Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

The Blacklist - Тема 3

• 55 532
  • 649
  •   2
Отговори

Анкета

Каква мислите, че е истината за Ред според финала на 4-ти сезон?

Опции:

# 645
Явно тези слухове за бебе на Меган се оказват неверни и само, за да прикрият истината. Източник доказал достоверността си с други факти   разкрива съвсем друга истина за Меган и ако това е вярно тази жена съвсем се е самозабравила и и липсва всякаква реална самооценка. Та тя се имала за актриса от топ 5 и изискала същото заплащане като на Джеймс Спейдър 🥺🤦след като и било отказано казала, че ще работи за старото само ако не участва в 8 епизода. Честно казано има пълна пропорционалност в това колко дразнеща е Меган и също толкова героинята и Лиз. Еднакво антипатични. Сега нещо се говори, че NBC я недолюбват вече и бъдещето и за 9-ти сезон е несигурно.
Иначе изгледах и 12-ти епизод и доста ми хареса най-накрая. Пак да видя стария Ред отпреди, пак да изиграе всички. Доста му беше трудна задачата, трябваше да действа на няколко фронта - хем да спаси Купър, хем да предотврати проговарянето на  Ракитин и хем да постави Сикорски на мястото му. Купър започва да става все по- дразнещ. Реслър е пълен идиот. Нищо чудно, че откриваме Ред в следващия епизод далеч от всички тях, при Ане. За съжаление както го предупреди Дембе с това той поставя и нея в опасност и това се вижда в промото, когато Таунсенд явно го проследява или по някакъв друг начин разбира къде е Ред и нейният дом е обграден от хората му, които искат да убият Ред. Въобще епизодите без Лиз са доста по-добри и интересни, но и те вече свършват и Лиз се връща. Гадост. Не знам дали ще се появи в следващия, но със сигурност епизод 14 е посветен на нея, главно в ретроспекция и всичките и стъпки до това как се съюзява с Таунсенд. Така че пак ще ни набутат драмите на Лиз, които почти никой не иска да гледа. Ама кой пита зрителя?!

# 646
  • София
хаха, дано я убият Grinning

# 647
Не мисля, че ще убият Лиз. По- скоро да бъде изиграна от друга актриса, знам ли 🙄 или може и да постигнат някакво примирие. Въпреки че след като вече 9-ти сезон официално е обявен, контрактите би трябвало да са ясни. Само че ние не ги знаем. Феновете казват, че за първи път Меган не публикува нищо свързано с подновяването на сериала за още един сезон. Не знам как трябва да се тълкува това. Със сигурност Меган ще я има до края на сезон 8, но никой нищо не казва за след това.

# 648
  • София
Изгледах епизоди 7, 8 и 9
Интересни бяха, като изовдът е, че Кийн стигна ново дъно, оставяйки двойничката и да умре, на произвола на съдбата. Редингтън излезе по-човек от нея, като реално направи фокус и не сложи патрон в барабанчето.
Освен Кийн да не извърти после нещатат така, че да каже, че е познавала Ред и знае, че не би сложил патрон, защото ако я гръмне пред нея, то окончателно би загубил всякакъв шанс за реабилитация (а аз точно това си помислих между другото и не бях изненадан, че нямаше патрон). Но тук вече става твърде сложно и психологическо. Какво си мисля, че си мисли едий кой си герой, хаха. Grinning
Но сега Кийн е в съюз с Невил. Кофти за Ред. Сигурно той ще хване Дембе в епизод 10.
Радвам се, че най-накрая Харолд проумя и сложи Кийн публично за национално издираване. Отдавна тази психопатка мина всякакви морални принципи. И не е истина как я превръщатв в свъх човек, винаги с няколко хода напред. Само и правят лоша услуга пред феновете на шоуто ако питат мен, но кой ли съм аз...
Обаче не ми хареса как завърши епизод 7 ако не се лъжа, когато Ред отново се застъпи за Кийн, че е недосегаема, но уви за Харолд, въпреки че му стана много неприятно не каза нищо, а само, че разбира... Ясно е, че няма полезен ход. Или-или. Дано не затрият Купър, че това ще е върха на безумието вече. И вината ще е на Кийн между другото, защото нейните действия доведоха до този хаод. Макар че крайните фенове на Кийн биха казали, че причината е в Ред, защото така и не и е казал цялата/пълната истина и я е подвел, да си мисли, че е убил майка и. Но пък то иначе нямаше и сериал да имаме, ако не бе основната тайна - кой е и какъв и е Ред на Кийн. Wink

# 649
Лично за мен връщане назад за Лиз не може да има след като сложи бомба в болница, на косъм беше от катастрофа на два самолета и нейната двойничка под нейно наставление уби ФБР агент. Но за съжаление точно това смятам, че ще се опитат да направят с нейното завръщане. Да ни обяснят, че всъщност все още има спасение за нея. Купър ми стана толкова противен, че съм обратно на твоето мнение и си мисля, че напълно си заслужава куршум в главата. Но може би това е така, защото съм 3 епизода напред и той е направо непоносим.

Общи условия

Активация на акаунт