Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 авг. 2017, 20:46 ч.

Алтернативни продукти за дамска хигиена 7

• 55 984
  • 653
  •   1
Отговори
# 645
  • София
Пробвах, не мога. Не мислех, че така ще се озоря. Joy Чудя се дали щях да се справя по-лесно, ако беше sport или се заблуждавам. Или пък да взема shorty. Но някак не ми дава мира, че ще дам още толкова пари и ако с нея не се справя...Close Лубрикант дали ще помогне? Thinking
Не се отказвай толкова лесно. Пробвай предложенията на момичетата. Аз съм с Мелуна софт и я слагам по описания в предния ми пост начин. Понякога не се отваря и така и се налага да "припомпам" дъното /да го стисна и отпусна няколко пъти/, за да влезе въздух. 

# 646
А, няма да се отказвам в никакъв случай. Дори да похарча някой друг лев, докато улуча моя модел, няма да се отказвам. Категорично искам да изхвърля превръзките, каквото и да се случва и колкото и опити да ми струва това. С постоянни гъбички съм, и тоя сърбеж и изприщване от превръзките не го искам повече. Ако не този или дори другия цикъл, все на някой ще напасна чашката. Grinning Днес ще търся лубрикант, за да пробвам с него.
Мойта чашка я сгъвах и на 7, на С, на У и на цветенца и облачета и каквото се сетите, стои си сгъната вътре. Joy Ината като мен. Joy

# 647
Опитай, след като я сложиш, леко за завъртиш, като хванеш дъното на чашката /където е дръжчицата/.

# 648
  • Варна
Съветът за поставяне на по-мека чашка в легнало положение на мен много ми помогна, когато се мъчих с Интимина. Другия начин беше клекнала, но на цяло стъпало, а не на пръсти. Ако е с меко дъно чашката пробвайте да натиснете в центъра на дъното, с Мерулата така процедирам. И стискане от всички страни, въртене, докато се отвори.

# 649
  • Пловдив
Да се отчета, като за 1 ползване съм доволна. Снощи цяла нощ спах, нямах и капка на превръзката. Единствения дискомфорт идва от дръжката, мога да я отрежа нали? Реално вадя чашката хващайки дъното й като се разваля вакума. Иначе ако тази дръжчица я дърпам докато има вакум... Neutral Face

# 650
Единствения дискомфорт идва от дръжката, мога да я отрежа нали?
Да, може и цялата да се премахне, но по-добре режи по малко и пробвай.

# 651
  • FRANCE
На моята мелуна цялата я отрязах. Дразнеше ме.

# 652
Идвам да се похваля този път. Joy
Поръчах си Мелуна shorty S, днес пристигна. Имах опасения, че нормалната ми е дълга и някъде по трасето се запъва. Joy Към 10 я поставих (днес ми е сравнително леко зацапването) и сега, 17h, реших да проверя. Не бях напълно убедена, че съм я поставила перфектно, но я оставих, резултата показва, че съм се справила и всичко е наред. Heart Eyes
Следващия цикъл ще се опитам отново да поставя голямата (как звучи само.. а не мога да си представя, че някои жени използват и XL размери Scream), че 2ри и 3ти ден са по-силни и понякога сменям превръзки на половин, един час. Сигурно и shorty-то ще трябва да преглеждам по-често тогава, ако не се справя с нормалната, защото на пръв поглед си изглежда доста по-мъничка. Ама това да ми е проблема. Simple Smile Purple Heart
А за дръжката - аз съм такава паника, че в момента не си представям да я няма. Joy

# 653
Аз даже втората мелуна си я бях поръчала без дръжка. Само един единствен път се е качвала по-нагоре, че да ми изкара акъла, но като клекне човек и понапъне - излиза, къде ще ходи.

Общи условия

Активация на акаунт