Японско чудо - тема 27

  • 119 096
  • 673
  •   1
Отговори
# 555
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Buena esperanza, мисля си, че малко осоляване не би навредило на резултатите при тази малко храна и ниски калории през седмица. Захранването не ме притеснява, защото си спазвам от два месеца мой нисковъглехидратен режим с интервално хранене 8/16. Та от този режим се понаучих да издържам и на нощния глад. Аз имам още 10-тина килограма да смъквам заради ставни проблеми и други опции нямам освен да отслабна.

# 556
  • София
  • Мнения: 4 884
Абсолютно подкрепям малко сол няма да навреди по никакъв начин. Освен това при мен примерно, ако храната е безвкусна, ако ще и един леген да е като количество, не може да ме засити.

# 557
  • Мнения: X
А под салата само зелена ли се разбира? Моркови и други кореноплодни може ли?

# 558
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
А под салата само зелена ли се разбира? Моркови и други кореноплодни може ли?
Хапвам зеле, моркови, домати, краставици.

# 559
  • София
  • Мнения: 4 884
Всякакви съм яла със зеленища, плюс изброените от мамаБарба, може китайско зеле също, айсберг, спанак... Това са все супер ниско калорийни, за сметка на това "набъбващи" стомаха и създаващи чувство на ситост. Изстискавам и доста лимон в тях, първи, че обичам, второ, разтваря мазнините и е антиоксидант

# 560
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Приключи моята японска седмица.
-3.9 показа кантара тази сутрин.
Най-труден ми беше 3-я ден. Минаваше ми мисълта да се откажа, ама пусти магарешки инат... Продължих😃😃
Доволна съм, защото исках два, а станаха почти 4 кг.
Сега си продължавам по моя план, че имам още килца за елемениране.
Желая успех на упоритите!

# 561
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Поздравления мама барба, пожелавам ти да задържиш резултатът Simple Smile

# 562
  • Мнения: 10 685
Здравейте Simple Smile
От вчера съм на варианта "Английско чудо" .
Искам да попитам - има ли проблем, ако портокалите в диетата бъдат заменени от мандарини?

# 563
  • Измир
  • Мнения: 641
Аз лятото я правих Английското чудо и съм много доволна. Мисля, че няма да са проблем мандарините. Тъй като грамаж на порциите не е посочен, аз си хапвах доста. Все още си задържам килограмите. Но най-много ми хареса, че тази диета ме превъзпита.
Успех!

# 564
  • Мнения: 3
Здравейте, има ли новаци като мен на ЯЧ. Днес ми е втори ден.

# 565
  • Мнения: 257
И аз се записвам с ден първи днес. Обикновено се храня ВМ- НВХ, но с доста по- големи количества. Целта ми е раздвижване свалянето. Имам 7-8кг излишни, ако сваля трайно 2.5-3кг с ЯЧ, ще съм повече от доволна. Аз ще слагам малко сол.

# 566
  • Мнения: 3
Радвам се, че няма да съм сама Hug Моите излишни кг са също 8 след раждане и кърмене 10 м,  започнах я 68, желанието ми е 60.
Аз имам проблем с Щитовидна жлеза, и в момента ТСХ ми не е в норми, съответно метаболизма ми е много бавен, затова исках да дам рестарт на организма ми.
П.С. Не съм се теглила още:blush:

# 567
  • Мнения: 257
И аз от качени само 9кг през бременността си, някак си успях да си оставя 3 от тях. Кърмих малко над година. Имах и около 4-5 излишни от по- рано, когато отказах цигарите. Сходен старт Simple Smile

# 568
  • Мнения: 257
След два пълни дена, разултатът е -1кг. Доста добре при все че е втори ден от мц.
diana0115, ти как си?

# 569
  • Мнения: 17
Аз започнах днес (160см; 55кг ,цел - 47кг., но на всичко под 51кг.ще съм доволна). Успех , момичета!

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 20:10 от Катрин Кандова 650053

Общи условия

Активация на акаунт