Козметика на LR

  • 1 354
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте, някой може ли да сподели мнението си за продуктите на ЛР и по конкретно за ефекта на течната коластра. Ако някой е бил сътрудник към тях също моля да сподели дали е възможно да се изкарват допълнителни доходи ?

# 1
  • Мнения: 15 619
Здравейте, някой може ли да сподели мнението си за продуктите на ЛР и по конкретно за ефекта на течната коластра. Ако някой е бил сътрудник към тях също моля да сподели дали е възможно да се изкарват допълнителни доходи ?
Ползвала съм течната коластра. Видяла съм и бърз ефект. Сътрудник съм.
Да, може да се изкарват допълнителни доходи, но си е работа и ангажимент, ако искаш да са по-високи.

# 2
  • Мнения: 66
Благодаря ви

# 3
  • Мнения: 66
А знаете ли дали течната коластра е подходяща за дете на 2 години и по колко милилитра се дава ?

# 4
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Колко струва коластрата и колко мл е? А парфюмите трайни ли са, че харесах един много, но ме притеснява трайността.

# 5
  • Мнения: 15 619
Да, подходяща е течната коластра за деца. На етикета има описание и инструкции.
Мога да споделя аз за какво съм го ползвала за детето си, тогава на седем години. Имаше остри болки в коремната област, продължили повече от седмица. Той е много подвижно, живо дете, а тогава беше като парцал, лежащ, свиващ се и очеизвадно не в кондиция. Всеки ден на преглед при различен лекар. Чуденки, умувания от тяхна страна и никаква диагноза, а някакви мъгляви, предположения и съвети да го "наблюдаваме", плюс болкоуспокояващи. Не ги издържах. Поръчах си течната коластра. Два часа след първия прием скочи и хукна на улицата при приятелите си. Тогава се притесних, че пак ще получи някаква криза, но не се случи. Давах му още около три, четири дни сутрин и вечер. Отшумя.
Ползвала съм течната коластра и при възрастен, при не точно първите признаци на разболяване /при него тези винаги водеха до пневмония/. За два дни всичко мина.
Течната коластра /125мл/ струва 88,90лв., но е гадна на вкус /предупреждавам. Някои деца може и да се мусят, като моето./
Коластрата на перлички е 60гр. в опаковка и струва 125,90лв.
Това са клиентските цени.
Парфюмите са трайни според мен.

Общи условия

Активация на акаунт