приготвяте ли в къщи месните пюрета?

  • 3 448
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Аз също правех месните пюрета вкъщи по описания от Ice начин. Захраних на 6 навършени месеца. Започнах с пилешко, после дадох заешко и пуешко. А относно зеленчуците - всичко можеш да даваш - кртоф, морков, чушка, спанак, тиквички, тиква, броколи и т.н.Комбинираш ги по твой избор.
Peace

# 31
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Съдържанието на желязо в червеното месо е по-високо от колкото в бялото. Но дали червеното е по-полезно от бялото   Thinking
Едно време казваха, че пилешкото и телешкото били по-лесно смилаеми и затова с тях да се захранва. Тук пък от рано дават освен тях и пуешко, агнешко, свинско. Заек няма, почитат го като домашен любимец  Confused
И аз работя със замразени кубчета месо. Варя, пасирам, замразявам, после правя само зеленчукови пюрета и добавям месо.

# 32
  • Мнения: 1 410
Пилешкото и телешкото си го приготвям вкъщи. Купувам риба, пуешко  и заешко.

Първо сварявам месото и после прибавям зеленчуците. Слагам зеленчуци, с които по принцип и аз ям съответното месо.

# 33
  • Мнения: 4 392
Аз също правех месните пюрета вкъщи по описания от Ice начин. Захраних на 6 навършени месеца. Започнах с пилешко, после дадох заешко и пуешко. А относно зеленчуците - всичко можеш да даваш - кртоф, морков, чушка, спанак, тиквички, тиква, броколи и т.н.Комбинираш ги по твой избор.
Peace

И аз . а телешко съм давала само от готово пюре.Други меса още не е яла-риба ,свинско.Също и жълтък не съм давала.

Общи условия

Активация на акаунт