МНЕНИЕ ЗА Караджъ Турс

  • 10 620
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, бихте ли ми дали мнения за агенция Караджъ Турс, защото мисля да пътувам с нея до Италия? Simple Smile                                                        Благодаря!

# 1
  • Мнения: 83
Ами....нееееее! И пак не!

# 2
  • Мнения: 2
А за България травел? 😀

# 3
  • Мнения: 58
Аз съм била два пъти в Турция с Караджъ турс и нямам оплаквания. Втория път имахме проблем с хотела и успяха да намерят нов преди времето за настаняване.  Naughty

# 4
  • Мнения: 6 301
Ние на 21 юни заминаваме за Италия с Караджа, после ще пиша, но то доколкото разбрах обединяват клиентите на няколко агенции и там всички ни поема друг човек, така че все едно с коя фирма ще отидем, ще ни обслужва един и същ представител в Италия.

# 5
  • Мнения: 3
Здравей. И аз съм пътувала с тях до Турция и нямам оплаквания.
Все пак изчакай да събереш повече мнения Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 54
Ами....нееееее! И пак не!

И аз Не

# 7
  • Мнения: 2 656
Здравейте , относно мнение за Караджа турс - току що се върнахме от почивка Пулия , чрез тази агенция. Но те продават пакет на Астрал Холидей. Към Караджа турс - никакви забележки . Към Астрал Холидей... ами с една дума почти провалена почивка. Четете внимателно защото ние сме безкрайно разочаровани. Има едни хотелчета дето се въртят на ласт минут / ще ги видите във всички сайтове / за раойна на Пулия - ние сме разочаровани.

# 8
  • Мнения: 6 301
Ние почивахме в Римини с Караджа турс, които продават почивки на АБАКС. Хотелите бяха ужасни, както и храната, много сме разочаровани.

# 9
  • София
  • Мнения: 1
Пътувал ли е някой с фирма "Караджъ турс" на екскурзията "Русия - Санк Петербург Моства"? Имате ли впечатления?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Караджъ Турс нямат собствени програми.Предлагат на  големите агенции програмите.Дори и за Турция нямат само името им звучи така.

# 11
  • Мнения: 1
От Караджтъ на България Травел - от трън та на глог. Ти пък, има толкова нормални агенции Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1
Категорично НЕ!
Днес се прибрахме от Истанбул празнувахме нова година там - беше кошмарно!
Всичко беше под всякаква критика - екскурзоводи, организация, хотел нямам думи!

# 13
  • Мнения: 2
И ние вчера се прибрахме от Истанбул. С тази агенция няма да повторим. Всичко беше пълна дезорганизация, промяна на часове на допълнителните екскурзии и най-вече новогодишната вечеря на яхтата беше повече от отврат. На яхтата бяхме натъпкани като овце повече от колкото трябва. На маси за 8 човека бяхме настанени 12. Сервирането ставаше много бавно, 6-7 сервитьора за 280 човека, ако изобщо може да се нарече такова, защото станаха не малко скандали, а самата вечеря беше повече от оскъдна. Скромна салатка, изстинало пилешко с недосварен ориз, 50г. чипс от пакетче за 6 човека, няколко резенчета банан, портокал и ябълка за десерт. Единствано зарята на Босфора си струваше. Никога повече с Караджъ турс. Даже мисля да си искам и част от парите за глупавите им екскурзии.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 15:14 от i.kolev

# 14
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да изкажа възмущението си от организираната Нова Година в хотел Grand Washington с Караджатурс.
Обещаната от тях програма, така и не се състоя ! Въпреки, че изрично питах по телефона дали организацията и програмата ще са същите , нямаше нищо общо с организираната програма преди 3 години в Berkas de lux  където бяхме много доволни !

1/ Наетият от тях диджей беше в съседната зала, а не при нас . Не стига, че не беше българин и не разбираше от българска музика а и при молба на всички присъстващи да пусне българска музика и при предоставен списък от наша страна, той продължи цяла вечер да пуска чалга и то не каква да е а от най-долната? Това принуди голяма част от хората да си тръгнат още 1,30 ! Съответно и хората не се забавляваха !
2/ Обещаната програма въобще липсваше ?
3/ Да не говорим за заря ?
4/Храната беше вдигната веднага в 12,30ч

Екскурзовотката която беше с нас Лина Мазълова, беше под всякаква критика !
Въбще не забелязахме, че съществува. Единствената работа която свърши бе да ни брои по седалките. Още щом се качихме в автобуса, лампите бяха загасени, настъпи мрак и тишина до самото пристигане.
Липсваше каквото и да е обяснение къде сме, защо сме. При конкретно запитване за самите екскурзии които бяхме записали тя беше абсолютно неинформирана за тях и се затрудни да ни отговори откъде и кога се тръгва ?

Общи условия

Активация на акаунт