Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юни 2017, 10:40 ч.

Мнения за 125 СУ "Боян Пенев", Младост 1 - IIІ част

• 61 570
  • 378
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia
Идеята ми е че догодина ще има 10-ти клас. На tainah детето догодина ще е 8-ми клас.

А за пушачите - е за нашите вече 2 пъти викаха класната в полицията - имало сигнали от граждани. Че пушат е ясно ама и за полицията е вярно.

# 376
7-ми, 8-ми, 9-ти и 10-ти клас са в една смяна. Предвид маломерните паралелки на големите и това, че на 7-ми клас на дневен ред са им матурите ситуацията е спокойно. Разбира се винаги може да се появи побойник в клас, но бързо го укротяват (викат родители, посещение при психолог и директор - не ги оставят да се самозабравят). Като добавим и будните граждани, които викат полиция като видят пушещи деца - нямат голяма възможност да правят глупости.

# 377
Моля за мнение какви са шансовете за прием на дете в първи клас с адресна регистрация в Младост 1 А.

# 378
  • Там, където мечтите се сбъдват
Моля за мнение какви са шансовете за прием на дете в първи клас с адресна регистрация в Младост 1 А.

С руски/немски език - напълно реални.

Общи условия

Активация на акаунт