Японско чудо - тема 27

  • 118 214
  • 673
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 42
Ами аз като не ям яйцата се чувствам много добре , защото от тях ми се повръща и затова първия ден ми е най - тегав , а на втория не ям яйцата а си хапвам кис.мляко от вечерята и после си пр вечерята без него ...и така ... за сега се чувствам прекрасно

# 241
  • Мнения: 42
Здравейте момичета
Как е диетата ?
Днес ми е 6ти ден и не мога да повярвам че вчера издържах без вечеря . Видимо много съм отслабнала . Довечера ще съм само на морков , защото не ям яйцата . Успешен ден и много минуси

# 242
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
Смени диетата преди да е станало късно тази е с яйца пробвай друга Simple Smile Не е хубаво човек да отслабва много Simple Smile Мъжете харесват закръглени жени Simple Smile
Аз днес трябваше да обядвам яйца но понеже ме избиха някакви ситни пъпки помислих че е от яйцата и ядох кренвирш, малко кашкавал и сирене котидж и домат - дано нямам плюс на кантара утре Simple Smile

# 243
  • Мнения: 42
Ако те избиват пъпки ги смени с кис.мляко или краставица или с извара пак има ефект . Иначе аз се чувствам мн.добре от диетата и без да ям яйцата...може би на 8мия ден ще ги заменя с извара или ще ги хапна .

# 244
  • София
  • Мнения: 4 884
На мен ми е 7ми ден днес, до момента съм 2,5кг надолу. Не е мне, но аз имам малко кила за сваляне, предполагам,  че това има значение. Все пак едно е тръгнеш от 90кила, друго е от 67 като мен. Ще виидм утре колко ще е финалната цифра след първата седмица. Лошото е, че първите 5дни ми беше супер и без приблем я спазвах, но вчера и днес ме гони адски глад и също сладко много ми се яде, не знам защо така.

# 245
  • Мнения: 42
Колко ще свали даден човек зависи от годините , от организма , а и от това дали прегрешава... добре е 2,5 кг за седмица , а и не е важно колко тежиш , а как изглеждаш и дали се харесваш . Така че важно е видимите резултати да те удоволетворяват Kissing Heart

# 246
  • Мнения: 42
Добро утро момичета
Днес ми е 7ми ден и за вечеря ще си приготвя кюфтенца с бял сос ( 1лъжица брашно за соса е единственото извън режима) .
Много съм доволна от диетата , започнах с 65кг при ръст 173 . Много свалям и съм изключително доволна от диетката , ще направя още една седмица .
Слънчев ден и много минуси:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 247
  • Мнения: 855
Аз днес я започнах, преди няколко часа изпих чая. При мен нещото, което накара чашата ми да прелеее бяха един чифт дънки, в които не само, че едва се наврях, но не можах да закопчея и.... абе преля ми.
Само ме е страх по някаква магическа причина да не наддам още.

# 248
  • Мнения: 42
Добро утро
Днес започвам ден 8
Успех на всички !
lion_queen няма как да напълееш от тази диета защото приема на калории е малък . Така че спокойно ,спазвай стрикно диетата и ще започнеш да се топиш :д Stuck Out Tongue Winking Eye

# 249
  • София
  • Мнения: 4 884
Днес ми е 9ти ден и съм още 300гр надолу, въореки, че вчера нарочно включих допълнителни неща в диетата. Наобяд освен яйцата ядох кашкавал и лютеница. Вечерта ядох мазна риба със зелена салата.

# 250
  • Мнения: 855
От премереното на вчера сутринта  до днес сутринта съм на  минус 2.2 килограма. Най - тежко ми беше на вечеря, защото я приготвих рано и към 21 бях страшно гладна, но се сдържах. 
Чак не мога да повярвам, че действа.

# 251
  • София
  • Мнения: 22 526
Преди години правих тази диета и бях много доволна. Мисля отново да я приложа. Чета темата и ви се радвам за резултатите!

# 252
  • Мнения: 42
Здравейте момиюета
Аз за 9 дни съм отслабнала с 6кг , но наруших диетата вечерта на 9тия ден хапнах грозде , а вчера не бях режимна , но от днес ще  карам 2 седмици пак като вместо яйца ще хапвам кис.мляко Simple Smile

# 253
  • Мнения: 855
При мен нещата се забатачиха, седя си на тези минус 2 кг., но явно защото развалих диетата много. На обяд не издържам само с яйцата и добавям малко кисело мляко с мюсли, колкото да закърпя до вечерта без да ми причернява и да искам отчаяно да легна да спя.

Паралелно почнах да тренирам, за няколко дена  няма как да се види ефект, но поне се мотивирах.

# 254
  • София
  • Мнения: 4 884
Правих диетата девет дни, свалих 3кг и после нарочно я спрях и попнах да се храня, пак ограничавайки се, но вс епак не като диета. Задържах киюограмите, коеото беше целта, не исках шоково отслабване и после обратно пак. От вчера я почнах отново и днес съм - 500гр.

Общи условия

Активация на акаунт