Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 784
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 16 016
Момичета, доволни ли сте от течния сапун с помпичка, че отдавна не съм купувала от него.

Купихме си в работата миналата седмица - нормален сапун, измива ръцете.
Не съм забелязала да ми изсушава кожата или други проблеми. Измива и чашите след кафе и капучино - какво повече да искаме.
За пастата съм пас, не знам.

# 601
  • Мнения: 1 556
По плакатите за по-натам има плажни артикули за деца- топка за 4.49, водна помпа или пръскачка  newsm78, дрешки за големи деца.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Не виждам някой да е коментирал машинката за прясна паста, моля ако я има някой да сподели мнение.
Аз си купих от кауфланд миналия месец. В стара тема бях чела че са еднакви машините не дочаках да пуснат в Лидъл. Децата харесват спагетите, които се получават, помагат при разточването и  рязането.  На обяд замесвам тестото и вечерта докато заври водата сме  го разточили и нарязали.
Може ли рецептата за прясната паста?

# 603
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
И в Лидл Тракия има сини големи спални комплекти,  но чаршафи с ластик,  само най-малкия размер,  иначе са  страхотни,  пипнах ги. Но и не съжалявам,  аз съм с матрак 160/210 и еластичния, който е като трико, го надявам с пинизи.  Този сигурно нямаше да стане и щеше да ме е яд.  Има и мноооого еластични дънки,  предимно 44 и 46, но се намират и 48. Аз не знам кое ще ми стане. От светлите,  които харесах,  има 46, 48 са тъмни. Дънки нося 33, но наскоро мерих еластични 32 и ми станаха,  та не знам кое да купя.  Предвид и това,  че са им уголемени дрехите. Намазах една бяла тениска L с цветната щампа,  беше останала само едничка и си я прибрах,  да не седи самотна. Наложих я върху една нова от Waikiki,  която е XL -  едно към едно са. Някой питаше за дъски за гладене -  имаше 4-5 останали.  Аз взех нов калъф за моята дъска,  харесва ми,  пасна идеално.
Голямото масло Пилос при нас е изчезнало,  но имаше в изобилие от останалите, по-скъпи.

# 604
  • shumen
  • Мнения: 18 003
Аз ще ходя в Понеделник до Лидл и ще видя какво има.

# 605
  • Мнения: 68 625
160/200 е спалнята ни. Но аз взех долен 180/200 защото нямаше от средния размер...та стана де.

# 606
  • софия
  • Мнения: 25 437
От слушалките два пъти купуваме и двата пъти ги връщаме заради спрял звук, първо в едната, после и в другата слушалка. Втория път за единия чифт върнаха парите, а за втория ни дадоха нови с надписи само на немски на кутията. Реших, че ще са по-добри щом са за немския пазар, но не, след известно време едната слушалка спря. Но вече ми писна от тях и няма да се занимавам. Няма и да ги купувам повече.
С нашите се случи абсолютно същото. В момента събирам сили да ходя да сменям третите до Бушонъ.

# 607
  • Мнения: 13 187
Не виждам някой да е коментирал машинката за прясна паста, моля ако я има някой да сподели мнение.
Може ли рецептата за прясната паста?
Имам машинка за паста и я ползваме често по следната рецепта:
за всяка порция: по едно яйце и 100 грама пшеничен грис (може и брашно). Пускам ги в машината за хляб на програма паста, но може да се замеси тестото и да постои закрито и намазано с малко зехтин 10-15 минути. После тестото се дели на няколко части, за да минава по-лесно. Прекарва се първо през най-широката степен на машината за паста. След това се сгъва получилия се лист на 3 и отново се минава през машината, но този път на по-ниска степен. Повтаря се процедурата, докато пастата не добие желаната дебелина. Така тестото е идеално за лазаня. Ако ще правите талиятели или тънки спагети дръжката на машината се слага в мястото за рязане. Редя пастата на закачалки за дрехи, за да позасъхне малко, докато заври подсолената вода. Вари се малко по-бързо от купешката.

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Аз да се отчета с моята ютия. Joy Смених я и проблемът с течовете го няма при тази, така че явно е била дефектна старата, обаче и тази пак не изключва, както пише в описанието. Явно този модел няма такава функция. На касата като я връщах ме посъветваха Филипс да си взема и всичко ще й работело.  hahaha

# 609
  • Мнения: 47 973
Моята се изключва, но изглежда различно и беше по- скъпа. Явно тази няма такава функция

# 610
  • Мнения: 5
Здравейте! От понеделник в италианската седмица си набелязах някакво мултифункционално ренде- 15.99 лв. - дават да стърже кашкавал - но има много приставки - няма сведения какво още може да се настърже - ако някой знае - да пише - че ще е налично само в понеделник и до изчерпване на количествата-може би ще са малко.

# 611
  • Мнения: 68 625
Не ми вдъхва доверие това ренде на мен. Първо...много е малко. Ще трябва да се пъха вътре продукта и така да се рендосва.
На теб за какво ти трябва всъщност? Какво искаш да стържеш с него?
Отговори си на този въпрос,за да прецениш имаш ли реално нужда от него.
Не е пускано до сега точно това..
Май е само за кашкавал..нали е в итал.седмица...за спагети,пици единствено да се ползва..

# 612
  • Мнения: 2 030
Според мен рендето е за пармиджано или пекорино, те са по-твърди сирена и се стърже малко количество, примерно за поръсване на пастата. Аз мисля да го взема, между другото за първи път има сирене пекорино в италианската седмица.

# 613
  • Мнения: 68 625
Мнение за лешниковия крем?

# 614
  • Мнения: 1 127
Много харесах чаршафите и баща ми ми купи два комплекта от двойните: бежово с бяло и тъмно със светло синьо. Много са хубави наживо, не лъщят и не са хлъзващи изобщо. Днес минах и купих един бял чаршаф с ластик намален понеже син имам отпреди и тъкмо си казах, че Господ е българин, когато ги пуснах да се перат заедно. Извадих ги и щях да остана на място - като захабени са бялото с бежово и на сини петна. Цветоулавящата кърпичка - мастилено синя, все едно съм я топила в индиго. Сега помолих за помощ в перилната тема, а на вас искам да кажа да внимавате ако имате алергия. Защото няма гаранция, че както си спиш в тях няма да се събудиш като героиня от "Аватар" - синя - посиняла.


ПС. Ох, много ме е яд... Така си ги харесвах.

Общи условия

Активация на акаунт