Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 13 (късметлийска)

  • 34 071
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,
Жгмъци,  Hugблагодаря за новата тема Hug Hug
Ир, Hug bouquet на страхотно място сте били и страхотно се е справил сладура Hug и на теб браво, че си го възпитала така.
Изчетох ви, но нямам време да пиша, стягам се за работа и днес. На вички много  Hug Hug Hug и до скоро Hug

# 46
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро и от мен  Hug
ИрHug на хубаво място сте били, а за малкия - естествено, че на мама ще е, браво за него, но повече - за теб, че си го постигнала  Hug
Вангоби, тази закуска ми е сегашната мечта, така че си взех, заедно с кафенцето от Ирка и отивам на работа - имам изпит и после часове с магистри, канена съм и на промоция на завършващите юристи, но сигурно няма да мога да отида...
Хубав и усмихнат ден на всички  bouquet тук времето е само за сън ...

# 47
  • Мнения: 28 460
Добро утро!
Деска лек ден днес и лек път, ако Иринита измисли нещо с летящата метла някак си ще дойдем до Созопол да те видим, ако ни искаш разбира се???
Ирка, много се е забавлявал малчо на увеселителния парк, Боже бях забравила мащабите на тази страна и невероятно напрегнатия и интензивен живот там! Но пък хората имат осигурено всичко и не го забелязват.....
Аз съм седнала над книгите с инглийския, но....от честите ходения до Икея ми домъчна за Стокхолм, на входа има един огромен фототапет на града, когато бях там у нас нямаше Икея, едва ме извлякоха от магазина...залепнах...а и бях нарамила една огромна ваза, която ММ категорично отказа да превозваме по самолета наобратно! Та, замисли се моята глава за някое чартърче до Швеция за ден два три лятото!
Вангобче, много ми се губиш напоследък приятелче, кога ще идваш към твоите бургаски приятели, искаме с Ирина да те видим!
Хайде банда оставям ви, че ме чака и готвене на пържоли, все пак днес съм на Белтъци!
Вчерашния плюс от 400 грама е стопен, но какво от това върнах се на изходна позиция преди ВХ!
Хубав ден!

# 48
  • София
  • Мнения: 2 008
здравейте Hug
Деска, лек път, но преди това лека работа Hug
днес ме събудиха в 4  Shocked после не можах да мигна, и заспах към 6, за да ме събуди малката с изявлението, "ствай мамо, наспах се".А навън вали тихо и кротко , само за спане Rolling Eyes
Прекрасен ден да имате, после ще се включа по-адекватно, ако е възможно Hug

# 49
  • Мнения: 2 084
                    Добро дъждовно утро,
Преди час се прибрахме от Дръмша. Снощи всичко беше идеално, даже и ММ не успя да ме ядоса, хапнах мусака 
 /не съм я употребявала от 2014/. В планината бързо се наспива човек - 7 часа сън и съм свежарка, май по-често ще преспивам на вилата на нашите приятели. След малко ще трябва да отида до 1 от магазините - ще монтират една реклама, от 11 съм на козметик, после дом.фитнес, тъй като от скитня и работа съм си позарязала къщичката. В 19 ч. ще отида да прибера детето на моята приятелка, тъй като я пуснахме да се види с гаджето. Засега всичко е наред.
Ир много красиво, като картичка е. Благодаря за кафето.Purple Heart
Вангоби липсваш, много си кратка - това за работата важи и за теб, трябва да хубавеем не да гърбавеем.Blue Heart
Миме както всяка събота си мома-англичанка. Дано влиза по-леко тоз език в красивата ти главица.Green Heart
Жгмъцони от работа и басейни и ти липсваш.Purple Heart
Наборче и ти липсваш или съм чела много по-диагонал.Flowers Hibiscus
Ади кое беше  селото, ей го 15 юли - не че мога много хора, но едва ли това е най-важното.Yellow Heart
Джулка кафе на слънчево място може ли, тъй като в София небето се продъни, що ли да не повали точно събота и неделя, когато човек почива.Kissing Smiling Eyes
Деска лека работа и командировка, на Южния бряг/плаж ли си щото аз съм в нищото.Blue Heart
        И най-важното за мен вчера - 7,5 е оценката от изпита за сертификат на девойката, умира от яд защото уредбата не била на ред и при писането е направила грешки, тъй като не е чувала добре думите, но за 385 лв толкова. Все пак сме в България - Бритиш консил, но в прекрасната ни страна - това е положението.
 Хубав ден, след обяд пак ще ви нагледам !

# 50
  • Мнения: 2 643
Добро утро момичета , при е мрачно и честно казано ми е едно домашно приятно , страшно обичам аромата на дъжд и липа , обаче на обяд отивам на работа  Tired
Днес ще си направя белтъчен ден , за загрявка  Mr. Green

З-кайсии
О-Руло стефани , за мен без яйцата-+салата
В-Пил.бутчета и салата

Приятен ден на всички и още по-приятен на тези , които ни се очертава работен уикенд  Hug

# 51
  • Мнения: 28 460
Добро утро момичета , при е мрачно и честно казано ми е едно домашно приятно , страшно обичам аромата на дъжд и липа , обаче на обяд отивам на работа  Tired
Днес ще си направя белтъчен ден , за загрявка  Mr. Green

З-кайсии
О-Руло стефани , за мен без яйцата-+салата
В-Пил.бутчета и салата

Приятен ден на всички и още по-приятен на тези , които ни се очертава работен уикенд  Hug
Приятна работа почвай с мен врътката и аз съм на Б!

# 52
  • София
  • Мнения: 11 116
Добрутро!  Hug
И аз съм на работа, забравих да се премеря сутринта.  ooooh!
От толкова недоспиване мозъка ми тотално се е бъгнал, страшно много забравям...  Tired
Днес съм на плодове, имам череши, нектарини, домати и малко фурми. Дано устискам, че ...
Вали ужасно и е мрачно, горките хора, които ще имат сватба тук при нас. Трябваше да са в градината, но дали ще пекне слънцето ?

Fifty Shades, то аз за кой ли път започвам режима и се зачудих заедно ли сме ?  newsm78

Долче, можеш да си пишеш всичко тук!  Hug Хайде оправяйте нета и те чакам с нетърпения.  Heart Eyes

Стреличке, така добре ми дойде да си почина на басейна. Само водата беше студена, а аз съм като децата обичам да кисна.  Mr. Green Но пък хванах малко тен.  Grinning

Курдов, успех с интервенцията! Hug Случвало ми се е подобно нещо два пъти, рязаха ме и двата пъти с местна упойка и те разбирам прекрасно, знам колко много боли. На мен хирурга ми каза, че може да е някаква киста ако често се получава или пък от кофти бельо т.е. прашки, но предполагам ти не носиш такива.  Mr. Green Та аз изхвърлих прашките и край, нямам вече проблеми от този вид.  Wink

Аз пък не играех физическо зарад цайсите и висок диоптър и с козЪта не съм имала проблем.  Mr. Green

Момичета за срещата поканих и Тами, но не знае дали ще може да дойде. Ох дано времето да ни е хубаво.

Хайде сега пишете, че да има какво да чета...  Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 617
Жгмъцони, ето какво ще ни е времето:
https://www.gismeteo.ru/weather-sofia-3429/3-day/
Но важното е, че ще ни е хубаво на душата!  Simple Smile
Fifty Shades, помня те...не се отказвай!
viki_kati, бързо да се оправяш! Hug

Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 11:26 от emkasemka

# 54
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Вчера и днес зарязвам режима, че някакъв вирус ми се лепна и ми е много лошо и повръщам само. Sick ooooh! Сега само чайче и препечени филии.  ooooh!
На вас хубава и усмихната събота.  Heart Eyes Hug Hug Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 11 116
Жгмъцони, ето какво ще ни е времето:
https://www.gismeteo.ru/weather-sofia-3429/3-day/
Но важното е, че ще ни е хубаво на душата!  Simple Smile

Пфууу, аман от дъжд. Синоптика дава 64% вероятност за дъжд.  Stop

Кате, бързо да оздравяваш!  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 2 008
Кате, много неприятно.Да се оправяш бързо Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 2 844
Привет,мривет Hug Hug
Кати бързо да се оправяш Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Жгмъц  Hug Hug лека работа,дано мине по-бързо ,без нерви Hug Hug А за дъжда - на 19 не трябва да вали newsm10
Вангоби  Hug Hug Hug и ти днес на работа - дано приключиш по-рано Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А малинките,ах малинките Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ир на чудно местенце сте били с Иван Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Фифти ти знаеш как,можеш ,така че резултат ще има Hug Hug Hug Hug
Мими Hug Hug Hug приятно учене
Деска ще успееш с всички задачки Hug Hug
Долче Hug Hug Hug ще дочакаме ние новият интернет доставчик
И тук в Хисар днес вали - щяхме да ходим в едно заведение с много красива градина за срещата с приятелите,но ще трябва да измислим нещо друго,ако не спре да вали.
Хубава събота ви пожелавам,много ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug и ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 3 347
Кате оправяй се бързо  Heart Eyes!
Довечера съм на сватба на която не ща да ходя,вали,а ще съм с малка черна рокля с тънки презрамки  ooooh!.На открито под шатри сигурно ще сме,нямам връхна дреха,щото мразя официалните дрехи  Crossing Arms,както и затворени обувки освен маратонки  Rolling Eyes.Та вариантите са-или дънково яке/суитчър,или треперя    Tired.Има отворени магазини,но няма да отида да хвърля едни стотина лева за нещо дето не ми харесва  Crossing Arms.Пропуснах-и шофьор ще съм,че е в друг град  Tired.

# 59
  • Мнения: 28 460
Кате оправяй се бързо  Heart Eyes!
Довечера съм на сватба на която не ща да ходя,вали,а ще съм с малка черна рокля с тънки презрамки  ooooh!.На открито под шатри сигурно ще сме,нямам връхна дреха,щото мразя официалните дрехи  Crossing Arms,както и затворени обувки освен маратонки  Rolling Eyes.Та вариантите са-или дънково яке/суитчър,или треперя    Tired.Има отворени магазини,но няма да отида да хвърля едни стотина лева за нещо дето не ми харесва  Crossing Arms.Пропуснах-и шофьор ще съм,че е в друг град  Tired.
Мамексче, на малка черна рокля не знам дали дънково яке или суитчър ще върви newsm78, защо не вземеш от някой или да си купиш един хубав шал! Това сигурно е турската сватба....с шатрите...! Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 13:27 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт