Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 15

  • 28 795
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 844
Хора, трябва да ида на олимпиада за каръци.  Cry
Скрит текст:
3 месеца без МЦ и днес цъфнах
Витамин Ц бяха писали девойките  - Мамекс да се включи  , тогава тя питаше Hug Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 11 116
Хора, трябва да ида на олимпиада за каръци.  Cry
Скрит текст:
3 месеца без МЦ и днес цъфнах
Витамин Ц бяха писали девойките  - Мамекс да се включи  , тогава тя питаше Hug Hug

Взех си за там, че по пътя няма да спират за мен да ходя до 00...  #Cussing out

# 47
  • Мнения: 3 347
Жгмъци една мацка дето ни чете ми беше писала че пие 3*2 ибопруфена (след храна) и мц и спирал,също желатин разтворен в чаша вода-за поне няколко часа спирал.Не съм пробвала,че при мен периода е кратък.А защо трябва да спираш ако пиеш вшт.С  newsm78?
Банда аквапарк Поморие не струва  #2gunfire,на Златни и Албена са на светлинни години напред  Crossing Arms,но тук и входа е по-скъп,а за останалото да не говоря  #Cussing out-смотано кафе 4лв.На всичко отгоре и времето гадно-умрях от студ  ooooh!.
Снощи банкета беше в Бс и водеща беше Милица Гладнишка-много е сладка  Heart Eyes,имаше и нестинари,изключително стилно беше всичко.Тези дни евентуално и снимков мат'риал  Whistling.Бургазлийки взе ми се акъла от пристигащи самолети ,че над нас захождаха Shocked Shocked Shocked,много нещо!През живота си не бях виждала толкова  Embarassed.И големия майтап-както резервата Сребърна,известен с пеликаните си ми е почти в задния двор  Wink,така снощи сефте видях ято пеликани в полет  Crazy.Айди от комп.по подробно,че отивам да треперя  Sunglasses.

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 12:53 от Мамекс

# 48
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда  bouquet
Днес - много работа. Едва сега стигам до вас.

ИРКАHug супер кафенце  Heart Eyes

ЖГМЪЦ, БАЛКАЙ и други ако има - ЛЕК ПЪТ!

Така. Отчитам минус от 1,5 кг след плодовия. Суперско!

Днес: З - фреш портокал, О и В - пилешко месо варено и салата домати и краставици

Довечера ще дам една смяна на павилиона, така че може да нямам време за тук.

Приятен петък! Обичам ви!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет,

Днес съм в офиса от 7 и едва сега намирам време да вляза в темата.
Резултата за първата четворка е - 900 гр. Нито се радвам, нито не.
Балки, Жгмъци,лек път!
Жгмъцко, кофти късмет..

Менюто ми за днес:
З - праскова
О - пилешко бутче, салата от зеле, и малко домати + краставици
В - салата и неща. Какво - нямам идея newsm78

Продължавам да бачкам, че няма край #Cussing out

# 50
  • Мнения: 1 617
Ех, Жгмъцони...Ама няма да си разваляш сега почивката заради един цикъл...Дано намалее докато стигнете...че си е доста време пътят. После тампони и така...Аз не бих пила нищо, за да го спра.
МамаМия, плЯжуваш ли Wink Край Simple Smile
Джулке, от доста време едва днес успявам да се появя за кафето ти...даже тЪ пришпорвам да го даваш вече Simple Smile
Работна Тудоро, нЕма ли за теб "Полегнала е Тудора"  Wink Hug

# 51
  • Мнения: 5 353
Боже, чак сега забелязах ника ти, че е емкасемка. А аз досега го четях като емкасетка doh Срам и потрес Blush
Аз още не съм готова с багажа ooooh! Част от дрехите ми се сушат на терасата, а от другата тепърва ще се чудя кои да взема hahaha В последния момент ще слагам тоалетните принадлежности. Трябва внимателно да подбирам какво слагам, че имам ограничение до 23 кг да слагам. Най-вероятно ще сведа панталоните и тениските до минимум. Голяма част от дънките ми стават широки и дори коланът не ги спасява. Ще търся по-малки номера. Пък и хубавото на България е, че голяма част от магазините са отворени и в неделя Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 1 617
Балкай, важно е да има място в багажа за онази книга, по която ще те разпознавам Simple Smile))

# 53
  • Мнения: 5 353
Аз имам право на безплатен ръчен багаж и книгата ще е там. Какъв е смисълът да слагам книгата там, а после да я вадя само за показ? А в самолета какво да правя? Ще зяпам облаците в продължение два часа и половина? Laughing

# 54
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Честит Ден на шоколада, момичета!  bouquet bouquet bouquet bouquet


# 55
  • София
  • Мнения: 11 116
Моме, пешка се доста от вит Ц.  Mr. Green
Тръгнахмеееее!!!  Laughing

# 56
  • Мнения: 5 719
Привет банда Hug

МамаМия , радвам се за вас, да си прекарате страхотно! Hug

жгмъцка , вие също! Hug

Курдов  Hug ще взема да се почерпя от втория шоколад Mr. Green щом е празник да го уважим я Sunglasses

Сиси, как си? Hug Hug

На всички неспоменати много  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: X
Момичета, благодаря ви за палците, мина прегледа, поуспокоих се малко. Hug

Съншайн  Hug

Жгмъцка, сигурно от вълнение, да не ти пука, весела почивка!
Балки, лек полет!

Курдов, ммммм, взимам и от 2та шоколада. Heart Eyes

Вики, Долче, Деми???

Отчитам пилешки пържолки и т.н. Mr. Green

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Честит ден на шоколада! Simple Smile
И честит празник - Света Неделя, ако има празнуващи!
За мен днес е важен, но тъжен ден! Един от двамата най-прекрасни дядовци на света, моят дядо Недялко, щеше да празнува имен ден днес! Но си отиде дни преди да родя Карина. Sad Много ми липсва и отбелязвам всеки празник така, както той би искал. Може да ви звучи абсурдно, но знам, че той би искал така. Заведохме Дребосъчка на разходка, хапнахме нещо любимо и 'и разказахме за пореден път за него.
Жгмъци, лек път и дано витамин С подейства!  Hug
Балки и Емка, чакаме снимки! Simple Smile
Съншайн, скоро ще идвам до Смолян. Може да се видим, ако искаш.  Hug
Стреличке, и от теб чакаме снимки! Simple Smile
Кате, Деми, Долче - появете се поне за малко, моля!  Hug
На всички -   Hug

# 59
  • Мнения: 1 617
Курдов, много хубав поздрав  Wink Грижиш се да не останем гладни...и в двата смисъла  Wink
Адорейшън, много е мило това, което правите, за да съхраните и предадете спомена.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт