Сладкарничка за книги - тема 69

  • 40 986
  • 223
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 405
Хм, Мариш, ми аз сега момче ли трябваше да съм? Rolling Eyes Grinning
Пете, Hug

# 151
  • Мнения: 5 351
Аз да се оплача: Ryanair са откачили и отменят полети на поразия #Crazy Периодът е за 6 седмици и моите два полета попадат в този диапазон. В момента още са активни, но чета, че се е случвало да ги отменят в последния възможен момент doh doh Тежко ни горко на тези, на които им се налага да пътуват в този период. Можем да живеем с надеждата, че няма да бъдем засегнати.

# 152
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз да се оплача: Ryanair са откачили и отменят полети на поразия #Crazy Периодът е за 6 седмици и моите два полета попадат в този диапазон. В момента още са активни, но чета, че се е случвало да ги отменят в последния възможен момент doh doh Тежко ни горко на тези, на които им се налага да пътуват в този период. Можем да живеем с надеждата, че няма да бъдем засегнати.
Привет Балкай Бартокомляс ....изчанчих си клавиатурата докато ти  напиша  ник нейма Crazy

Сподели какво четеш в момента?Ще ми бъде много по-интересно отколкото полетите на Райнър  Mr. Green

Учебната година започна стремглаво и интезивно при моето момиче.Получи луксозна авторска книжка с допълнителни страници за оцветяване в нея.Моя близка приятелка е илюстраторът в нея и съм щастлива,че успях да я зарадвам подобаващо.

Скрит текст:

Отделно се включихме в ежегодната кампания за стара хартия и от там се награди детето с още една.Щастието е пълно  Heart Eyes

Аз съм в лек книжен застой в момента,но ще е за кратко докато вляза в ритъм.Времето денем не ми стига,но не се оплаквам  Naughty

С пожелание за хубави,топли и емоционални дни  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 18:47 от ~Dev~

# 153
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Привет! Ние с Анди сме навън, докато Кати е на карате. Ще си ни я приберат, после малко игра навън.
От отдавна не съм оисала тук.  То и нямаше какво, влизаме в ритъм в учебната година. То сега е лесно, че баша им си е по тук и сутринта не се налага и него да водя, съответно да го обличам. От другата седмица ще е истинският купон.
Иначе в момента чета „Мозъкът. Това си ти”. И ме е яд че не ми остава много много време за четене, защото ми е адски интересно. Кати пък е подхванала „Мечо Пух”, казва че ѝ харесва.

# 154
  • Мнения: 5 405
Алекс, и на мен ми предстои  тази книга, но не знам кога точно ще  е. Simple Smile Сподели като  я приключиш.
Дев, все така да ти се радва девойчето на книжки! Hug
Аз съм на българска вълна. Чета  втората книга на Цветелина Владимирова - Пазители,  и съм под голямо напрежение. Много динамика, много движение в тая поредица, ще откача. Joy Много ми харесва! Така се чудех дали ще е мой тип, струваше ми се мега тийнейджърска, да не говорим пък за скептичното ми мнение спрямо българските автори. Но изобщо не съжалявам. Даже добре че си взех и двете книги наведнъж. Grinning Ако някой й се чуди, изобщо да не отлага, заслужава си! Heart Eyes

# 155
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Мери, аз съм почти към края, започвам последната глава. Интересна ми е. Сигурно има и по-добри кмиги на тази тематика, но тази е написана достъпно,  любопитно, интригуващо. Някои неща ги знаех от обща култура (от предавания на NG, но повечето са ми нови за мен факти (не че и досега кой знае колко съм се интересувала на такава тематика). Има много любопитни факти. Заслужава си да се прочете, да си обогати човек общата култура, за да знае какво става в мозъка му като взима решения..
Ще си я пазя тази книга.
Девче, интересно звучи тази книжка.

# 156
  • Мнения: 811
Здравейте сладури ,
Бях под напрежение заради един изпит от 5ти септември насам и затова не съм се вясвала и не съм видяла че сте раздвижили темичката
Но вече изпита по фармацевтична химия е взет , време е да се оттърся от ролята на ходещ справочник , че последните две седмици само вървях и повтарях формули и даже бях почнала да сънувам формули на ксанакс , диазепамчета и всякакви антидепресанти Crazy Crazy Crazy Crazy

И съм супер хепи , че вече ще си имам време за четене
Съответно не се усетих , че пак съм подхванала наведнъж 3 книги и е забавно
На хартия чета така нашумялата Сол при солта , която ми е подарък от последната игра- интересна ми е , за една вечер глътнах 1/3 от нея и тази вечер ще си я допродължа.
На четеца съм в началото на Кратка история на почти всичко на Бил Брайсън - бях я захванала преди две седмици заради едни добри отзиви в съседната четяща тема и гуудрийдса
А днес докато чаках и убивах времето между две лекции пък подхванах на телефона - Защо мъжете не чуват , а жените не могат да се ориентират по карта и ми е супер забавна

Но като съм си в блока вечер е с предимство Сол при солта , че супер интересна , та ще ходя да се потапям в нея
Лека нощ  Heart Eyes

# 157
  • София
  • Мнения: 3 261
Мери, нинам  Wink Мишето има безотказна рецепта, с която решава подобни сложни въпроси: сини чораппки - момче, розови чорапки - момиче  Crazy И аз съм си отбелязала тази книга да я зърна Simple Smile
Дев, адмирации за кампанията, в която сте се включили!  Flutter
Дадка, аз винаги съм се дразнила от собственото си неумение да се ориентирам по карта.  Crossing Arms Но искам да ти кажа, че днес аз винаги мога да кажа на децата коя обувка на кое краче да сложат, или кое им е дясно. ММ не може, той обърква Гушко постоянно, защото му е трудно да се поставя на негово място Simple Smile И тук да ти кажа едно: Благодаря!  Heart Eyes bouquet Hug
Лека нощ, деца! Wink

# 158
  • Мнения: 5 405
Мариш, според мен много ще ти допадне поредицата. Blush Мога да ти ги пратя като прочета и втората, ако искаш. Kissing Heart Не съм сигурна дали не ги мернах в мейлбукс. Simple Smile
Ще си нося розовите чорапки и ще  си свиркам тогава. Grinning
Дадка, Hug Понякога ми е много интересно какви неща учите. Simple Smile

# 159
  • София
  • Мнения: 1 462
Мариш, според мен много ще ти допадне поредицата. Blush Мога да ти ги пратя като прочета и втората, ако искаш.

И аз мога да предложа Вестители и Пазители Stuck Out Tongue Че и по-близо да мен е Маришка. Изпитвъм безтърпение за третата.
Вече им с кой да си говаря за Игор ха-ха-ха и останалите персонажи, разбира се.

Добро утро.
Радвам се, че се пораздвижи темата.
Аз съм на вълна Джеймс Ролинс и поредицата Сигма форс. Е, разнообразявам с някоя и друга мозъкоизтривачка Laughing

Много хубав ден.
Целувки на всички.

# 160
  • Мнения: 5 405
Пете, как не те е срам да не я похвалиш до сега? Такава загуба е да не познава човек Игор Алешкин... Dizzy FaceScreamOpen MouthHeart EyesHeart EyesHeart EyesJoyJoy Иде ми да хвърля, каквото имам под ръка по Ксения, без думи съм понякога. Rolling EyesJoy
Кога ще отваряме фен клуба? Joy

# 161
  • София
  • Мнения: 1 462
Пете, как не те е срам да не я похвалиш до сега? Такава загуба е да не познава човек Игор Алешкин... Dizzy FaceScreamOpen MouthHeart EyesHeart EyesHeart EyesJoyJoy Иде ми да хвърля, каквото имам под ръка по Ксения, без думи съм понякога. Rolling EyesJoy
Кога ще отваряме фен клуба? Joy

Ха, сега , кой не е слушал като хвалих. ХА-ХА-ХА и то при последната ни среща. Точно щеше да излезе Пазители. Gift Heart

# 162
  • Мнения: 5 405
Аууу, засрамих се сега. Ама май бях заета да се чудя какво да ям. Тцтцтц. Grinning Тъкмо сега ще ми е по-навреме за третата, че трябваше да препрочитам. Нямаше да се оплача де. Heart EyesGrinning

# 163
  • Мнения: 811
Хелоууу
Аз цоп пак тук

След 3 седмици пауза от днес пак съм работна , щото шефката беше казала , докато не си вземеш изпита няма да се появяваш на работа  Mr. Green Joy и аз слушам и изпълнявам
Много готина шефка си имам

Мерии , да ,интересни неща учим , понякога ставаме като ходещи справочници , а и по това нещо ше имаме и държавен , и а дано там ме пуснат лесно , да им е омръзнало от сега , когато се гледахме цели три пъти на изпит Joy Joy Joy

Последните две вечери имах цялото време на света за книжка и бях супер щастлива от факта , съответно Сол при солта е преполовена и може би ще я приключа тия дни , прекрасна е

Отивам да си изсуша перушинестата коса , обличам си дебелата ватирана бонбонен цвят блузка и се изстрелвам към работа след час

Лек ден девойки Hug

# 164
  • Мнения: 5 405
Все такива шефове да имаме! Simple Smile Лека работа!
Сол при солта като я прочетеш  може да ти я искам, ама може и да размисля. Sunglasses Grinning

Общи условия

Активация на акаунт