Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 май 2017, 21:17 ч.

Антисоциални/интровертни/темерутковци

• 60 592
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • В Космоса
Аз, да ви споделя, за две години, откакто пуснах темата, имам огромен напредък по отношение на социалност. Grinning Работих с клиенти и се справих повече от отлично. Разчупих се малко и вече не ми е толкова трудно, но екстроверт никога няма да стана, то е ясно. Просто по задължение и поне вече не се притеснявам да говоря с непознати толкова. Но хич не е моето нещо и предпочитам да не ми се налага. Затова и сега си търся работа без клиенти. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 721
Ехеее, чудесно! И аз влезнах в контакт с няколко майки на спортната площадка, детето ми ходи там да играе футбол.
Моите две-три приятелки са заети или на работа или с нещо друго, но да се надявам да завържа някакви контакти с други хора, че ми е супер скучно да седя на пейката и да  блея в телефона.
Другото некомфортно ми е да влезна в разговор с непознатите майки...но все нещо се намира като общи приказки.

# 722
  • В Космоса
Хихи, T.E.D.I, поздравления и за теб! Grinning И на мен първата ми стъпка беше, като се запознах с една майка от класа на дъщеря ми - тя беше първокласничка тази година. Още не бях почнала тази работа, та се се възгордях тогава, даже споделих в една друга тема и ме похвали една готина форумка, дето знае, че не си падам по разговорчета много, много. Joy

# 723
Нещо за интровертите, демек за нас.  Grinning https://m.dama.bg/article/5-neshta-koito-iska-da-vi-kazhe-vseki-introvert/26333

Общи условия

Активация на акаунт