Жилище в Пловдив

  • 2 123
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Моля, ако някой си е купил наскоро апартамент в Пловдив да сподели опит и мнение за агенция и брокер.

# 1
  • Мнения: 473
Утре ще подписвам предварителен договор за едностаен апартамент в Пловдив. Агенцията е Виел, преди три дни дадох капаро за да свалят обявата. От дълги години са на пазара, обещаха, че окончателния договор ще се сключи до 15 дни. Единствено комисионната ми се видя доста - 2.5%. Харесах апартамента в имот бг и се свързах с брокера. Агенцията имаше ключ за огледи, защото собствениците са в друг град. Утре, живот и здраве ще ги видя.

# 2
  • SMOLQN
  • Мнения: 27
Да се включа и аз. Ако сте доволни от определен брокер и агенция моля споделете! Още умувам към кой квартал на Пловдив да се насоча, ще се радвам на препоръки.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 9 702
Не съм ползвала брокер, намерих си жилището в базар.бг директно от продавача. Спестих си комисионната за агенцията.

# 4
  • Мнения: 49
Смея да твърдя че имам опит търсихме доста време от агенциите сме крайно разочаровани пълни аматьори с една дума, без каквато и да е инфирмация дори и опит в повечето случай не дават киректна инфирмация за имота квадратурата годината на строителство и каквото се сетиш. Гледат само да си приберат комисионната ти за тях си едни 2% от цената на имота и те трябва да ти го продадат. За жалост единствения начин истава агенция,малко за обявите от собственик в интернет. просто си отваряйте очите на четири за това което купувате.

# 5
  • Мнения: 24
Купихте ли? Коя агенция ползвахте?

# 6
  • Мнения: 49
не сме купили все още понеже сме зад граница, като се върнем следващия път пак ще търсом просто не разполагаме с много време. Покупката на имот е сложно нещо трябва си човек който разбира не може да се разчита само на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт