Отговорите са в сърцето! Възможности анализираме, посоки си избираме!

  • 94 782
  • 733
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 11 913
 

Ученик с по-нисък бал не може да измести ученик с по-висок бал, дори вторият да е посочил на стотно място това, което първият е посочил на първо.




Резултатите от първо класиране ще бъдат обявени на 27 юни 2017 г.
Приемане на документи за първи етап на класиране: от 16.06.2017 г. до 22.06.2017 г. включително
Скрит текст:
с работно време от 08:00 часа до 18:00 часа всеки работен ден и от 09:00 часа до 13:00 часа в почивните дни;




# 1
  • Мнения: 21 436
Айде, спокойно и добре обмислено подреждане на желанията! Малко остана.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 197
 Hug Hug Hug Hug

Дано всяко дете попадне на най-най-доброто за него ново училище!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 59
Ей, какво хубаво заглавие! Пък и как отговаря на ситуацията у наше село...

# 4
  • Мнения: 185
Айде! Дано тази тема е на късмет на седмокласниците. До кога ще стои,  A m b e r? Питам, защото обикновено въвеждаш дати " от-до".

# 5
  • Мнения: 11
Извинявам се, ако съм изпуснал нещо, обаче се чувствам като идиот. От къде гледате заявлението за кандидатстване? Тегли ли се от някъде като PDF или като документ?

# 6
  • Мнения: 199
Амбър, благодаря за темата!  bouquet Страхотно заглавие!

Нашият списък с книги е по старата програма, госпожата им е казала , че май няма да успеят с учебниците за новата учебна година и ще си карат по старата  newsm78  Най-много да прочете литературата и за 8-ми и за 9-ти клас   Joy
Иначе да се похваля , дъщеря ми е с много добър резултат на изпита за НГДЕК. Жълто цвете, браво и на твоя младеж, браво и на другите деца, които се явиха  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 337
Страхотна тема!
Мерси Амбър!  bouquet

# 8
  • Мнения: 176
Успех на всички дечица!
 Дано всички да бъдем доволни накрая и да си отдъхнем Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 21 436
Амбър, благодаря за темата!  bouquet Страхотно заглавие!

Нашият списък с книги е по старата програма, госпожата им е казала , че май няма да успеят с учебниците за новата учебна година и ще си карат по старата  newsm78  Най-много да прочете литературата и за 8-ми и за 9-ти клас   Joy
Не могат да карат по старата програма. А и винаги могат да използват старите учебници за девети клас.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 5 941
Да постна списъка, който преписах от програмата още веднъж.

Митове за Прометей
Митове за Едип
Троянски митологичен цикъл
Илиада - Омир
Любов - Сафо
Антигона - Софокъл
Библия - Библейски сюжети за грехопадението, Кайн и Авел от Битие ( не се сещам обаче в коя глава бяха, 5 или 6), Моисей (също от Стария Завет), за Исус, за Богородица (това не разбрах от къде трябва да се чете, но е описано във всичките евангелия от Новия Завет, така че долупосочените би трябвало да са достатъчни)
Евангелие от Матей, Евангелие от Йоан
Пространно житие на Константин - Кирил
Азбучна молитва от К. Преславски
За Буквите - Черноризец Храбър
Дон Кихот - Сервантес
Хамлет - Шекспир
Декамерон - Бокачо, някои глави бяха споменати. Признавам, че това произведение малко ме смути. Ще гледам да намеря само главите, защото цялото в никакъв случай няма да го дам на детето. Не и на тази възраст.

mama vili, браво и на твоето дете!

# 12
  • Мнения: 199
Министър Дидева , и аз така си мисля. Доста поспорихме с дъщеря ми , но нали госпожата й е казала....
Ще вадя от библиотеката и другите книги  Wink

# 13
  • Мнения: 21 436
Жълто Цвете, последните три в момента се учат в десети клас.

# 14
  • Мнения: 185
Защо децата ще изучават такава литература в 8 клас? Не е ли за по-нагоре или аз съм неориентирана относно литературата. Миналата година, ако не се лъжа, беше българска литература ( Смирненски, Лилиев, Багряна...) и изглежда далеч, далеч по-добрия вариант. Ех... МОН!!! ...

Общи условия

Активация на акаунт