Какво мислите за връзката между Дева и Овен ?

  • 5 344
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Вероятно повечето ще кажете ,че тази връзка е трудна ,но вярвам че някой ден най-много хвалени двойки  ще бъдат точно от тази комбинация .   Simple Smile
Във връзката девата дава повече, девата се раздава за овен-а ,има невероятно силна любов между тези два знака .
Овен е огън , Дева е Земя  , логично е огън с огън и земя със земя да си съвпадне ,но хората са казали неслучайно,че противоположностите се привличат  Simple Smile
Повечето се мръщат като чуят за зодия овен ,защото често тези особи са избухливи,егоисти ,нетактични ,искат да е на тяхното ,не обичат да ги командват  именно заради тази страст,която имат в себе си заради огъня ,но често овните се оказват на шефски  позиции ,отличници ,най-популярните и това не е случайно ,все пак  са номер едно в зодиака и са родени в един от най-хубавите сезони - пролет .
Аз съм Дева ,любимата ми зодия е Овен  Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 1 411
Тук много зависи от останалите планети и разположението им, аз също съм Дева, имам огнени планети, имам и планети в Овен, в първи дом. Еми преследват ме овчиците, харесваме се, за работа, за семейство, но за връзка и дума да не става ще има изтребване.

# 2
  • Мнения: 919
Хубаво е човек да е влюбен и да иска да направи съпричастен целия свят.

Астрологически, обаче, никой не може да каже нещо съществено, защото няма никакви съществени данни за анализ.

Ако трябва да коментираме само Слънцата - толкова са различни, че няма да се разберат по почти никой важен въпрос. Затова и се гледа и съвместимостта на всички останали планети, както и композитна карта.

# 3
  • Мнения: 7
ами аз съм септември  ,а тези близко до сърцето ми са април

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 18:55 от zemen.angel

# 4
  • Мнения: 919
Никаква работа не върши тази информация, пък и в крайна сметка - какъв точно е смисълът на темата?

Мен лично, много малко ме интересуват Вашите дати на раждане, а сигурна съм и всички останали във форума. Ако искате нещо с празнословие и апологетика, особено тотално безпочвена, няма да стане.

# 5
  • Мнения: 19 004
Овенът ще се отегчи бързо от девата и ще я изхвърли през прозореца  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 71
Аз знам само двойки от жена Дева и мъж Овен. Всичките са много щастливи и успешни до ден днешен. Не съдя хората по зодиите, само отбелязвам. Някои Девички си падат мрънкачи. Овните са доминиращи хора обикновено с голямо его. Трябва забележките и критиките да се намалят покрай тях. От своя страна, Овните ако са по-сдържани и цензурирани, с Девата могат да имат прекрасен съюз. Лично мое мнение. Важното е да се обичате, уважавате и да сте си верни.  Peace

# 7
  • Мнения: 7
Овенът ще се отегчи бързо от девата и ще я изхвърли през прозореца  Mr. Green

Bradley Coope Моля ,моля ,моля  хайде да не подценявате девите все пак най-много милиардери в света има точно от зодия Дева ,следвани от  Овен ,Телец  и Козирог .
Овенът може само да си подскача от радост ,че има връзка с дева и да е дълбоко поласкан от вниманието и .
Девата обича чистота ,красотата ,последователността ,създава уют , обича природата ,обича да помага на другите ,а не да руши и да създава войни както някой други агресивни особи .
Овните са родени под щастлива звезда може да има хора гадняри обаче им върви в живота именно ,защото са зодия овен тоест платили са си сметката за щастието ,което имат в живота .

# 8
  • Мнения: 19 004
Аз не подценявам и оценявам никого, но смятам, че двата слънчеви знака са несъвместими  Grinning
за девата най-подходящи са земните и водните знаци, а за овена - огнените и въздушните, с други думи, пълна противоположност.

Както са написали и други потребители преди мене, за астрологичната съвместимост има много други фактори, освен слънчевия знак - позиция на личните планети, аспекти между планетите , асцеденти на партньорите и т.н.

# 9
  • Мнения: 7 723
не познавам раздаваща се и про боно помагаща дева
не са агреасивни, защото предпочитат интригата пред директното нападение

# 10
  • Мнения: 7
не познавам раздаваща се и про боно помагаща дева
не са агреасивни, защото предпочитат интригата пред директното нападение

Абе ,то Вие много плюете по Овен и по Скорпион ,че са гадняри обаче в действителност това са най-красивите ,най-добрите ,най-стабилните като психика ,най-обичаните ,най-популярните ,най-интелигентните  хора ,огледайте се все отличници и бизнесмени Овен и Скорпион,нали ,ако не са бизнесмени,то поне им върви в живота малко повече,отколкото на другите,защото самата зодия е благословена .
Научете се да виждате доброто в зодията ,в хората ,а не не доброто , научете се да поставяте на пиедестал доброто били гадняри ,защото като се ядосали ставали лоши ,ти да не би да си добра с хората ,които се гаврят с теб ?

Много подценявате Девата ,защото е женски знак,а щом е женски значи се занимава с клюки ,интриги и мрънка ,съвземете се ,НАЙ-МНОГО БИЗНЕСМЕНИ ИМА ОТ ЗОДИЯ ДЕВА ,не подценявайте зодията.
Аз като земен знак Дева мога да кажа ,че преценявам хората по душата ,а не по облеклото ,външния вид или финансовото положение именно защото съм ЗЕМНА !

# 11
  • Мнения: 919
Истината е, че на никой друг, освен на теб, не му прави впечатление цялата тази драма. Още повече, че пишеш в подфорум за Астрология и нумерология, а хората, които пишат тук отдавна са изоставили булевардната астрология, върху която ти разсъждаваш.

Ако искаш да задълбаеш в темата - имаш океан от работи за четене и учене.

Това, което пишеш са абсолютно празни алабализми с никакво значение.

# 12
  • Мнения: 10 328
Аз съм Дева ,любимата ми зодия е Овен  Heart Eyes

Аз съм овен. Родена съм на 10.04 ...
ММ е дева. Той е на 02.09

от 17 години сме заедно, брак вече 12 ... Имаме 2 деца - едното от които е овен, момиче  Mr. Green
Ам ... смея да кажа, че никой друг, освен ММ не би ме изтърпял...  Heart Eyes
За справка - баща му също е овен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Съдба  Joy

# 13
  • Мнения: 7
Поразпитах познати  Овни и всички те казват ,че имат големи приятелства с дева ,други пък имат роднински и интимни взаимоотношения ,овен - дева ,добра комбинация ми отговориха   Simple Smile
Tanya111 - остави си ме в моята драма и не ми следи темата като не ти харесва ,благодаря !

# 14
  • Мнения: 1 750
Счита се,че това е трудна комбинация - Овен/Дева ,поради образуващия се аспект между тях "куинконкс" ( 150 градуса ),който изисква основно компромис.Казват,че и при Дева/Водолей също е така
( но при тях може да има идеално сътрудничество на интелектуална основа). Много важно е каква е енергетиката на всеки един от двойката Дева/Овен ,т.е. какъв елемент е преобладаващ (огън,земя,въздух,вода).Също важен момент е и къде се намира Луната на всеки.

Общи условия

Активация на акаунт