Малките промени във визията и тяхното голямо значение за самочувствието

  • 14 222
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 840
Обичате ли да правите промени по външния си вид? Случвало ли се е да промените драстично прическата си или начина на гримиране? Или пък внезапно да смените стила си на обличане и да откриете, че отдавна е трябвало да го направите?

Как се отразяват тези промени на самочувствието ви?

# 1
  • Мнения: 5 992
Преди повече експериментирах със визията, сега съм по предпазлива.
Въпреки че след 23 години ходене с дълга коса преди няколко месеца реших и от раз я скъсих. Сега съм на френска черта и мисля, че открих най-сетне своята прическа.

Откакто започнах да работя се обличам по-делово, харесва ми да нося ризи, прави поли и класически модели, от части пренесох този стил и в ежедневието си.

Дълго време поддържах веждите си по-плътни и дебели (не знам защо, мислех че ми отива), докато не отидох веднъж при една козметичка и тя не ми ги преправи на по-тънки. В първия момент се ужасих, но след това започнах да се харесвам. Mr. Green

Положителните промени ми действат добре на самочувствието, като цяло съм нарцис и обичам хората да ме харесват и да получавам комплименти.  Flutter

# 2
  • Мнения: 5 819
   За една жена е важно да променя нещо в себе си, за да си повдигне самочувствието й.

   Да, миналата година скъсих косата си доста. Смятам да променя стила си на обличане - да обличам ризи, панталони, сака, рокли и поли...Искам да се почувствам женствена и да си намеря мястото си.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 737
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Всичко е различно почти всеки месец при мен...
На моменти ще ме видите с летни красиви рокли, после цялата в черно с разни капси и шипове...
Косата я рижава, руса, черна...
Всичко е емоция за мен, водя се по емоциите си. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 940
Обичате ли да правите промени по външния си вид? Случвало ли се е да промените драстично прическата си или начина на гримиране? Или пък внезапно да смените стила си на обличане и да откриете, че отдавна е трябвало да го направите?

Как се отразяват тези промени на самочувствието ви?

Обичам да правя промени, но често това се случва с прическата ми. Като подстригване, боядисване, понякога си правя прав бретон и такива неща.
Гримът не го сменям особено, очна линия и спирала са ми достатъчни в повечето случаи.

Промените се отразяват много добре на самочувствието ми.

# 6
  • Мнения: 5 819
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

   И моята коса беше много дълга. Няма да крия, че ми липсва дългата ми коса и знам, че там е моят чар.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 737
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

   И моята коса беше много дълга. Няма да крия, че ми липсва дългата ми коса и знам, че там е моят чар.

+ и аз го осъзнах  Blush Heart Eyes bouquet

# 8
  • Мнения: 4 940
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

   И моята коса беше много дълга. Няма да крия, че ми липсва дългата ми коса и знам, че там е моят чар.

+ и аз го осъзнах  Blush Heart Eyes bouquet
Момичета, и аз като вас го осъзнах. Сега последно се подстригах доста късно, малко съжалих, ама...

# 9
  • Мнения: 2 620
Моята най-голяма промяна също е косата - имам естествено къдрава коса, която стигаше до кръста (в къдраво състояние). Преди 2 години взех решение да я отрежа до над раменете - да ви кажа, изобщо не ми липсва дългата коса. Имам усещането, че настоящата прическа някак повече ми приляга на персоната  Grinning и по-лесно се поддържа.

# 10
  • Мнения: 5 340
Искам да нося рокли, но някак си все ми се струва, че с рокля изглеждам дебела.
Прави поли до 2 пръста под коляното  ми стоят добре. Чувствам се по-елегантна с тях. Трябва да се престраша и за роклите с прав силует.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 008
 Mr. Green Обичам да и винаги с всяка промяна ходя с вдигната глава.
Главно правя промени с косата
дори и да не стане сполучлив опит, мога да се поправя бързо. Направих си корените розови, сини  Crazy
и хората станаха някак си по-общителни.

# 12
  • Мнения: 5 992
Забелязвам, че основно промените, които правим със себе си са свързани с косата. И осъзнавам колко важна роля играе прическата за самочувствието на една жена Flutter
Друга промяна в живота ми беше да напусна любим град и още по-любими приятели, в който бях живяла последните 5 години и да се преместя в друг заради мъж Blush

# 13
  • Мнения: 2 620
Точно заради мъж си отрязах и косата.  Blush Имах усещането, че старата ми коса носеше призраци от минали времена, които нямам желания да си спомням. Късата ми прическа я свързвам с подобрената версия на моето "аз". Grinning

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Най- много съм експериментирала с косата си. От нула номер до под дупето съм имала дължини. За цветове да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт