Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 14!

  • 30 910
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 262
Здравейте!
Вече сте в нова тема... Жгмъц, благодаря!  bouquet
Миленски, честит нов дом! Постепенно ще го направите такъв, какъвто си го представяте. Напълнете го с любов, сплотеност и красиви спомени!  Heart Eyes
Попрочетох, но не мога да се включвам адекватно.
Тези дни хапвам скара със салата, без закуска, опитах обаче Пиринско младо (само около 1/2 бутилчица), много ми хареса. Наивно е да си мисля, че правя нещо като диета.  Rolling Eyes
Отпуските тепърва предстоят, какви ли изкушения ще дойдат с тях... Няма да съм стриктна по 90ДД, но поне ще се старая да е разделно с плодови дни, пък да видим ще има ли резултат.
На вас много  Hug и хубав ден!

# 46
  • Мнения: 2 058
Ириниткоо прекрасна - то пола, чепик, блуза - всичко перфектно.
Жгмъци понеделник ми е идеално. Ще започна работната седмица с положителни хора и емоции.
Наборче въобще не гледам мъжете, леко ми се повръща от тях. Виж храната е друга работа. Изобщо светът без мъже е прекрасен.
Сиси олиото на Nuxe ли ползваш ? Ако е така аз съм много доволна от него. Веднъж си правих маска на косата а основно го ползвам за лице и тяло.
Инджи благодаря за комплимента.

# 47
  • Мнения: 2 309
Миме те ти едни мидички с бело Ф да не страдаш.  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Скрит текст:
Сиска как си?  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Миленски честито! Само хубави неща да ви се случват в новия дом!  smile3501 Grinning Hug Hug
Heart Eyes
Курдов за нищо.  Mr. Green Joy Hug Hug
Пете ами ако блесне на тялото, ша заслепиш ората.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Фелине отиваш на работа да си починеш начи.  hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Скрит текст:
Жулиетке те без гащи.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Скрит текст:
scrye честито и успех!  newsm51 newsm10 smile3501 Heart Eyes Hug Hug
Нанами колкото можеш толкова.  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Наборче снимай тогава и ни ги качвай - ние ше се мачим да ги гледаме тогаз.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Колко му трябва на човек...  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 5 549
Кати, направо ослепително викаш да не заблести!  hahaha hahaha hahaha

Стреличка, олиото, което си взех, е на Лореал. Heart Eyes

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
viki_kati Mr. Green Hug Hug Hug

Strela, аз имам едно олио на Nuxe, предполагам същото, ама ми мирише гадно и засега си стои. Grinning

# 50
  • Мнения: 3 347
Миленски честито нов дом  Heart Eyes!Все някога ще стане както трябва ,важното е че ще сте си у вас вече Peace!След боледуване и нерви така се качва,сега като се успокоиш и ще нормализираш.
Иринитке ослепителна си  Flutter!
Скрай честито ти сертифициране!
Жулке,Емке на вас честит зелен боб  hahaha...на мен оня с гащите ми ареса  Whistling,ако остане да знаете...
Кате що такава дискриминация  Crossing Arms?Само на Курдов и Жулка ли им е горещо  Rolling Eyes?
Алоуууу,Бизона, що на разсмиваш тъй  hahaha Joy Joy?Да не си някаква нова мини порода за мини прерии  tooth?

# 51
  • Мнения: 1 617
Джулке, онзи първият е с гащи, че ако ги свали, ще стане горещо  hahaha А нали идеята е за разЛаждане.
И мен ме мързи да бланширам боба. Това си е половин готвене. Confused
Гени, хубаво да си изкарате!
Миленски, честит нов дом! Да е изпълнен с обич, топлота и уют! 




# 52
  • Мнения: 28 130
viki_kati Mr. Green Hug Hug Hug

Strela, аз имам едно олио на Nuxe, предполагам същото, ама ми мирише гадно и засега си стои. Grinning
Олеее, как ще мирише на гадно олиото на Nuxe е божествено вълшебно, умирам за него, мажа го на коса, тяло, лице! Wink
https://apteka.framar.bg/30009913/%D0%BD%D1%83%D0%BA%D1%81-%D0%B … -100-%D0%BC%D0%BB

# 53
  • Мнения: 487
Здравейте и от мен.4 дни ме няма и сте изписали темата  Laughing bouquet Жгмъц,благодаря ,че се грижиш да имаме винаги навреме нова тема  Heart Eyes
Juls14,Ади-99,vangobi,viki_kati, Благодаря за стискането на палци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
dolce miele,Честит рожден ден(на патерица)!Пожелавам ти всичко най-хубаво и късмет! Hug Hug Hug
Renate_R,Да ти е жива и здрава щерката! bouquet
Балкай Бартокомляс,дано си запазиш работата! Praynig
Indji11,честит празник!И честито за хирурга! Hug
Състезанието  мина повече от добре.Прибрах си ги живи и здрави .Спечелихме седем медала при момичетата и девойките ,младежите се изложиха.Организацията беше страхотна имаше представители на 11 държави.(колегата ми Костадин Топалов,който го организира е нямам думи направо...,беше помислил за всичко.)Прибрах се заредена.В четвъртък и петък са ни приемните изпити и излизам в дългоочаквана отпуска Laughing
Не съм дочела всичко ще пиша пак по късно,че сега отивам да откарам едни мои състезатели на плаж на Диканя.Ади,ако искаш да пием кафе си напиши номера на месинджър!
На всички много  Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Този комплект имам аз:
Скрит текст:
Май е същото, ама нито крема, нито олиото ми харесват - mimi.7299, ако направим едно кафенце из Бургас с Иринта, ще ти го подаря  Heart Eyes

mamaMiq, браво за медалите  Hug

# 55
  • Мнения: 28 130
Този комплект имам аз:
Скрит текст:
Май е същото, ама нито крема, нито олиото ми харесват - mimi.7299, ако направим едно кафенце из Бургас с Иринта, ще ти го подаря  Heart Eyes

mamaMiq, браво за медалите  Hug
Веднагически съм съгласна....олеее и аз го имах компплекта по коледа но го изхабих!Казвай кога ще е кафето и идаааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Може би другата седмица Тодора като се освободи! Ако искаш да изчакаме Сисони да си дойде от бунгалата! Wink

# 56
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джулке, онзи първият е с гащи, че ако ги свали, ще стане горещо  hahaha А нали идеята е за разЛаждане.
Хихиихохохоохо, тъй, тъй права си,  Twisted Evil
 Joy
Мамеекс, аз не съм гУ Утфърлила, саму отбелязах,  Mr. Green
МамаМия браво за медалите!  Hug  bouquet
Кате Joy
Някой спомена о-в Крит, та днес кафето е от там,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:








# 57
  • Мнения: 3 347
Скрънза  Crossing Arms

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Миленски, честита нова къщичка. Сигурна съм, че с много обич и топлина ще я превърнете в дом!
Следващата седмица във вторник и сряда Тудора е стоУичанка Laughing
МамаМия, още веднъж честито за медалите!
Еми, как обичам бланширан зелен боб с копърче и чесънче.....Чудна салатка за ледена....водицааа
Скрит текст:
огнена Mr. Green
Twisted Evil
scrye, друго е да си имаме сертифицарана фиданка Whistling Hug  Честито!
У, беее, ма то и на Крит чудничко... Лийче, завид, завид

Да отчета обядаМ пиуешко бедро и салата зеуе.

Как ви се говори за гащи в туй време ooooh!

Мамексито, аз чакам,...не че нещо, ама да знайш Mr. Green

Спи ми се.....толкова ми се спи, че няма значение с кой Joy

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 286
Благодаря ви Heart Exl

МамаМия, браво за медалите!

О на Крит, искам да съм там, където и да е, само да не е толкова жега, както е тук. В офиса добре,  ама навън не се диша, едвам отидох до отсрещния ресторант за обяд Simple Smile
Иначе хапнах режимно  - пилешки жулиени със зеленчуци на плоча, ммм беше вкусно. Зеленчуците бяха повечко, та ги броя за салата. Довечера май ще съм на 2 купи таратор.

Общи условия

Активация на акаунт