Любители на немската кухня (Deutschland kocht)

  • 19 300
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 315
Много благодаря за рецептата с ябълки, имаме останали и се чудех какво да ги правя...

# 76
  • Мнения: 433
Момичета, само да ви светна, че и тази година ще има дни на Баварската кухня, само че този път е в Метро.
Иначе аз вкъщи съм пробвала картофи с бекон по немски и наденички с къри и доматен сос. Много добре се връзват с биричка. Peace

# 77
  • Мнения: 41
Мернах я и аз тази промоция и като нищо да отидем до там. През почивните дни сме свободни и така и така пазаруваме за почивните дни, да пробваме нещо от немските продукти. Аз съм фенка на сиренцата и мъжа ми естествено на бирата.

# 78
  • Мнения: 315
Има бира, сирена и всякакви млечни продукти. Аз съм не по-малък фен на бирата от мъжът ми. Препоръчвам Ердингер, сиренето на Паладин също си заслужава.

# 79
  • Мнения: 41
На място ще пробваме и каквото ни хареса ще си набавим от него. Вече ми дойдоха на ум няколко свежи идеи за салатка със синьо сирене.

# 80
  • Мнения: 2 323
Салатка със синьо сирене, круши, орехи и горчичен дресинг - страхотна комбинация от вкусове!

# 81
  • Мнения: 41
Благодаря за рецептата, може и да я пробвам, но ще прибавя непременно айсберг и рукола.

# 82
  • Мнения: 572
Зачетох се в темата, момичета. И аз съм фенка на всякакви сирена- сини, ементали и прочие. Докато бях бременна съветът на лекаря ми беше да не консумирам синьо сирене. Сега пък кърмя, но предполагам ементал мога да си позволя. Актуално ли е към момента това събитие Баварска кухня?

# 83
  • Мнения: 63
Зачетох се в темата, момичета. И аз съм фенка на всякакви сирена- сини, ементали и прочие. Докато бях бременна съветът на лекаря ми беше да не консумирам синьо сирене. Сега пък кърмя, но предполагам ементал мога да си позволя. Актуално ли е към момента това събитие Баварска кухня?
Какво пречи хубавото сирене на кърмата, според мен даже е полезно. Доколкото знам и бирата в умерени количества, помага Simple Smile Мисълта ми е да си хапваш, а не да се лишаваш от любимите храни.
Баварска кухня предстои, провери във фейсбук.

# 84
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Не се консумира сирене от сурово мляко, само от пастьоризирано. Има синьо сирене от паст. мляко.
Ементалер е винаги от пастьоризирано. По-ароматните и миризливите са от сурово.

# 85
  • Мнения: 572
Зачетох се в темата, момичета. И аз съм фенка на всякакви сирена- сини, ементали и прочие. Докато бях бременна съветът на лекаря ми беше да не консумирам синьо сирене. Сега пък кърмя, но предполагам ементал мога да си позволя. Актуално ли е към момента това събитие Баварска кухня?
Какво пречи хубавото сирене на кърмата, според мен даже е полезно. Доколкото знам и бирата в умерени количества, помага Simple Smile Мисълта ми е да си хапваш, а не да се лишаваш от любимите храни.
Баварска кухня предстои, провери във фейсбук.

След като родих си пийвам биричка по една чашка, но не всеки ден. Сега като се замисля мога да си направя една свежа салата с ементал. Къде мога да го намера това събитие във фейсбук, за да видя и останалите продукти?

# 86
  • Мнения: 63
Ами напиши във фейсбук Баварска кухня и излиза. Мен ме информират защото сме приятели.

Общи условия

Активация на акаунт