Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 10

  • 40 220
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 141
Добър вечер Hug
Мамекс,  Hug приготви се, щот НАП щели да проверяват доходите на тез дет купуват череши. За Игор викаш да почвам да мрънкам, а! Ох, горкото ми мъжле  : Joy Joy
Иринитка,  Hug Heart Eyes ама аз за два месеца качих 8 килограма и се надявам сега бръзо
 да ги смъкна! Много ясно си те представих на пейката, ама ти се мирясай малко и почивай Hug
Мими, аз ако съм 60 кила хич няма да ги мисля, поживей си в Гърция пък после ще ги бориш! Лека командировка утре Hug
Инджито,  Hug Hug  Heart Eyes избрахте ли име на градината Hug
Вики,  Hug Heart Eyes какъв викаш е чая Joy
Стреличке,  Hug Heart Eyes Hug къде си?
Деми,  Heart Eyes Heart Eyes искам таква гащи, ама виж движенията ще са трудно постижими Joy
Сави,  Hug весела да е вечерта ри и хубаво да ги оплюете мъжете Hug Hug
Аз съм бетон цял ден, но сега ми се хапва сладко. Ще стискам още малко остана chef
Хайде прекрасна да е вечерта ви и голямо гуш от мен на всички  Hug

Последна редакция: пт, 12 май 2017, 06:29 от vangobi

# 46
  • Мнения: 858
Ето ме и мен  Hug
Мамамия, шефката която чакам се казва Диди Чалъкова, много готина и добричка, не се притеснявам от нея но искам всичко да ми е в ред, а предполагам че пишеш за Росица Симеонова, с нея нямам никакви допирни точки и не я познавам що за човек е . Теб те видях преди един месец в поликлиниката в квартал Изток, ние ходихме при д-р Костадинова- ендокринолог, но докато се усетя ти профуча покрай мен с 200 км. толкова бързаше  Joy  
Савинка, майка ми е оперирана, и на нея са казали че трябва да се наблюдава, но за да си е сигурна е предпочела да се оперира веднага, всичко ще бъде на ред  Hug Hug Hug, това с ухото е много неприятно и аз постояно имам проблем с ушите  ooooh!
Мамексче, умори ме с това име и ТМ  Joy
 Жгмъцке, чакам снимката с нетърпение  Hug
Кате, напиши името на чай и от къде си го купила , моля тееее  Praynig
Вчера и днес бях на пиле, вече почва да ми се  Confounded от него, утре и в събота на салатки  #Splat. До днес борих 2 кг. от прекъсването на диетата , и от днес се започва истинското сваляне, но не изпитвам такъв глад като при 90 ДД , а в пъти по-малко ям .

# 47
  • Мнения: 28 459
Моят отчет голяма, страхотна пържола и салата от множество зелени листа!  chef

# 48
  • Мнения: 2 313
Миленски веднага получаваш.  Hug Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 25.05.17.
Файл : Дийн Кунц-Студен огън-books.stoitsov.com.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=b34d804f2d
Жулиетке щом така се замисли има нящу ша знаиш.  hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Вангобче е ся баш имаш повод за един гооолям шоколад.  Mr. Green Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Ади туй е виц бе слънчице.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Миме а Ф-то що го не отчиташ,а?  hahaha Joy  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Иначе чая от коприва е за отслабване.  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 2 083
          Добра  вечер,
Жгмъци  Hug за темата.
Вангоби тук съм, хвърлям по едно око, но днес много работа.  Heart Eyes
Отчета днес ми е гола водица :
Цял ден до преди малко бях на фъстъци и вода, чай. Преди малко хапнах 2 1/2 кюфтета и 1 яйце За днес толкова. Утре ще видя резултата.
На всички лека вечер. Лягам с книжка. Hug Hug Hug

# 50
# 51
  • Мнения: 858
Кате, абе то тъпото като мен си е тъпо  Joy

# 52
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Таралежено ми е, имам 6 нови коронки в устата  ooooh!, олекнах с $ 5 000  ooooh! ooooh!, счупи ми се принтера  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! и килцата се покачват  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!!
    За да не застрелям някого, предпочитам да боцна тук-там.  Wink

         

           

               

             

         

             

                   
               

# 53
  • Мнения: 28 459
Добро утро!
Ир, честити нови зъбаци!  bouquet
И на ме ми стана таралежено! Rolling Eyes hahaha Каквото и да значи това? newsm78
Аз тръгвам командировка, спи ми се та две не виждам!
Времето е скапано, влажно и облачно! Sick
Но на вас да е прекрасен денят банда!  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug
Ир, Hug hug не се ядосвай за парите, да сте здрави всичко ще се нареди Hug Големи сладури са таралежите Hug
Ади,  Hug дано леко мине проверката bouquet
Стреличке, bouquet петък е днес по- леко го давай bouquet
Вики, bouquet Heart Eyes Hug много убав снощният чай, чак ми се ще да го заменя с кафето.
Още не съм се мерила, довечера ще дам отчет. Добре се чувствам с японстването и определено постигнах желаното от мен и зверския ми апетит намаля. Остана още малко и се чудя после какво да правя newsm78
Слагам една таралежена закуска, за да съм в тон с  Ир bouquet и ви желая слънчев и усмихнат ден Hug


# 55
  • Мнения: 2 083
Ир уцели ме право в сърцето с тези таралежи, от вчера и при мен нещата са много натаралежени /май измислих нова дума/. Много са сладки таралежчетата особено онова с ягодките. Щом вчера не убих никого значи всички около мен ще живеят. А и Лейди Хармония много помага. Hug
Днес няма да пиша меню защото имам чувството, че вчерашният ден ще се повтори. Довечера отчет какви съм ги свършила.
Миме моля те препоръчай свястно заведение в Бургас. Апартамента, който сме се резервирали се  намира на площад "Баба Ганка" 4. Благодаря предварително.  Hug Току що те прочетох. Лека командировка.
Няма ли да изгрее слънчице в Бургас, неделя съм я предвидила за плаж /без къпане разбира се/. Hug
Вангобче и твоя таралеж много хубав, гроздов. Май и днес няма да е по-леко ама какво да се прави имала съм и по-тежки моменти.Какво ще кажеш за по-някое питиенце от 01 до 20 юни /съботно-неделно/, когато ти си свободна. аз ще се съобразя с теб. Hug
ПП : Килограмите тази сутрин са с 0,700 надолу май напук на вчерашния тотално омазан ден. И май това е единственото хубаво от вчера. newsm78 
          На всички хубав петък !

# 56
  • Мнения: 28 459
Стреличке, баш у центъра сте, хубави заведения има у нашия град  Hug
1. Златна рибка, едно от любимите ни с Иринитка
2. Златна котва
3. Пицария Палас
4. Булеварда
Това са тези в центъра, иначе по кварталите
Пицария Ла Тоскана Wink
Киш, на Кишишев, което също доста приятничко
Пицария Романс
Ресторант Фаворит, рибен с аквариуми, преди беше готин, сега отдавна не съм ходила и не знам!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 141
Стреличке,  Hug Hug твърдо за съм, само да е някъде след средата на юни. Hug, но ще се разберем Hug
Мими, Hug лека командировка Hug
Днес съм - 400 гр. доволна съм, тази вечер не се вечеря, но аз ще хапна едно кисело мляко, за да не преритам bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 11 116
Искам и аз.  Crossing Arms

# 59
  • София
  • Мнения: 4 141
Естествено и ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт