Къванч Татлъту в Cesur ve Güzel-Дръзки и красиви /минали проекти и партньори/-64

  • 64 809
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 539
Орси  Hug thumbsup
Цитат
#KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ #TubaBüyüküstün #CesurveGüzel #kivanctuba
Вы дали нам познакомится с самой красивой парой, поверьте, вы самые красивые 😍😍
Bize en güzel çift diye tanıtılanlara inat en güzel çift sizsiniz ama bunu farkında değilsiniz #CesurVeGüzel😍😍


Да ти е жива и здрава именячката!  bouquet Благодаря за почерпката!  Peace

# 16
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924

 smile3501

 Айре  Heart Eyes bouquet bouquet bouquet

Сърдечни благодарности на момичетата за преведената серия  bouquet bouquet bouquet


Фенче  Heart Eyes възможно е да има някаква предистория,знам ли,ама да е сън  newsm78
за споделеното за сериала  thumbsup

Хм,финал на сезона с 33 серия  Thinking Не е невъзможно.

Ама много се разписаха,какво ли не зачекнаха....
Хич не обръщам внимание вече  Peace

Каквото ни предложат,това ще гледаме.
Аз лично нямам особени забележки към сценаристката  Peace
Историята можеше да продължи да върви стегнато като първите серии,но трябваше да приключи в рамките на 25-30 епизода,a разрив в отношенията между главните герои задължително щеше да има,по каквато и да е причина.
Влизането на Ръза  придаде доста по-тъмни краски,но поне играта на актьора е класна.А историята на героя е смислено изградена и издържана,което за мен е по-важно.Има достоверност,не е на границата с фантастиката.

В класацията с най-обсъжданите сериали за седмицата,в която ДК е на първо място,следващите позиции са за историческите и екшън-сериалите,което също ми се струва сериозно постижение за един драматичен сериал  Peace

Без да смятам,че е необходимо да се прави каквато и да е оценка на Туба,все пак ще споделя,че за мен това е най-доброто,което съм гледала от нея  Peace

Приятно гледане на преведената серия  Hug

Орси  Hug честита именичка  bouquet.Жива,здрава и много успешна да е!Весел ви празник!

# 17
  • Мнения: 18 601
Фенче Heart Eyes, много си набрала Whistling Wink
мани ги тия драскачи  Close  Close
пък и времето ще покаже, кой сериал ще се помни най-дълго....... и коя двойка/от конкуренцията в четвъртък/ Mr. Green
вече знам отговора де Wink

а и нали някой беше казал, че по времето на излъчване на ДК, Стар пускат най-много реклами Peace

и тоя муден сериал, как така събира по един милион гледания за 2 дена Crazy, и то преведен само на конкретен език Peace Mr. Green

и рускините са подпалили Laughing

https://vk.com/feed?w=wall-123508620_112718

тук пък им четат броя на преобличанията Whistling Tired
Цитат
пресса: medyanoz
Sina Kologlu (журналист Milliyet Cadde) 21.05.17.
Сколько раз за одну серию, меняют одежду в сериале "Джесур и Красавица"?
В последнем номере журнала Episod, был проведен анализ телевизионного сектора. Зейнеп Гюрер и Мерт Гюрер из факультета коммуникаций университета Kocaeli изучили стиль одежды, предлагаемый в сериалах. Речь пойдет о сериале "Джесур и Красавица". Например, провели подсчет, сколько нарядов, сменили герои сериала, за 2ю серию..
По теме: "Всегда быть шикарным и в любой момент готовым выйти из дома" по количеству нарядов обнаружили: у Джесура- 8; у Сюхан - 14; у Тахсина и Корхана - по 8 нарядов; у Джахиде - 12; у Бюлента - 6.
Также выяаили, что во 2-й серии, 32 раза показали мобильный телефон. То есть, это призыв для покупки мобильника!
материал: Cesur ve Güzel//TuKi



определено, много поръчкови статийки, тоя уикенд Mr. Green

.............
Орси Hug,
да ти е честита именичката, жива и здрава!! Hug
мерси за почерпката bouquet
и за кучетата и кервана Wink Peace

..................

Али Heart Eyes bowuu Wink
съгласна съм с коментара ти....както и за мен, това е най-добрата игра, която съм гледала от Туба Peace
и аз нямам кой знае какви забележки към сценария Wink
а и Едже, според мен си е все още вътре.....
Цитат
В класацията с най-обсъжданите сериали за седмицата,в която ДК е на първо място,следващите позиции са за историческите и екшън-сериалите,което също ми се струва сериозно постижение за един драматичен сериал  Peace

 Peace Peace
.................
приятно гледане, на тази прекрасна серия Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 15:27 от Airra

# 18
  • Мнения: 3 485
Благодарности на прекрасните момичета  за превода на епизода  bouquet bouquet bouquet
Айри колажа ти е трепач ! bouquet
Орси да ти е честита именичката   bouquet
Фенче не се ядосвай нека си пишат каквото си искат -те толкова си могат  Hug
Али  Hug права си много са ни добри героите ! Hug
Мирче къде си джанъм ? Hug
Ето малко подсказка от бъдещето ,стягайте се за сватба с голяма брадва ...тя брадвата ще е за повече герои от сериала  Joy Joy Joy


# 19
  • Мнения: 18 539
Али  Heart Eyes Айре  Heart Eyes така е! Времето ще покаже, за много неща могат да ни завиждат - за прекрасния актьорски състав, за най-красивата двойка, за най-красивото място на снимане, за режисьорската и операторска работа, за интересната и вълнуваща история, има си от всичко,за прекрасната музика, та дори и за тоалетите , на Киво са му прекрасни, какво  Crossing Arms Laughing
Прекрасен клип с моменти от 27 серия  Peace
https://vk.com/kivanctuba?z=video227334546_456239529%2F7be889cd8 … l_wall_-123508620
Не съм подпалила, аз на такива недоносени/ даже не го знам този блогър ли е, какъв е / не обръщам внимание, само се ядосах, защото ми прави впечатление, че от както се заговори, че ще има 2 сезон се започна офанзивата  newsm78 На някой много му бърка в здравето явно това  Laughing И ГГ се скарали, сега пък рейтинга им бил нисък - и тази статия се появи точно след фурора, който предизвика миналата серия ... това да се гледа от милиони за един ден не е никак за подценяване мисля Thinking И това, че се продаде в десетки страни още на зелено, дето се вика ... На кого ли не му дава покой 2 сезон на ДиК ? Интересно ... И явно сега е дошъл реда на Туба да я плювкат, Киво мина по реда си след КСШ, нали и той им беше виновен за ниския рейтинг, а не посредствения вкус на анадолците  hahaha
Цитат
ах этот взгляд! Браво Киванч! bu bakış 👏👏brabo Kıvanç #CesurveGüzel #CeSüh
https://twitter.com/Sinanciimm/status/866229814809776..

 Отивам да си гледам хубавата серия и няма да се ядосвам за глупости  Laughing Тио  Hug  love001 newsm51
 Joy Joy Joy Joy Joy супер е колажът ти, браво!  Peace

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 17:11 от queen_fenka

# 20
  • Мнения: 924
Здрасти, на всички!  Hug

Айре, чувам, артовете ти са направили международен пробив. Гледай да не ни забравиш  Simple Smile

Фен, не знам, от кога е започнал да сънува Джесур, но неговите сънища ще са пророчески, да знаеш  Laughing

Али, смятам, че е ред на Бюлент да мине през кауша. Според скромните ми наблюденията върху турските дизи истории, всяко същество от мъжки пол, трябва да мине от там, за да докаже профпригодност.  Mr. Green Пък и Бану има една флашка. Бану, трябва да иска среща с прокурора, за да му я даде. Прокурора, трябва да я покани на работна...хм...вечеря, и като я изпраща да си каже, абе, пак съм спал и досега не съм забелязал, какво хубаво момиче има тукА  Joy

Тио, от тези ще се получи смес за масово поразяване, джанъм. Как ще ги женим тези хора?  hahaha hahaha

-------
Поръчковата статийка, много мръсничка, този път. Предпочитам си нашата, дето Киво закъснявал. Този е ударил голяма захапка.

# 21
  • AMS
  • Мнения: 6 415

 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Айра, благодаря за новата тема!!!

 Аз вчера се рових назад в епизодите за тези писма.
 Такова писмо с такъв текст Джес не е получавал.
 Онова "второ писмо" от Ръза беше - че е "на прав път".
 Добре ме заблудиха, но сега очаквам, че точно това трябва да покажат.
 Тези две писма не са писани от Ръза, както каза Тасин.
 Аз мисля, че са писани от Салих и сега станата така,
 все едно са получили от умрял писмо.
 А дали е сън, представи на ... ще видим.





 Не се учудвам на негативните писания за ДК.
 Време е АЯ да си кажат официално за 2-ри сезон,
 а не до последно да изчакват.
 Както обявиха за Ичерде, че приключва с един сезон,
 въпреки високия рейтинг.
 Уважавам такива решения!!!
 А от липсата на такова за ДК страдат всички.
 Най-малкото Туба и Къванч заслужават това!!!
 И да не се заблуждаваме, че рейтингите не влияят на екипа.
 Влияят и то много, макар всеки да говори, че не зависели от това.
 Едно е да се работи с висок рейтинг,
 друго е да пада рейтинга, да има несигурност
 и да се прибегне към скорошен финал.
 Или в другия случай - втори сезон, но след месец два - приключване.
 Или трети вариант - ДК продължава в следващия сезон по puhu.tv.
 Има опции, не е да няма.
 Време е да се вземе решението, за да се изясни и сценария.



# 22
  • Мнения: 924
Да видим всички бележки на едно място newsm78

Плик и писмо от затвора до Джесур - написани в 12, изгорени в 13 серия:




Писмо до Адалет - 15 серия:



Писмо в Нишанташъ - 15 серия:



Писмо до Джесур - 15 серия /кадър на Дива/:



Писмата от 27 серия:





# 23
  • Мнения: 18 601

Не се учудвам на негативните писания за ДК.
 Време е АЯ да си кажат официално за 2-ри сезон,
 а не до последно да изчакват.

 Както обявиха за Ичерде, че приключва с един сезон,
 въпреки високия рейтинг.
 Уважавам такива решения!!!
 А от липсата на такова за ДК страдат всички.
 Най-малкото Туба и Къванч заслужават това!!!
 И да не се заблуждаваме, че рейтингите не влияят на екипа.
 Влияят и то много, макар всеки да говори, че не зависели от това.
 Едно е да се работи с висок рейтинг,
 друго е да пада рейтинга, да има несигурност
 и да се прибегне към скорошен финал.

 Или в другия случай - втори сезон, но след месец два - приключване.
 Или трети вариант - ДК продължава в следващия сезон по puhu.tv.
 Има опции, не е да няма.
 Време е да се вземе решението, за да се изясни и сценария.





Дива Hug, съгласна съм с мнението ти, напълно Peace
и много ми харесва новия ефект на снимките!

Фенче Heart Eyes, да не слагаме тигана преди рибата  Whistling
още не се знае категорично за втория сезон....

я виж тая снимка сега излезе, ама май не е от сега newsm78



Мире Hug,
Цитат
Айре, чувам, артовете ти са направили международен пробив. Гледай да не ни забравиш  Smile
уффф ще се постарая да не се стига до там Joy Joy Joy

ооо сватосваш Бану с прокурора Laughing
ами не е лошо, като идея Peace  Wink

онагледила си и писмата Peace
май сценаристките се изложиха, с това писмо, което беше у Джес в последната серия...... ако така останат нещата Whistling
а да е сън...... ама въобще не ми се вярва Crossing Arms
такива сънища по 10 минути, досега не сме имали Laughing


Тио Hug, тия ключове, в ръката на Хюлито, да не са от чифлика???
тя да не пипа там Naughty , щото е собственост на Сюшка, сега като я заженим втори път  Joy Joy Joy Joy

Берен е отново провокативна Wink




Последна редакция: нд, 21 май 2017, 22:06 от Airra

# 24
  • София
  • Мнения: 1 385
 Момичета, извинявайте, аз май досадих и в двете теми с тия писма. Ще почакаме до четвъртък.
Скрит текст:
Само с две думи да кажа. Аз съм работила в киното. И там много се внимава един реквизит, който вече е бил по някаква причина унищожен да не влезе отново в действие. Не може героят да влезе някъде с едни обувки и да излезе с други и т.н. Или да е с едни очила, а в следващия кадър с други и пр. Свикнала съм да обръщам внимание на подробности, които повечето хора пропускат.  И така се вкопчих в това писмо, че ви отнех цял следобед.  
Та ако това не е сън, значи сценаристите здравата се изложиха и това променя целия ход на действието. Или са разчитали никой да не забележи, което е глупаво.

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 20:48 от Kethen ?

# 25
  • Мнения: 924

Та ако това не е сън, значи сценаристите здравата се изложиха и това променя целия ход на действието. Или са разчитали никой да не забележи, което е глупаво.

Кет, възможно е да сбъркаха, не за писмото, а за текста. Аз не помня, Джесур да занесе неговото от 15 серия на прокурора. Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 1 385
Занесе го, но го даде на един друг полицай, не помня как се казваше, нито каква длъжност изпълнява. Този, който му се скара, когато Тахсин беше зад решетките и Джесур му казваше че там му е мястото. Даже обясняваше, че на са го пипали много за да може да се свалят отпечатъци.

# 27
  • Мнения: 924
Занесе го, но го даде на един друг полицай, не помня как се казваше, нито каква длъжност изпълнява. Този, който му се скара, когато Тахсин беше зад решетките и Джесур му казваше че там му е мястото. Даже обясняваше, че на са го пипали много за да може да се свалят отпечатъци.


Ясно...или е сън, или ще дадат ретроспекция, от къде се е взело Джесуровото писмо  Peace
Да де...и трети вариант- изложиха се  hahaha

# 28
  • Мнения: 18 601
Кети, споко Simple Smile Peace
на мен честно казано, тия писма не са ми интересни Whistling
интересува ме какво ще се случва м/у Джеско и Сю Peace Heart Eyes

имам някакви усещания, че екипа подходи несериозно с тия писма newsm78....и ако Едже е писала преди , а Елиф Усман сега ooooh!

Мире Hug, според мен вариант 2 или 3 Laughing

.....................
уффф, днес  само на хейтъри се натъквам Sick Sick Sick

малко връщане в миналото Wink










# 29
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Тио Hug хубаво си ни поканила на сватба,ама те по-скоро ще вдигнат един срещу друг брадва тез двамцата,като стана ясно,че и двамата се целят в имението  Joy Joy Joy

Мирче Hug добра идея-Бану и прокурорът  Wink

благодаря ти,че си онагледила писмата  bouquet,както и на Дива  Hug

Моята грешка идва от съдържанието,изобщо не си спомнях и не се замислих,но всъщност наистина такова писмо няма  newsm78

Айре  Heart Eyes и аз не вярвам да е сън....прекалено много детайли има,за да е сън...

Кет Hug искрено се надявам,че не е гаф,защото ще е сериозен  Peace

Вариантът да не е сън и да няма гаф,е да видим  някоя ретроспекция,която да обясни писмото у Джес.

Тахсин се кълнеше през цялата серия,че ще накара Джесур да съжалява и няма да му позволи да бъде със Сюхан-тоест ще го отдалечи от нея.
Ръза искаше да предизвика Джесур и да го задържат-отново целта е да бъдат разделени със Сюхан.

Джесур-човекът,който не позволи на Сюхан да вдигне една чанта,предложи ѝ брак и каза всички онези красиви думи,а досега никога не е говорил напразно, просто така ще тръгне и ще я остави,след като и Ръза знае за бременноста?
За мен писмото от джоба на Салих е истинско.
Тахсин знае,че Джесур е получавал писмо от Ръза,но не знае съдържанието му.
Целите на Тахсин и Ръза се припокриват,но Тахсин има и още една скрита цел-да опази чифлика от Ръза.
Остава вариантът да има заговор срещу Джесур,в който обаче не ми пасва кой попада.
Единствено за писмото в Джесур няма обяснение и единствено Джесур е наясно,че реално такова писмо няма.
Той привидно само според мен се престори,че тръгва по този път. Прости се със Сюхан,защото осъзнава реално,че може да пострада.
Но целта му е да се престори,че тръгва да търси възмездие,за да допуснат грешка участниците в заговора. Макар и само бегла връзка между Тахсин и Ръза да бъде доказана,ще е достатъчно,за да се издадат един друг сами.
И даже и да не е така,поне ми се ще да има логично обяснение за тази манджа,която забъркаха с писмата Peace
Мирче Hug,да,докато се натуткам,си споделила това,което и аз мисля  Wink

Айре  Heart Eyes  ignore2 all  Wink мерси за снимчиците


Общи условия

Активация на акаунт