За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 57 170
  • 743
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 854
Да, хубаво е да я въртиш. Доста бързо се свива дупката. Имам обеца от 11 години и ме е страх да я махна за повече от ден. Аз замених медицинската със сребърна, предпочитам да е топченце отгоре, защото другите (камъчета, цветница и т.н.) доста често се  закачат по дрехи, хавлии и др. Не съм полагала, кой знае какви грижи. Просто през определен период от време вадя обецата да я почиствам, както и самата дупка.

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Изобщо не съм я вадила, освен без да искам. Само веднъж си я смених с топче. В началото бях с камъче. Не си спомням да съм полагала кой знае какви усилия да зарасне. Мазах там с каквото ми дадоха в студиото и това е.

# 527
  • Мнения: 188
Здравейте! Днес си сложих пиърсинг на носа, обецата е медицинска стомана. Искам да попитам трябва ли да я въртя докато зарасне и какви обеци препоръчвате след като махна медицинската? Изобщо грижата докато зарасне ме интересува.
Здравейте, пак съм аз. Днес извадих обецата за я по чистя понеже отстрани имаше коричка, извадих я без проблем. Обаче после като реших да я сложа, нещо не може цялата да влезе до самото камъче което е навън. Малко е подуто отвътре в носа, не ме боли. Обаче явно заради подутина та не може да влезе цялата. Някакви идеи??

# 528
  • Мнения: 1 670
Когато е нова дупката не се препоръчва да вадиш обицата изцяло, чистиш с физиологичен разтвор или кислородна вода с клечка за уши, например. Използвай нещо мазно като вазелин за да я вкараш обратно. Ще си отвориш беля с това вадене на 2 ден...

# 529
  • Мнения: 188
Когато е нова дупката не се препоръчва да вадиш обицата изцяло, чистиш с физиологичен разтвор или кислородна вода с клечка за уши, например. Използвай нещо мазно като вазелин за да я вкараш обратно. Ще си отвориш беля с това вадене на 2 ден...
Вкарах я без проблем, просто оставих подутина та от вътрешна страна да спадне, не натисках да не се разрани повече и си влиза без проблем. На огледалото се вижда края на обецата от вътрешна страна на носа, обаче по стоя малко, върша си нещо и после виждам, че леко се изважда, не цялата, даже от външна страна не се вижда, че е излязла, но като погледна и от вътре не се вижда края на обецата. Един вид се изплъзва, аз пак си я бътам да влезе цялата, не ме боли. Но някакви идеи, защо се случва това изплъзване. Носа ми не я приема и я изхвърля или?

# 530
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
Днес ще си правя татуировка.
Дълго отлагана в годините,но този път твърдо реших.
Татуировката ще е свързана с децата ми .
Имената на децата .
Не мога да реша на китката или на плешката като модел за китката съм харесала сърце в което са вплетени имената на децата а за плешката това

Не мога да реша къде да я направя ,дали на китката или на плешката .

# 531
# 532
  • Мнения: 11 003
Плешката или отпред на ключицата.

# 533
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Отпред на ключицата, щом си решила да е точно тази татуировка.

# 534
  • Мнения: 449
Аз тук малко тъпичък въпрос да си задам, посмейте се, ако искате 😁 Понеже човекът при когото ходих, за пиърсинга на ухото ми каза, че ако реша да си сменям обецата, трябва да ида при него... Та наистина ли ТРЯБВА да ходя при него? Няма ли как сама да си сменя обецата, и ако има, бихте ли ми препоръчали откъде мога да си взема хубави качествени обеци за нос. По принцип се доверявам най-много на медицинската стомана, но ако има по-добри предложения, ще се доверя и на Вас 🤗

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Чак пък да ТРЯБВА на всяка цена не. Сменяла съм си я и сама, но предпочитам в студио. Там става много по - бързо. Цак - цак и съм готова.

# 536
  • Мнения: 106
Искрица направи ли татуировката? Моя мъж утре е на татуировка и направо и за мен е запазил час. Попринцип не съм някакъв запален фен обаче имам мерак да си направя на китката на лявата ръка отстрани нещо свързано с децата ми. Имам един модел, който ми харесва та ще видим утре. Ще се похваля ако я направя.

# 537
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
Искрица направи ли татуировката? Моя мъж утре е на татуировка и направо и за мен е запазил час. Попринцип не съм някакъв запален фен обаче имам мерак да си направя на китката на лявата ръка отстрани нещо свързано с децата ми. Имам един модел, който ми харесва та ще видим утре. Ще се похваля ако я направя.
Не,нищо не си направих за сега.
Обмислям го още Simple Smile

# 538
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Днес си направих шестата татуировка. Надпис Vivere militare est на глезена.
Този надпис съм си го избрала преди 4-5 години и знаех, че някой ден ще си го направя. Просто тия дни ми хрумна и веднага реших да си запазя час, исках и букви по пръстите на ръцете, но ММ и татуистът ме разубедиха.
След последните две по-големички татуировки, тая пък изобщо не я усетих. За 15 минути приключи.



# 539
  • Мнения: 106
Искрица направи ли татуировката? Моя мъж утре е на татуировка и направо и за мен е запазил час. Попринцип не съм някакъв запален фен обаче имам мерак да си направя на китката на лявата ръка отстрани нещо свързано с децата ми. Имам един модел, който ми харесва та ще видим утре. Ще се похваля ако я направя.
Не,нищо не си направих за сега.
Обмислям го още Simple Smile

Давай смело, аз си направих и не съжалявам. Болката е поносима и точно за 10 Мин приключи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт