Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 793
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 68 634
Ааааа..след розовите гащи ся сивото ви бледнее,м ?  Laughing

Оф....не се Аресах с полата. Rolling Eyes Освен на плаж да ходя с нея...

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Въртях,суках, немога да разбера как ще я щракна,като е само една лентата и е твърда пластмаса  newsm78

# 527
  • София
  • Мнения: 848
Започвам да се настройвам скептично към новия испански зехтин. Не съм го отворила още и не мога да кажа на вкус как е. След 24 - часов престой в хладилника няма и следа от помътняване,  пък нали пише extra virgin. .. Thinking

# 528
  • Мнения: 2 954
И аз  търся повече отзиви за кафемашината - мощността и налягането достатъчни ли са за наистина хубаво кафе? И като цена как е - спомням си , че преди време пускаха  в Кауфланд кафемашини за около 80 лв newsm78 В Технополис е пълно с кафемашини , ама голямо чудене ще падне newsm78

# 529
  • Мнения: 68 634
Започвам да се настройвам скептично към новия испански зехтин. Не съм го отворила още и не мога да кажа на вкус как е. След 24 - часов престой в хладилника няма и следа от помътняване,  пък нали пише extra virgin. .. Thinking
Ти удари ли един гълток...поне да видиш дЪл нагарча, не нагарча ли.. Mr. Green

Кафемашините са еднакви барове...15 май бяха и все ще правят каймак си мисля. За масовите говоря де...

Най-голям каймак ми правеши една,купена от един гараж. Северин бе марката. Бау бау.. Grinning 50 лева. Ама умря.

# 530
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Имам лидлски грил от преди 3-4 години, но не е със свалящи се плочи. Ползва се всекидневно, даже и по няколко пъти, за сандвичи. Не е мръднал! Peace Сега гледам на снимката, че има малко разлика с моя, но приликите са повече, та го определям като по-новия модел. Поне от това, което  се вижда в брошурата.

# 531
  • Мнения: 2 954
Какво правиш на него?

# 532
  • Мнения: 1 185
Кафето на зърна Gimoka хубаво ли е или някое друго от Лидл да препоръчате

# 533
  • София
  • Мнения: 23 164
Кафето на зърна Gimoka хубаво ли е или някое друго от Лидл да препоръчате
не е лошо за цената си, но има какво да се желае.
Ние харесваме едно от техните, в червена опаковка, 500гр. 7 и нещо струва.

# 534
  • Мнения: 35 109
Значи, вие кът ни ги щете тез гащи , остъйте ми на мен Simple Smile Аз едни ги съсипах с пране на висока температура, та сега ще ди ги възстановя. Обаче предния път взех и боксери и гащи размер Л, ама боксерите с 2 пръста по-тесни от гащаруните...

# 535
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Кафето на зърна Gimoka хубаво ли е или някое друго от Лидл да препоръчате
не е лошо за цената си, но има какво да се желае.
Ние харесваме едно от техните, в червена опаковка, 500гр. 7 и нещо струва.

Да, и ние харесваме червената опаковка. Всъщност, редувам с жълтата и почти не откривам разлика във вкуса. Само зърната в жълтата изглеждат по-светли и по-сухи. В червената опаковка са по-"мазни"/лъскави.

# 536
  • Някъде там
  • Мнения: 16 050
Скрит текст:
Орекете не съм виждала до сега. Някой ползвал ли ги е? Мисля да ги пробвам по рецептата от брошурата.И Трофи са ми интересни.
Искам да попитам и за тавичките за пица,ако някой има,заслужават ли си?

# 537
  • Мнения: 68 634
За тавичките не бяха ласкави мненията. Като цяло не си заслужават. Това по спомен на коментари.

# 538
  • Мнения: 514
Въртях,суках, немога да разбера как ще я щракна,като е само една лентата и е твърда пластмаса  newsm78
Ние купихме и вече е монтирана,за сега не се е отлепила .Лентите в комплекта са 2-черна и бяла .Някой си е "пазарувал "от твоя комплект  Mr. Green.

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
И аз съм се засилила да взема тавички. Имам две на дупки, комплект бяха. Взимала съм ги преди 4-5 години, но вече започнаха да сдават багажа. Така и не ги видях пак да ги пускат, а излезнаха много хубави.

Общи условия

Активация на акаунт