Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 май 2017, 21:22 ч.

Артекс

• 8 094
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Имам апартамент на висок етаж и качеството е добро. Нямаме забележки, всичко е направено както трябва. Купували сме го преди 1 г и не ни е излязъл на 2500 евро на кв.. даже ни направиха доста отстъпки и изградиха някои неща по наше желание.

# 16
Здравейте,

Интересувам се от сграда Диамант 2 в кв. Изгрев. Харесахме си апартамент там и мислим да купуваме. Моля, ако някой живее в Диамант 1 или е купил в Диамант 2, да сподели мнение - от всякакво естество ще ми е полезно. Може и на лично съобщение. Благодаря.

# 17
На колко го оферират Диамант2? Горе-долу

# 18
Зависи от етажа и големината на апартамента. Офертите са персонални.

# 19
Че персонални ще да са. Да не знаят балъците. За мен повече от 1500 на цялата Тинтява е завишено.

# 20
Зависи от етажа и големината на апартамента. Офертите са персонални.
Ако е като Диамант 1 вероятно започват от 1100 на ниските етажи и ще стигнат до 1700 на високите. Въпреки че Диамант 1 е на по-добро място и може в двойката да са по-ниски цените.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 02:03 от NikoT

# 21
Че персонални ще да са. Да не знаят балъците. За мен повече от 1500 на цялата Тинтява е завишено.

Диамант не е точно на Тинтява. Зад Артекс има друга нова сграда, на друг строител, която е точно на Тинтява. Диамант е към ул. Самоков.

Общи условия

Активация на акаунт