Черноморец 2017-2020

  • 75 598
  • 564
  •   1
Отговори
# 345
  • Стара Загора
  • Мнения: 145
Здравейте , да препоръчате хотел или вила  на плаж градина , да е чист с комарници и да има ресторантче към него .

# 346
  • Мнения: 4 324
Моля за мнение за вила Амброзия.
Благодаря предварително!

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Тази година сме решили да пътуваме без колата.Искаше ми се да отседнем отново в Черноморец.5 години почиваме там и ходим на плаж градина до тополите където е безплатната зона,но никога не съм се замисляла дали има някаква маршрутка или градсски транспорт до там.Предполагам има автобуси-маршрутки които пътуват между градовете за да не ходим пеш до там с 2 малки деца.Използвали ли сте този вариант и какви са вариантите според вас за предвижване до хубавият плаж?

# 348
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Няма маршрутка или автобус, защото се минава по стария път. Единственият вариант май е такси. Ползвали сме вечер от Аполония до Черноморец, в името на една домашна ракия в едно заведение, за да не падат в жертва шофьорите. 6-8 лв. е в посока.

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Черноморец не е особено подходящ за без кола. Няма транспорт до Градина. Аз не бих си го причинила. Особено с деца.

# 350
  • Мнения: 2 298
Черноморец без кола е Черноморец и централен плаж 😧.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 13:58 от shrekie

# 351
  • Мнения: 1 310
Централния плаж не става, същинско блато си е.

# 352
  • Мнения: 1
От тази година има автобус от Черноморец-Тополите- Градина- Златна рибка- Созопол - Каваци и обратно. Разписанието го видях на няколко места в Черноморец. Но не го запомних с кола сме. Може по късно да ви го напиша.

# 353
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
От тази година има автобус от Черноморец-Тополите- Градина- Златна рибка- Созопол - Каваци и обратно. Разписанието го видях на няколко места в Черноморец. Но не го запомних с кола сме. Може по късно да ви го напиша.
Защо се заблуждавате? "Тополите" е на залива Вромос - между Атия и Черноморец. Между Черноморец и Созопол са само "Черешите", "Градина" и "Златна рибка"!

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някакви отзиви за тази къща за гости:
https://www.booking.com/hotel/bg/zafi-39-s-house.bg.html?label=g … 9d6776fd146eb2ed0

# 355
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
От тази година има автобус от Черноморец-Тополите- Градина- Златна рибка- Созопол - Каваци и обратно. Разписанието го видях на няколко места в Черноморец. Но не го запомних с кола сме. Може по късно да ви го напиша.
Защо се заблуждавате? "Тополите" е на залива Вромос - между Атия и Черноморец. Между Черноморец и Созопол са само "Черешите", "Градина" и "Златна рибка"!

"Тополите" е първата част на плажа м/у Черноморец и Созопол, точно преди къмпинг Градина.

# 356
  • Мнения: 2
Здрвейте.Тази година за първи път ще почиваме на Черноморец. Двама сме без деца и запазих нощувки в Къща за Гости Карадарлиеви  , може ли някой да ми каже какво ви е мнението за къщата. Харесва ми мястото на което се намира, защото много близо има плаж, който изглежда малък, но пък ние не сме с големи изисквания, само да има място за хавлийките. Разбрах, че жива музика има на ресторант Замъка, не сме по чалгата, но ако е народно е поносимо.Четох за бар, който се казва Бар Бун обаче в интернет ми излиза само една страница във фейса, може ли малко информация този бар съществува ли и ако не, има ли някакъв подобен? Само да допълня, че сме без кола.

# 357
  • Сандански
  • Мнения: 162
Здравейте ,
Нов сезон ни очаква,имам питане ,изгодни оферти за Блек сии стар,ОИ,има ли уловка,четох противоречиви мнения,за храната,че ставала,базата обаче ме интересува,близост до плажната ивица и има ли шезлонги към хотела?
Ще се радвам за повече отзиви,лични

И аз се интересувам от този хотел. Някой със скорошни впечатления. В Съни Турс мненията са Ок.Simple Smile


Някой вече с отзиви за хотела от това лято...храна, обслужване, плаж...

# 358
  • Мнения: 2
Моля за отзиви за къща за гости "Райчо".Видях , че е близо до централната улица със заведенията, но това означава ли , че е шумно? Условията добри ли са , защото понякога на снимки е различно?

# 359
  • Мнения: 6
Моля за отзиви за къща за гости "Райчо".Видях , че е близо до централната улица със заведенията, но това означава ли , че е шумно? Условията добри ли са , защото понякога на снимки е различно?

Да,мястото е супер,близо до Централния плаж и главната улица!Тихо е много не само там но и в целия Черноморец!Има само 3 заведения със жива музика и то докъм 00.00 и после се спира!До вашата къща няма заведение с музика!Не съм спал там но са ми казвали,че половината стаи са без климатици и че собственика държал много на тишината и реда/което за много хора е добре/!Но като място е ТОП!А за тази цена е убиец!Черноморец е за семеиства и хора търсещи спокоиствие,няма нощни дискотеки и барове!Приятно изкарване

Общи условия

Активация на акаунт