажа и басейните как са, отколкото храна и обслужване.

http://www.riva-beach.com/default.aspx

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 17:57 от Wild_rabbit

# 1 026
  • Мнения: 541
Аз пък да ви се оплача - запазихме нощувки в Leva Apartments уж пишеше, че всички деца до 12 години са безплатно на същестуващо легло, а върнаха е-майл да доплатим още 150 дирхама на вечер.. (детето е на 7). След като им пратихме текста от боокинг, където ясно е написано че детето е безплатно поискаха 30 дирхама за закуска.

# 1 027
  • Мнения: 1
Neti_30 ще пътувам 8 до 11 март, ако мога ще ти помогна Дали е възможно да организираш да изпратят телефона до рецепцията на  Аtana hotel

# 1 028
  • Мнения: 541
Четох темата назад , но не намерих информация . Има ли обособено място със улични артисти, музиканти и т.н както в големите европейски градове?

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 15:31 от Marble_beach

# 1 029
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет момичета Flowers Hibiscus
"гмурвам" се в темата с няколко въпроса. Отвори ми се възможност за отпуска средата на март и планирам екскурзия до Дубай (ама я планирам от днес Flushed). Ще пътуваме аз /мацка на 43, майка ми и племенника ми на 13г/. Та ......
1. Дали ще можем да се оправим тримката с един т.е. аз говорещ горе-долу английски?
2. За летището - декларация от родителите на детето нотариално заверена, достатъчна ли е?
3. Ползвали ли сте някой гид, който може да ни съпортне там?
4. В темата прочетох, че екскурзии можеш да си заявиш на рецепция - почти всичко ли можеш да разгледаш с "букнати" екскурзии или има и неща, които трябва сами да си организираме?
5. Трансфер летище-хотел - сигурно ще е с такси.....
6. има ли нещо важно за което не се сещам.....

Вчера се засилих с фирма да пътуваме но днес като направих приблизителен тотал - ***фирма нощувки със закуски 4зв.хотел, трансфер и самол.билети - 4100лв. /без екскурзиите/; ***самоорганизиране нощувки със закуски 4зв.хотел и самолетни билети макс. около 3200лв. Струва ли си да им давам на тур.агенции 900-1000лв.отгоре само за това? Притеснението ми е дали ще се оправим Hushed
P.S. Стана малко дълго, но чуденките са ми доста, а трябва да действам бързо.....
Иначе съм организирала пътуване на мен и мои приятелки до Виена, отделно до Рим т.е. не съм чак толкова зле с ориентацията, но тук е друг континент, други порядки.....знам ли.

# 1 030
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ами, замисли се!
Полет и нощувки може да букнеш и сама. Не искаш екскурзии - защо тогава ти е ТА? newsm78
Полети - Уиз. За нощувки - тук има доста предложения - и си готова.
Трансфера е един и същ - или такси или автобус до Ибн Батута и от там метро.

# 1 031
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Ами, замисли се!
Полет и нощувки може да букнеш и сама. Не искаш екскурзии - защо тогава ти е ТА? newsm78
Полети - Уиз. За нощувки - тук има доста предложения - и си готова.
Трансфера е един и същ - или такси или автобус до Ибн Батута и от там метро.

Всъщност искам екскурзии със сигурност, но дали мога да си ги организирам на място или "букна" на рецепция е въпроса 👍😏😊

# 1 032
  • Мнения: 2 209
Да,можеш на рецепция!

# 1 033

Общи условия

Активация на акаунт