Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 702
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 230
Здравейте,
Моля ви за отзиви за пресата за коса Paris Hilton, ако някой я има и ползва. Виждам, че са я намалили, апък и изглежда добре!
Благодаря  bouquet

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Сутиен си купих аз, с повдигащ ефект  Mr. Green Гащите ич не биваха, едни лигави такива. Другата седмица ще има памучни, дано останат и за мен.

Някой попита за зехтина. При нас днес имаше три вида - новият испански (купих да го пробвам) и двата стари, единият екстра върджин, а другия за готвене.

# 512
  • Мнения: 68 368
Сютюените нищо не повдигат. По-скоро с толкоз дунапрен опъват добре тениската  Mr. Green
 ПС...имам три таквиз де, от миналото лято...

Ей, забравих да погледна и аз зехтините...
Да, гащурите не стават Ич..много нюйлонови  Peace

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Тамън кат за мен значи, аз такива ги Аресвам - ,,голямата измама,, им викахме едно време. Гледаш един сочен бюст под тениската, пък като свали сутиена, няма нищо  Joy

Ма щот съм един заплес, забравих едната торба с багажа в колата и баш сутиена вътре. Тююю   doh

# 514
  • Мнения: 590
Купих дъската за гладене LEIFHEIT,120/38 см.В eMAG струва 115-120 лева. bouquet
Купих я за 49.99лв.
За ютията се колебая,защото има доста негативни коментари. Лека вечер!
Браво честита покупка,аз също бих си е купила имам нужда да сменя старата,затова и Ви попитах къде в брошурата е има,но в нашият лидъл няма останала бройка от стара акция за да е намалят на такава хубава цена.
Днес в магазина в Тракия имаше от тези дъски, намалени са от 60 лв.

# 515
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
От предишните пускания на контактния грил има ли доволни от него  newsm78 newsm78.
Имам контактен грил от Лидл от 4 години и съм много доволна,плочите се свалят и се почиства лесно.
Пека си кебапчета,кюфтета,месо тиквички и др.Марката е SILVER CREST. bouquet

# 516
  • Мнения: 1 177
Само сютюени и гащи коментирате  Joy Кажете за балеринките стават ли? Пуска на ли са преди и как са като качество? Да не сте ги изкупили вече, че аз ще ходя довечера.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте! Има ли някой ,който си купи мрежата за комари за врата преди две седмици някъде. Аз чак днес се наканих да я монтирам на терасата и се оказа,че едната лента за монтиране ми липсва или изобщо няма такава. Но според картинките са две пластмасови ленти ,едната се залепя за дограмата, залепят се мрежите и отгоре се слага друга пластмасова част,която аз нямам. Офф дали някой ме разбра какво обяснявам  newsm78

# 518
  • Мнения: 5 037
От предишните пускания на контактния грил има ли доволни от него  newsm78 newsm78.
Имам контактен грил от Лидл от 4 години и съм много доволна,плочите се свалят и се почиства лесно.
Пека си кебапчета,кюфтета,месо тиквички и др.Марката е SILVER CREST. bouquet

Благодаря, а този дали е на silvercrest, не видях нищо да пише в брошурата

# 519
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
Аз ходих днес за бански ама нямаше останали само големи Simple Smile Дано да се доредя до памучни розови бикини следващата седмица защото тези днешните хич не ми харесаха, а сутиен взех предната седмица взех много тъмно бежово като за мулатка днешното бежово беше по хубаво ама нали вече взех реших да не ги повтарям Simple Smile

# 520
  • Мнения: 3 196
Баси, тез гащи не мо'ат ги продадат. На промоция ги пуснаха и още имат, та наново ги пускат с новата брошура  ooooh!

# 521
  • Мнения: 68 368
Нека има бе...стока, гащури, всьо..... Много на душманите...за нас е добре  Laughing

# 522
  • Русе
  • Мнения: 7 046
Здравейте! Има ли някой ,който си купи мрежата за комари за врата преди две седмици някъде. Аз чак днес се наканих да я монтирам на терасата и се оказа,че едната лента за монтиране ми липсва или изобщо няма такава. Но според картинките са две пластмасови ленти ,едната се залепя за дограмата, залепят се мрежите и отгоре се слага друга пластмасова част,която аз нямам. Офф дали някой ме разбра какво обяснявам  newsm78
Не се ли закопчаваше на две с щракане тази пластмасова лента? Две части ли да бяха? Останал ми е спомен, че е една. newsm78
Някой беше писал, че има от този тип мрежа. Дано се включи по някое време. Ако не - ще я върнеш.

# 523
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Баси, тез гащи не мо'ат ги продадат. На промоция ги пуснаха и още имат, та наново ги пускат с новата брошура  ooooh!
Те цветовете сега са други, затуй. Разнообразие да има  hahaha

# 524
  • Мнения: 3 196
Аааа, други, други ама сивите са старите.

Общи условия

Активация на акаунт