Сладкарничка за книги - тема 69

  • 40 974
  • 223
  •   1
Отговори
# 165
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Мери, Сло при солта и аз я имам. Прочетена е, така че ако искаш мога да ти я пратя. И на Диди имам да пращам книжка, но още не ми е останало време да се довлача до пощата

# 166
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ку-ку! и аз съм тук!  Hug

 Пак си ползвам старата версия, че тази новата не мога да я възприема.
 В движение съм постоянно, или на едно място, но по много часове. Опитва се да ме налегне някаква умора, ама няма да се дам, а ще свикна отново с този темп на живот. По-натоварена година от тази едва ли ще имам, но нищо, когато си настроя чакрите кое кога, ми се получава.

 "Мозъкът" я купих и аз, имам голямо желание да я прочета, но чета книги от библиотеката /тези дни не съм чела много/. Интересна ще ми е, четох откъси, допада ми много, а има и илюстрации и снимки, което я прави още по-ценна и интересна.

 Дадка, харесвам специалности, свързани с медицината. Винаги чета с интерес какво учиш, споделяй повече, даже с повече подробности. Синът на колежката ми учи твоята специалност, но във Варна. Късмет на всички изпити!  Hug Книгата ти я прочетох, още в деня на получаването я почнах и глътнах бързо. Остана да ти я върна, но да видим кога.  Wink Ще ти пиша допълнително. Благодаря, че ми я прати! Лековата ми беше, но ми допадна, и от такъв тип четиво имаме нужда понякога.
 
 Честит празник, бъдете независими и вие във всяко едно отношение!  bouquet

# 167
  • Мнения: 5 405
Мери, Сло при солта и аз я имам. Прочетена е, така че ако искаш мога да ти я пратя. И на Диди имам да пращам книжка, но още не ми е останало време да се довлача до пощата
Аааами тогава като пращаш на Дид, може и на мен да пратиш. Blush

# 168
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Мери, Сло при солта и аз я имам. Прочетена е, така че ако искаш мога да ти я пратя. И на Диди имам да пращам книжка, но още не ми е останало време да се довлача до пощата
Аааами тогава като пращаш на Дид, може и на мен да пратиш. Blush
Може, може

# 169
  • София
  • Мнения: 3 255
Алекс, аз пък мога да ти пратя Иво Андрич с Моста, само свирни кога Simple Smile А от предложението за Игор ще се възползвам, и няма да е чак през 2026 Wink Ще го дръпна напред - с тези ваши отзиви  Party

# 170
  • София
  • Мнения: 1 462
Добър вечер или по-добре добро утро.
Честит празник.
Мариш , само кажи,че искаш Игор и си правим една среща.
Спокойна нощ.

# 171
  • Мнения: 811
Здравейте ,
явно сте заети и по задачки тия дни
Аз също едва намерих време сега да седна да погледна форума , да изчета последно какво сте писали преди дни

Имам и аз да ходя до поща - да пратя на Анди на Мариет и Кати на Алекс от лидълските стикита дето обещах още преди две -три седмици , но до поща все не стигам или ако стигна опашките са меко казано километрични

Нели Heart Eyes Heart Eyes радвам се , че не ви досаждам като споделям
Новото при нас , е че нали като сме профил и сме по-специалната част от курса Crazy та другия петък живот и здраве ще ни водят на посещение в ИАЛ -Изпълнителна агенция по лекарствата Sunglasses Sunglasses

Аз също свиквам вече трета седмица с комбинацията - университет и работа- не ми е скучно

Пете и аз искам срещичка Party Crazy Crazy Crazy

Аз също имам Сол при солта , ама на тоя етап докато не я прочета , не мога да я предлагам за прочит Mr. GreenИначе мъничко ми остава от нея та скоро ще дам отзив Hug Hug

Лек и спокоен ден момичета Hug Hug

# 172
  • София
  • Мнения: 1 462
Дадка, Heart

# 173
  • Мнения: 5 341
Привет и от мен! Аз съм си вече в България и преди малко се връщам от книжарниците. Ей, голямо обикаляне му ударих заради една книга, която така и не намерих ooooh! Наложи се да направя поръчка и до 4-5 дена трябва да пристигне. Намирам го за изключително странно при положение, че книгата е едва от края на 2015 на пазара. Става въпрос за Освен този живот на Патрик Нес, която се радва на изключителна популярност тук. От него си купих друга книга: Ние останалите просто живеем тук, мнения? Rolling Eyes Дотук купих "само" 6 книги, седмата се очаква да пристигне, а за Шадоу Стрит 77 на Дийн Кунц много ме е яд, няма я Crossing Arms Поне в Стара Загора, другаде не съм търсила още. Чудех се дали да си взема Съпругът или Какво знае нощта, но се отказах. Имам и още 5 покупки: Момичето преди на Дж. П. Дилейн, Дим и огледала на Нийл Геймън, Човек без куче на Хокан Несер, Разкази за родината на Дмитрий Глуховски и Станция Единайсет на Емили Сейнт Джон Мандел. Една от тези книги ще ми е следващата, но не знам коя. Мнения? В момента чета Одеса Стар, втора среща с автора след Уважаеми господин М., за момента ми е странна, да видим по-нататък как ще е.

Последна редакция: вт, 03 окт 2017, 17:05 от Балкай Бартокомляс

# 174
  • Мнения: 811
Здравейте сладури
Идвам да ви се покажа тук и да повдигна и да раздвижа малко темичката

Работни два "почивни" дни имах - тъй де , почивни за другите , аз изкарах две 10часови смени

Днес до обяд по упражнения , сега малко почивам , пооправих малко къщата , че като съвместяваме постоянно със съквартирантката учене и работа и то стаята ни се превръща в такава , все едно урагана Катрин и ирма и всички взети заедно са минали тук Joy Joy Joy
Та сега е приведена в добър вид Crazy

Иначе изчетох Сол при солта преди 2--3 дни - подаръка ми от Мариет в последната игра и мога да кажа , че е уникално готина книга- особено щом грабна мен ,която си мислех , че книга свързана с история и със война няма да пипна  Joy Joy

В петък следобед докато мързелувах си поръчах 6-7 книжки от книжен пазар , та утре или сряда ги чакам да дойдат и ще се похваля bowuu bowuu не че си нямам достатъчно хартиени чакащи ме , ама понякога съм като луд с къртечница Crazy Crazy

Иначе сега съм подхванала препоръчително от унито да чета една книжка А дали не е Б12?,но я чета малко по малко ,че да асимилирам информацията
Много теоретична , но добре написана е , не е прекалено суховата , та ме изненада приятно

А за себе си за отмора чета Защо мъжете не чуват,а жените не могат да се ориентират по картауникално забавна , но и много поучителна книжка

Сега ви оставям да се отдам пак малко на учене
На работа съм чак в неделя , та тази седмица ще е супер поне откъм почивка откъм работа Whistling Whistling

Лека вечер

# 175
  • Мнения: 5 341
Аз съм типичен луд с картечница. В последните две години се сдобих със следното:
Скрит текст:
1. Стивън Кинг - Буик 8
2. Стивън Кинг - Томичукалата
3. Хосе Карлос Сомоса - Клара и сянката: прочетена
4. Хосе Карлос Сомоса - Пещерата на идеите: прочетена
5. Хосе Карлос Сомоса - Ключът към бездната: прочетена
6. Дмитрий Глуховски - Метро 2033
7. Камила Лекберг - Проповедникът
8. Джо Хил - Кутия с форма на сърце: прочетена
9. Стиг Ларшон - Мъжете, които мразеха жените
10. Дмитрий Глуховски - Бъдеще: прочетена
11. Кормак Маккарти - Тук няма място за старци
12. Хосе Карлос Сомоса - Тетрамерон: прочетена
13. Дона Тарт - Малкият приятел
14. Ричард Леймън - Пътуващо представление с вампир: прочетена
15. Йон Айвиде Линдквист - Малка звезда: прочетена
16. Дийн Кунц - Чудакът Томас
17. Стивън Кинг - Гробище за домашни любимци: прочетена
18. Джъстин Кронин - Проходът
19. Ървин Уелш - Трейнспотинг
20. Джо Хил - Рога
21. Юрт и Русенфелт - Човекът, който не беше убиец: прочетена
22. Кейт Мортън - Къщата край езерото
23. Джон Конъли - Всяко мъртво нещо
24. Дийн Кунц - Градът: прочетена
25. Сергей Лукяненко - КваZи
26. Херман Кох - Одеса Стар: прочетена
27. Братя Грим - Детски и домашни приказки
28. Дж. П. Дилейни - Момичето преди
29. Патрик Нес - Ние останалите просто живеем тук
30. Нийл Геймън - Дим и огледала
31. Хокан Несер - Човек без куче
32. Дмитрий Глуховски - Разкази за родината
33. Емили Сейнт Джон Мандел - Станция Единайсет
34. Фредрик Бакман - Бьорнстад
35. Карин Фосум - Който се страхува от мечки
36. Патрик Нес - Освен този живот
#Crazy #Crazy #Crazy

# 176
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 tiptoe
 Минавам тихо по пантофи и тук.  Party

 Шмусънизнай и работата.  ooooh!

# 177
  • София
  • Мнения: 3 255
Шмусънезнаят и сополите....  Grinning

# 178
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Шмусънизнаят и комшиите - писнА ни да им слушаме чалгиите. Хем ММ ги предупреди. Чета и нищо не ми влиза в главата.

# 179
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Шмусънезнаят и сополите....  Grinning

 
Шмусънизнаят и комшиите - писнА ни да им слушаме чалгиите. Хем ММ ги предупреди. Чета и нищо не ми влиза в главата.

  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт