Д-р Ангел Ангелов, Пловдив

  • 3 183
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 440
Здравейте момичета!
Искам да попитам за мнението ви за този страхотен лекар?Ходя при него от години,винаги ми е обръщал внимание,не ме е "претупвал" , излекува ме от високо рискова папилома (ЧПВ). Сега , макар да има доста време, искам да попитам тези от вас, които са родили с негова помощ. Simple Smile  Blush

# 1
  • Мнения: 1 094
Той работи в екип с моя АГ. Първото ми секцио правиха двамата, а на второто той беше водещ, тъй като моя АГ отсъстваше. Единственото, което мога да кажа, че всичко мина без проблем и съм с добри впечатления.

# 2
  • Мнения: 237
Момичета, а д-р Ангелов само секцио ли изражда?

# 3
  • Мнения: 2
Айде малко да Ви охладя страстите, явно и тоя доктор си е извървял пътя на лоялен и коректен лекар с пациентите, прави ми впечатление че докато са по млади са по лоялни, като подъртеят и почват да виждат само банкноти в човека срещу тях. Случая е от преди няколко дни при преглед при него, без да те прегледа, без да пусне изследвания, само на база на един документ от преди няколко години  издаден от неговата болница къде практикува, решава и отсича че операцията трябва да се повтори. Следва упреци към колегите му, тоя такъв, оня онакъв, аз съм най добрия що ходите при други. Следва преглед, след него вече не е така оперен но пак казва че трябва да се повтори операцията. Излезнах от кабинета доста объркана и уплашена след като ти кажат че това през което си минала преди няколко години не е имало никакъв ефект и колегите му не са си свършили добре работата. Изкарахме една безсънна нощ и на другия ден при друг гинеколог онколог, (бяхем готови да отидем и до аджибадем в софия)които за разлика от Ангелов за всяка негова дума имаше и достатъчно солидна обосновка. Човека направи обстоен преглед, взе материал за цитонамаска но пожела да пуснем водно базирана, взе секрет за ЧПВ, пусна ми и още куп изследвания защото настоях да сме на 100% сигурни в състоянието ми. Човека още при прегледа каза че не вижда абсолютно нищо притеснително, нищо което да налага втора интервенция, каза че тези които са правили първата операция преди години са се справили чудесно и няма никъкво основание това нещо да се повтори, освен ако изследванията не покажат някои сериозни отклонения. Днес излезнаха изследванията всичко е отрицателно дори ЧПВ, и сега ми кажете какво да мисля за специлиста Ангелов, как ми постави диагнозата само с влизането ми в кабинета. Драги момичета съветвам ви да търсите и второ мнение ако ви кажат нещо страшно в неговия кабинет имайте едно на ум и не лягаите лесно под ножа.

Общи условия

Активация на акаунт