Софиямед - тема №2

  • 91 908
  • 763
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 268
Аз сега прочетох, че има Неонатологичен пакет за проследяване на новороденото до първия месец, някоя мама възползвала ли се е и знае ли каква е цената на пакета?

# 301
  • Мнения: 53


Това ми бяха дали на мен, но не съм се възползвала.

# 302
  • Мнения: 242
В Софиямед бих се доверила единствено на д-р Узунова. От д-р Венелин Иванов също имам много положителни отзиви.
Д-р Хасан -абсолютно твърдо не. ( Беше объркал полип с “раничка”) Отношението му към пациентки на др. лекари беше потресаващо.

За д-р Димитров също бих казала хубави думи.
Сестрите в АГ и акушерките в НО също са прекрасни!

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 857
И аз съм за д-р Венелин Иванов!
Хасан даже ми се скара, когато ,,изохках" на преглед след секцио! Бях обидена много, просто моя лекар не беше на смяна! За майката всичко се носи!
Аз се възползвах от разширения пакет от 230 лв. за един месец! Много съм доволна, включва много важни прегледи за бебчето!

# 304
  • Мнения: 16
Благодаря ти.
А въпроса със свижданията и примерно припознаването на детето как става?

За майката всичко се носи!

# 305
  • България <3
  • Мнения: 327
В Софиямед бих се доверила единствено на д-р Узунова. От д-р Венелин Иванов също имам много положителни отзиви.
Д-р Хасан -абсолютно твърдо не. ( Беше объркал полип с “раничка”) Отношението му към пациентки на др. лекари беше потресаващо.

За д-р Димитров също бих казала хубави думи.
Сестрите в АГ и акушерките в НО също са прекрасни!

Здравейте, от какво се беше получил този полип и др Узунова ли ви излекува? Търся мнения.
Благодаря.

# 306
  • Мнения: 242
От бременността и хормоните, сам се махна след рабдането Simple Smile

# 307
  • Мнения: 449
Д-р Димитров е нашият семеен гинеколог от около 15 години вече. Избрах да се следя и да родя при него. Родих 2019 година, секцио, в София Мед. Не бих се доверила на никого другиго, освен на него. За мен това е най-добрият човек и лекар на който можете да попаднете!

# 308
  • Мнения: 2
Здравейте!
Имате ли впечатления от д-р Георги Стоев?

# 309
  • Мнения: 332
Разширеният бебешки пакет е много полезен, включва важни прегледи и ако има проблем се хваща възможно най-рано . Аз съм очарована от д-р Цанова . А разбрах, че имат и някакъв нов пакет, в който акушерките идват вкъщи да обучават майките за кърмене и хранене, и да следят как расте бебето. Иначе съм с две ръце за д-р Хасан

# 310
  • Мнения: 96
Привет, момичета!
Никой ли няма впечатления от доктор Владислав Миков.. Коментират се всички други, но не и той, което почва да ме притеснява, тъй като ми предстои да се запиша при него на ЖК...  Обсъждат се всички други, но не и той... Не идкам да направя толкова важен грешен избор, тъй като нямам с кого да се посъветвам за лекар в София

# 311
  • София
  • Мнения: 681
Привет, момичета!
Никой ли няма впечатления от доктор Владислав Миков.. Коментират се всички други, но не и той, което почва да ме притеснява, тъй като ми предстои да се запиша при него на ЖК...  Обсъждат се всички други, но не и той... Не идкам да направя толкова важен грешен избор, тъй като нямам с кого да се посъветвам за лекар в София

Моя приятелка роди при него нормално раждане. Беше насрочена за секцио, ама в последния момент бебето се обърна и всичко си дойде на мястото. Казвала ми, че е много внимателен и учтив. Като цяло е с много добри впечатления за него. Мога да изкажа мнение само от нейно име Grinning

# 312
  • София
  • Мнения: 2 666
Привет, момичета!
Никой ли няма впечатления от доктор Владислав Миков.. Коментират се всички други, но не и той, което почва да ме притеснява, тъй като ми предстои да се запиша при него на ЖК...  Обсъждат се всички други, но не и той... Не идкам да направя толкова важен грешен избор, тъй като нямам с кого да се посъветвам за лекар в София

Моя приятелка роди два пъти при него.

Когато д-р Узунова роди се притеснявах да я ангажирам с моето раждане. На единия запис на тонове той беше в кабинета и поговорихме. Останах с много добри впечатления.

# 313
  • Мнения: 96
Благодаря, момичета, продължавам си при него засега съм доволна.

# 314
  • Мнения: 12
Някой има ли пресни впечатления от д-р Хасан

Общи условия

Активация на акаунт