Сладкарничка за книги - тема 69

  • 40 931
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Големи сте прекрасници, чета ви и си ходя и аз нахилена  Laughing

Снощи бяхме на концерт на Сигнал, по едно време за малко да пусна сълзички, та припомних си защо избягвам концерти - страшен кеф, но много ревлива ме прави музиката. Днес направих литературно вдъхновения zucchini bread, нелош кекс, но нищо особено, а така вълшебен изглежда в книжките. Канелените рулца са друг изкусителен образ, който планирах да пробвам, но сега може би ще се откажа, за да не разваля и тяхното очарование.

# 16
  • Мнения: 1 198
Да се разпиша и аз, нищо че сигурно ви няма вече по туй време.

Сова съм аз, нощна птица, не мож' ме смени ...  ooooh! Mr. Green Mr. Green

Честито на оподарените другарчета, страхотни неща видях и прочетох ...  Heart Eyes

Мариш, благодаря за темата, чудна е. Правилата и на мен ми допадат.  Peace

Тази седмица ми стартира странно ... Първа смяна, в мойта си книжарница, но не на каса. Знаете ли от колко време не ми се е случвало? Да изляза от това заграждение, което представлява касата, да си се рея като волна птица, да си книжарствам, да си правя типичните неща, от които съм лишена, а всъщност от които ми се състои работата.  Mr. Green Като изведнъж да те освободят от дълго заточение и да не знаеш какво да правиш с тая свобода.  Mr. Green
Днес пък ми се обади шефката в 10 сутринта, а си бях легнала в 3.  #Crazy  И ми се кара, че й звуча сънена  Mr. Green Joy Е, неее!!!  Rolling Eyes Mr. Green  Както и да е, викнаха ме на работа за една междинна смяна и аз кво да правя - отидох. Прибрах се по човешко време, макар и в час пик, в 7 си бях у дома. И ми е нереално, защото преди 11 съм вечеряла, изкъпана, нагласена (бях с маска на лицето, беше ми време от сума ти седмици  ooooh! ) и след малко залягам с книжка  Heart Eyes  Чета "Под купола" и съм се вдълбочила в историята, искам само да чета и да не спирам. Дано през отпуската да приключа и втората част, сега съм малко след половината на първата  Heart Eyes

Пратих още вчера пакетче към другарче, утре трябва да е стигнало вече. Мое другарче, някъде следобедно се разходи към поща, може би ще намериш нещо там  Whistling Crazy Hug Hug

А аз имам известиеее!!!!  Crazy Heart Eyes Кой ли ми праща, от къде ли пътува моето пакетче? Още утре преди работа отивам да го взема, но снимки не знам кога ще пусна, защото не искам да отварям в движение пакетчето, може би чак вечерта ще се наслаждавам на обичта отвътре ..  Heart Eyes Heart Eyes

Девче, да се оправяш, моля ти се, ей го къде е лятото, а ти ще ми бухаш. Ужас Sad Прихвана ли щерката или се отърва поне тя?  ooooh!  Hug Hug Hug

Оставям ви, пожелавам лека нощ на всички и до утре, когато ще чуете радостния ми ПИСЪК!  Crazy Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Добър ден!

Мариш , много красива тема  bouquet а и имаш повод Wink Петето е страхотна  Heart Eyes
Аз съм на работа, но нещо не ми е добре, прерязващи болки при всяко помръдване в коремната област, отпаднало ми е...имам чувство, че вдигам температура, но тук няма термометър за да установя дали е така.
Хубав ден!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 462
ДесиHug бързо да премине неразположението.

# 19
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Тъй,да се похваля ,че и аз си имам порция щастие днес  Heart Eyes
И ти каква!!!
Дадка,ще се повторя пак,но Благодаря е малко за цялата изненада от теб  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Много,много съм щастлива!
Дори гадната кашлица не може да ми помрачи настроението  Party

Бъб,уж се оправям,ама не става бързо.Тъй,като до последно се инатих и не отидох на преглед,сега ще си сърбам антибиотика...нищо де,че мине Whistling

Айде де ,други няма ли да се похвалят с мен и тук  Wink Flutter Crazy

Внимание!

Другарче,утре очаквай пратка от Спиди.Пуснах я чрез тях,че да не се бави много пакетчето.Дано,дано те зарадвам и аз  малко Praynig
И моля те:щом получиш дай знак,нишан,дим,черга,стрела....... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig



Деси,да минава неразположението бързо  Peace Нямаш ли някакъв спазмотилик да вземеш?





# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Имам, но сякаш е настинка. Пих един Тайлол хот и приготвих още 3 до вечерта. Поръчах си ядене, но май само тараторчето ще хапна.

И времето отново тук се смрачи искам слънчице поне то дава някакво настроение.

# 21
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Бъбълче, за да съм така щастлива днес, си виновна ТИ!  Hug Оказва се, че твърде добре ме познаваш, можеш да ме гъделичкаш от разстояние и ти се получава, знаЙш ли. Grinning
 Благодаря ти безкрайно за твърде голямата порция Любов, с която беше заредила кутията. Съдържанието говори, не са нужни думи. Изборът на ръката ми точно ти да си ми другарче, точно в тази игра, си е чист късмет. Момичето, което говори с книгите, подари на момичето, което обича и работи с книгите и книжовността. Има знак в тази работа, и двете го установихме. И няма случайни неща.  Wink
 
 Имам си у дома император и принц - Август и Малкият принц на крака ми дойдоха. Колко много ги исках и чаках. И Бъбъл знае!  Party Останалото го видяхте, но аз не само че видях, но и усетих онова, коте не се вижда с очите.  Heart Eyes

 Прегръщам те, мила Бъб, с цялата си огромна обич към теб!  Hug Heart Eyes Hug

 Честити подаръци, Дев! Толкова красиви неща са дошли и при теб!  Heart Eyes Дадка е с голямо сърце и толкова чистосърдечна.  Heart Eyes

 Не ми дреме, че навън е мрачно, днес дори това не забелязвам. И да вали, и да не вали, не е от значение, в мен е светло.  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

АлекссссссссссHug Hug Hug Hug Hug Благодаря за стахотната книга, за подаръка за моето момиченце, за картичката, за сладичкото и за невероятния слънчев книгоразделител.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дали съм щастлива? И още как!

Момичета, сетила съм се да питам нещо. Дали да не направим една игра и на децата си? Моето хлапе, като гледа как получавем разни хубавини (не, че не намазва и то), едно такова натъжено, че само мама основно има пратки. По Коледа с групага от Postcrossing организирахме за децата получаване на картички и беше толкова щастлива, че някой праща на нея лично.


 bouquet

# 23
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добричко утро слънчево  Hug

Пете,хайде и на теб честито  bouquet

Предложението ти е страхотно и съм за  Peace

Пък и съвсем скоро е баш най-детския празник и може да организираме нещо за тях.Ако не сега,друг път.

Другарчеееее,има нещо при  теб вече,ти получи ли известие???

 Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 462
Предложението ти е страхотно и съм за  Peace

Пък и съвсем скоро е баш най-детския празник и може да организираме нещо за тях.Ако не сега,друг път.

Като време може да се организираме, въпросът е финансово дали всички са ок

# 25
  • София
  • Мнения: 3 233
Аз съм за 😍 леле, мъка е през телефон,😣

# 26
  • Мнения: 1 198
Ида и аз, оподарена от милото и сладко Мери!!!  Heart Eyes

Мери, отново благодаря ужасно много за всичката радост, които долетяха при мен в туй пакетче  Crazy  

Тази игра беше най-страхотната ми до момента  Peace   Hug Heart Eyes

Нелко, благодаря ти за думите, но ... аз мисля, че вече нямаме нужда от думи  Hug Heart Eyes  Щастие е за мен, че мога да доставя такова на приятел  Hug

Вчера, въпреки каръшкия ден, който имах, не можех да спра да се усмихвам - откакто съм си взела пакетчето, то си стоя и ме чака да приключа с работните задължения, та чак до вечерта. Кеф неописуем!  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

Много ме кефи тази ваша идея за децата. Ще се зарадват малчовците със сигурност!  Crazy Heart Eyes

Аз днес имам още 3 часа работа и после се изпарявам със скоростта на светлината! Отпуууускккк!!  Crazy

Пожелавам хубав и успешен ден на всички!  Hug bouquet

# 27
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Аз и тук да си кажа, че идеята е много добра. От сега си представям каква радост ще е за Кати.

# 28
  • Мнения: 811
Ехоо

Минавам да вдигна темичката и да ви навестя съботно Hug Hug
Последни две седмици от семестъра текат , натоварено е , но поне както разбрахте един изпит вече е успешно зад гърба ми
Остават още 4 Crazy Crazy Crazy

Ще ви сложа кафенце за разсънване пък дано дойдете Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes


Хубав ден да имате , аз ще посвърша малко домакинска работа - чистене на огледала и пране на дрехи и после изчезвам на гости на една приятелка с един 3годишен фъстъчко Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes


# 29
  • Мнения: 1 745
Здравейте момичета,
Залипсвала съм напоследък, но нещо не смогвам с работата и пътя. Излизам в 7:20 и се връщам пак в толкова,а пътуването с метрото е ад вечер, то е блъскане та е чудо, а аз се надявах да чета... Sad Отделно ме болят очите от цялото взиране по цял ден, вчера беше кошмар...искаха да направим сто фактури. Познайте дали успяхме за 8ч., ми не стояхме извънредно Sad Има идиоти навсякъде, вече съм убедена. А исках да се видя с Дидето Sad Hug
Иначе сме добре, здрави, утре имаме годишнина Simple Smile Не планираме нищо специално, ще си прекараме семейно.
Искам да се извиня, че не съм редовна, но ви чета и ви мисля  Hug
Можете ли да ми кажете на панаира тези детските издателства Пан, Фют, имат ли хубава отстъпка?

Общи условия

Активация на акаунт