Японско чудо - тема 27

  • 119 311
  • 673
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, днес 4-ти ден съм -1.500 кг. Като имам две прегрешения през 2 и 3 ден по едно малко парче торта, заради рожденници Disappointed .... но продължавам смело напред. Няма да се отказвам 😁

# 571
  • Мнения: 1
Здравейте, сигурно е обсъждано, но моля споделете някакви примерни грамажи на продуктите и какви зеленчуци са разрешени(за японско чудо става въпрос). Предварително благодаря!

# 572
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Яйцата са 2 а месото 1 парче - до колкото си спомням така е написано 1 парче е около 100-150 гр. салатата зелена колкото можеш да изядеш Яж колкото ти се яде важното е да не слагаш сол и захар. Аз слагах много малко сол даже шунката е солена и с нея си осолявах салатата там не ми е била необходима солта Simple Smile

# 573
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. Включвам се и аз, за да дам малко стимул. След 4ти ден - минус 2,300. Продължавам!

# 574
  • Мнения: 328
Днес трети ден не съм смъкнала нищо мисля да намаля порциите на месото ,че може би малко съм прекалила с размера.

# 575
  • София
  • Мнения: 7 481
Аз ядях по 100-150г месо/риба. Повече от това на едно хранене не може да се усвои като протеин.

# 576
  • Мнения: 10
Здравейте!
Преди два месеца станах мама на едно прекрасно създание.
Преди да забременея, бях 53кг, сега, два месеца след раждането, съм 67.5кг.
Целта ми е да се приближа, колкото може до предишното си тегло.
Видях тази диета в Интернет https://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D … %B8-news2639.html
Не знам дали би помогнала, но имам желание да опитам.
Та въпросът ми е, дали някоя от вас би се съгласила да застане до мен в това ново начинание.
Всеки път когато започнех да спазвам някаква диета, след известно време спирах да я спазвам и ефектът се губеше.
Така че мисля, че ако не съм сама в това, може би, би могло и да има ефект.
Така ще можем да се подкрепяме, да си споделяме една на друга, коя как се справя, как вървят килограмите и т.н.
Бих се радвала, ако някоя от вас реши да започне заедно с мен.
Целувки Kissing Heart

# 577
  • Мнения: 2 069
Здравейте! Диетата е чудна, но количествата не са уточнени. На мен са ми препъни-камък и като нищо ще изям много сирене, месо, плодове... Да измислим количества...?

Последна редакция: чт, 03 юни 2021, 20:05 от bubanka

# 578
  • Мнения: 4 344
Момичета,и аз с вас ,но на японската,че не мога да закусвам.
Успех ви желая!

# 579
  • Мнения: 10
Здравейте! Диетата е чудна, но количествата не са уточнени. На мен са ми препъни-камък и като нищо ще изям много сирене, месо, плодове... Да измислим количества...?
Да, ще ги измислим. Съгласна ли сте да я започнем? Heart Eyes

# 580
  • Мнения: 2 069
Здравейте! Диетата е чудна, но количествата не са уточнени. На мен са ми препъни-камък и като нищо ще изям много сирене, месо, плодове... Да измислим количества...?
Да, ще ги измислим. Съгласна ли сте да я започнем? Heart Eyes
Да, харесва ми диетата. Но ми трябват точни количества, иначе се оливам!
Sen sea, и аз не закусвам, само кафе пия. Но ще ям закуската към обяд.

# 581
  • Мнения: 10
Здравейте! Диетата е чудна, но количествата не са уточнени. На мен са ми препъни-камък и като нищо ще изям много сирене, месо, плодове... Да измислим количества...?
Да, ще ги измислим. Съгласна ли сте да я започнем? Heart Eyes
Да, харесва ми диетата. Но ми трябват точни количества, иначе се оливам!
Sen sea, и аз не закусвам, само кафе пия. Но ще ям закуската към обяд.
Аз също не закусвам.
Може закуската да е на обяд, а обядът следобед. 😃

# 582
  • Мнения: 4 344
Започнах с 2 яйца на обяд,но при мен страшни са вечерите.Не вещаят нищо добро.

# 583
  • Мнения: 10
Започнах с 2 яйца на обяд,но при мен страшни са вечерите.Не вещаят нищо добро.
Вие вече започнахте?

# 584
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, ако приемете съвет, като карала тази диета, ако ви пригладбеев по-късен час, хапнете половин краставица или половин домат! Няма да компрометира резултата! Само да не е плод!

Общи условия

Активация на акаунт