Спечелете детски куфар American Tourister

  • 23 383
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, мами и татковци на ученици,

Тази година отново сме Ви подготвили страхотна игра, в която да се включите със същия, както и миналата година, ентусиазъм. Правилата са лесни – в периода 15.08. – 14.09.2017 г.:

1. Посетете магазин на А.Т.Г. Лайфстайл в София или в страната.

2. Снимайте избраната от вас, а още по-добре от детето Ви, раничка на Samsonite, Mad Pax или куфар American Tourister.

3. Публикувайте снимката до 14.09.2017 г. под този пост.


Наградите, както винаги, са страхотни! Три броя куфари за ръчен багаж American Tourister ще намерят своите нови притежатели, които ще обявим на 15.09.2017 г. на адрес: www.samsonitebg.com



Повече информация за локацията на магазините на А.Т.Г. Лайфстайл може да намерите тук.

Желаем успех на всички участници и вълнуваща учебна година на всички малчугани!

* Всеки потребител има право да публикува неограничен брой снимки през периода на играта. Участието с повече от 1 снимка НЕ повишава шансовете за спечелване на награда от томболата. Всеки участник може да участва в Играта само с един потребителски профил. Всеки участник в играта има равен шанс с останалите за спечелването на награда. Един участник може да спечели само една от обявените награди.

Последна редакция: вт, 22 авг 2017, 12:45 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 29 263
Ето нашия избор - страхотна раничка за първолаци!

# 2
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 789
И да искаме да участваме няма как да стане, предвид ограниченията в регионите, които сте посочили.
Успех на участниците! Simple Smile

# 3
  • Elhovo
  • Мнения: 360
    Ето това избрахме с моят петокласник.

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте! Благодарим за бързите реакции! Напомняме, че според регламента на играта, участват снимки на продукти направени в магазините на А.Т.Г. Лайфстайл ООД. Предварително се извиняваме на всички наши почитатели до чиито градове нашата магазинна мрежа не е достигнала, но ако пък са все още на море - винаги могат да посетят магазините ни във Варна и Бургас. Още веднъж успех на всички участници!!

# 5
  • Мнения: 29 263
Здравейте, SamsoniteBulgaria , пуснала съм по-горе снимка с нашия избор. Нужно ли е да уточня в кой магазин е снимана или това е достатъчно?

# 6
  • Мнения: 14 486
Първо си оправете официалния сайт на марката - поръчвах куфар, точно на American tourister от Disney серията за дъщеря ми, чаках поръчката две седмици тъй като идвала от Белгия.

През цялото това време на сайта даваше, че куфара е в наличност.

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте, SamsoniteBulgaria , пуснала съм по-горе снимка с нашия избор. Нужно ли е да уточня в кой магазин е снимана или това е достатъчно?

Здравейте, Natali!
Не е нужно да уточнявате от кой магазин е снимката. Също така, снимката, която сте публикували не е видима. Дали бихте могли да я качите отново?

Последна редакция: ср, 16 авг 2017, 12:20 от Редактор**

# 8
  • Мнения: 4
Първо си оправете официалния сайт на марката - поръчвах куфар, точно на American tourister от Disney серията за дъщеря ми, чаках поръчката две седмици тъй като идвала от Белгия.

През цялото това време на сайта даваше, че куфара е в наличност.


Здравейте, MissChandlerBong.

За въпроси и съдействие, моля свържете се с нас на мейл: sales@samsonitebg.com, както можете да пишете и на нашия онлайн чат или да се обадите на телефон: +359 89 6888494 .

Някои модели куфари и чанти са запазени и поради това остават налични като бройка в сайта, може би това е причината във Вашия случай.

# 9
  • Мнения: 29 263
Здравейте, Natali!
Не е нужно да уточнявате от кой магазин е снимката. Също така, снимката, която сте публикували не е видима. Дали бихте могли да я качите отново или да ни я изпратите на мейл: sales@samsonitebg.com

Здравейте, надявам се вече да е видима снимката:

# 10
  • Мнения: 786


Нашата принцеса си избра с нейн любим анимационен герой.

# 11
  • Мнения: 14 486
Получих вече куфара като междувременно контактувах с ваши служители на въпросния телефон. Не мога да кажа, че бяха особено услужливи.

"Запазен" не знам какво означава, но във всеки случай не е коректно. На сайта ви е посочено, че продуктите се получават максимум до два работни дни.

Качествените продукти все пак изискват и качествено обслужване при продажбата им.

# 12
  • Мнения: 5 943
Т.н. ви игра е силно дискримининираща, Самсонайт. Щом толкова държите- защо не си направихте томболата в реалните магазини, където хората си снимат харесаното, а използвате нац. платформа като Бг Мама? По- скоро си направихте стабилна антиреклама ...

# 13
  • София
  • Мнения: 14 637


Този куфар много си хареса дъщеря ми.

# 14
  • Мнения: 10 685
Ето този куфар избра синът ми Simple Smile

# 15
# 16
  • Мнения: 194
Sparkling HeartСтрахотни ранички Sparkling Heart

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Въпрос към организаторите на играта: Тези, които имат повече от едно дете дискриминирани ли са? Само едното дете ли трябва да избира? И съответно, ако са качени повече от една снимка /съотвено на всяко дете избора/ това значи ли, че участието се зачита или не? Или трябва за всяко дете да има отделен пост?
 Надявам се да получа отговор скоро.

# 18
  • Мнения: 4
Изборът на Божидарка, която ще е първи клас са любимите принцеси 😊

# 19
  • Мнения: 4
Теодоси си избра разбира се куфар със супер герои 💪💪💪

# 20
  • Мнения: 4
Въпрос към организаторите на играта: Тези, които имат повече от едно дете дискриминирани ли са? Само едното дете ли трябва да избира? И съответно, ако са качени повече от една снимка /съотвено на всяко дете избора/ това значи ли, че участието се зачита или не? Или трябва за всяко дете да има отделен пост?
 Надявам се да получа отговор скоро.


Здравейте Sinara,

Можете да публикувате избора и на двете Ви деца във Вашия пост!

# 21
  • Мнения: 10 685
По тази логика някой може да каже, че има 10 деца с цел да си увеличи шансовете при тегленето на печелившите.
Би трябвало всеки един потребител да участва с една снимка/пост.

# 22
  • у нас
  • Мнения: 5 710
SamsoniteBulgaria, благодаря за отговора. Но в поста след моето питане един потребител е пуснал два поста за двете си деца.

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Здравейте,
вчера посетих магазина ви в мол Галерия- Бургас. Държа да похваля продавачката там, изключително рядко срещам толкова отзивчив и контактен персонал по магазините, тя умее да печели доверието на клиентите и да представи коректно и компетентно артикулите, които продава.
Детето /геймър в 4 клас/ хареса тази раница

# 24
  • Мнения: 22 414
При тези условия, провежданата от Вас игра е основана на дискриминация към хората от други населени места, които не биха могли да достигнат до Ваш магазин.

# 25
  • Мнения: 4
Аз сложих снимки с избора на двете ми деца. Едното е момче ,другото момиче. Ако е в разрив с правилата се извинявам и искам да си изтрия едната публикация. Възможно ли е това или вие да я премахнете? И двамата харесват съвършено различни неща исках да покажа изборът им Simple Smile Благодаря! И хубав ден!

# 26
  • Мнения: 1
Изборът на моята принцеса-първокласничка за първия учебен ден!

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 15:08 от toteff

# 27
  • Мнения: 10 685
Тази тема все повече заприличва на водевил Stuck Out Tongue Winking Eye
Tottef, да бяхте влезли поне в магазина ... от Самсонайт не ядат хора, уверявам Ви Grinning

Моля организаторите на играта да уточнят правилата. С колко поста може да участва даден потребител в тегленето на печалбите - с един за едно дете, с един пост за две и повече деца или с десет поста за десет деца? Grinning
Какви снимки се допускат - от витрина, минавайки пътьом, през стъкло на лек автомобил или какви? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • Мнения: 2 605
страшна игра  Grinning Simple Smile Laughing Laughing Laughing Laughing аз да я бях измислила, щеше да е организирана по-добре, ами сигурно може и от нета да дръпнем по една снимка

# 29
  • Мнения: 1 546
По повод запитванията за пълните условия на играта:

Всеки потребител има право да публикува неограничен брой снимки през периода на играта. Участието с повече от 1 снимка НЕ повишава шансовете за спечелване на награда от томболата. Всеки участник може да участва в Играта само с един потребителски профил. Всеки участник в играта има равен шанс с останалите за спечелването на награда. Един участник може да спечели само една от обявените награди.

# 30
  • Мнения: X
Тези харесах:



# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Тъй като съм от Велико Търново и бях в командировка в София изборът остана мой от Mall Витоша

# 32
  • София
  • Мнения: 666
Ето изборът на двете ми момчета -2ри клас и втора група.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Изборът на моя син

# 34
  • Мнения: 218

Ето избора на нашия бъдещ първокласник.

# 35
  • Мнения: 261
Тази раница ни е любима.

# 36
  • Мнения: 907


Ние харесахме тази раничка Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 1 546

Снимката НЕ отговаря на правилата за участие в играта.

# 39
  • Мнения: 22 414
А организаторите няма ли все пак да благоволят да се изкажат по повод дискриминативните условия на играта им?!?

# 40
  • Мнения: 10 685
Има доста снимки, които са направени през витрината. Виждат се отраженията на снимащите. Бихте ли обяснили защо тези снимки на участници, които дори не са си дали труда да влязат в магазина да отговарят на условията на играта, а снимка от сайта - не? В този ред на мисли, нормално е хората от други градове да недоволстват. Аз си направих труда да вляза в реален магазин , наистина да разгледам и да снимам. Докато гледам масово се пускат снимки , направени през витрина Simple Smile Те допускат ли се за участие?
Предварително благодаря за отговора.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 559
Тази раница си избрахме ние:

# 42
  • Мнения: 1 180
Благодарим на всички за коментарите и активността в темата.

Съжаляваме, ако по някаква причина някои от вас са се почувствали дискриминирани от условията на играта. Това дали участието в дадена кампания изисква наличие на достъп до интернет, присъствие в конкретен обект, покупка на дадена стока, регистриране на етикети, касови бележки или нещо друго, е изцяло по преценка на организатора на съответната игра и всеки е в пълното си право да не взема участие в нея, ако дадените условия не го удовлетворяват.

Изискването за посещение на магазина е с цел да можете да се запознаете реално с предлаганите артикули, да усетите качеството на материалите и да разгледате интериора на чантите, раниците и куфарите на марката, за да направите най-добрия избор за себе си и детето си.

Уточнения за валидно участие в играта:
- Снимките, направени през витрината на обектите "А.Т.Г. Лайфстайл" също се считат за валидно участие, както и тези вътре в магазина.
- Всеки участник може да публикува по повече от една снимка, но това не му дава право на повече от едно участие в тегленето на наградата.
- Снимки, свалени от интернет или заснети от рекламни материали и каталози, не се считат за валидно участие в играта.

Пожелаваме успех на всички участници!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Точно така. Има условия. Винаги ще има доволни и недоволни.
Сега някой е виновен, че прави нещо.
Като организатор има право да определи правилата.


Качвам и аз нашия избор. Спряхме се на нещо нетрадиционно за детска серия, а в същото време мнооого ефектно и разбира се, Дард Вейдър. Кой младеж не го оценява?



http://prikachi.com/images.php?images/815/9166815X.jpg

# 44
  • Мнения: 376
Здравейте:) Вашите продукти са с качество и ги използваме активно с моите две дъщери.
Каката стартира с раничка пчеличка - първият си учебен ден в яслата, сега тази раница е при малката ми дъщеря.
Продължи градината с нова Мики Маус и сега идва ред на училище.
Изборът ние за ето тази:

# 45
  • Мнения: 22 414
Имам и още един въпрос към организаторите на тази игра.
Защо на официалния сайт няма никъде поместена информация за правилата на играта и всичко останало?!?
И това не е видно за всички клиенти на Вашите магазини и продукти?

# 46
  • Мнения: 539
Цялото семейство ползваме чанти и раници на Самсонайт и сме много доволни.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Имам и още един въпрос към организаторите на тази игра.
Защо на официалния сайт няма никъде поместена информация за правилата на играта и всичко останало?!?
И това не е видно за всички клиенти на Вашите магазини и продукти?
Играта и за потребители на форума. За пръв път ли виждате такава или когато участвате това не е от значение?
Всички игри тук са за форума. 1 не е имало официална и национална.

Ей, някой като иска да се заяде как измисля за какво....

Търсете си, може пък да намерите как да жегнете някой и да успокоите дребните си душици.

Само в България го има това. Срам да го хване човек...

# 48
  • Мнения: 22 414

eli70o0, в игри не участвам, тази постоянно ми излиза като реклама. Направих си труда да проверя как стоят нещата, не харесвам заобикаляне на правила.
Вие си участвайте и играйте.

# 49
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Пътуваме доста често, както цялото семейство, така и децата ни поотделно. Като сме всички си нареждаме багажа в саковете двама по двама. Но все мястото не достига и се налага да използваме и раници. Обаче, като трябва да пътуват децата поотделно, а това се налага често, било то на тренировъчни лагери, на състезания, фестивали, пленери и т.н. започва една борба - кой с кой сак да бъде, кой бил по-голям, кой повече тежал. След като се напълни сака с необходимите неща идва най-трудното - този сак трябва да се носи от детето. А той е много, много тежък. Докато детето не се настани в хотелската стая все ми е притеснено дали се е справило да си носи тежкия сак с багажа, дали някой му е помогнал да му пренесе сака.

Затова изборът на сина ми е тази здрава и уникална раница:



А дъщеря ми си избра този прекрасен куфар:



Ето и куфарът от вътре /с любезното съдействие на продавач-консултанта в магазина в МОЛ Галерия Бургас. Изключително внимателна и отзивчива, отговори ни на всички въпроси, които ни вълнуваха./




Много се развълнувахме, когато видяхме тези красоти на живо. Вдъхновихме се и думите "заваляха" като рими. Получи се това стихотворение:

Искам куфар аз чудесен,
с него пътят ще е лесен.
Няма тежест веч да ме мори,
нищичко не ще ме заболи.
С кипро куфарче на колела
аз света ще покоря.
Марката е Samsonite,
с него всичко ще е right.

Туфли, бански и бельо,
подредени на едно место.
За сценичните костюми
място също има отредено
в куфара мечтан,
защото той е тъй голям.
И медалите да не забравя -
отново в него ще поставя.


Искрено се надяваме /цялото семейство/ късметът да бъде за дъщеря ми, защото тя ще използва този куфар. И определено няма да го щади, а съвсем скоро ще го поразходи в чужбина, след това и на планина /започват състезанията, като започне и учебната година/. Така ще сме спокойни, особено аз /защото една майка ги изживява повече нещата от един баща/, че няма да носи нищо на ръка, а ще си бута куфара на колела. Simple Smile

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 917

eli70o0, в игри не участвам, тази постоянно ми излиза като реклама. Направих си труда да проверя как стоят нещата, не харесвам заобикаляне на правила.
Вие си участвайте и играйте.

Заобикаляне на правилата и аз не харесвам, но това да направиш игра във форум без да е национална си е съвсем в реда на нещата и организатора не е в нарушение. Такава игра иска и прави, а доколкото разбрах проблема, който виждате е точно този.

# 51
  • Мнения: 219
В The Mall тези куфари ни лепнаха като магнит. Страхотни са.

# 52
  • Мнения: 219
Красота.

# 53
  • Мнения: 549
Яко, каза детето ми



http://cveteto77.snimka.bg/daily/star-wars.957643.38193480

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 08:54 от Мимота

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Мимота, да, раницата и куфара са страхотни! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 549
Тези също много радват (не ги видях тук за съжаление)
http://cveteto77.snimka.bg/daily/star-wars.957643.38193503
http://cveteto77.snimka.bg/daily/star-wars.957643.38193502

# 56
  • Мнения: 311


 за него и нея

# 57
  • Мнения: 1
Моята дъщеря има раница Samsonite черна с точки на Мини , но сега си избра нещо цветно и многооооо различно. Аз като майка съм спокойна, използва качествена раница ,която е много здрава и пази гръбчето на детето!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Не знам в кой град си, но и при нас, във Варна, ги няма. Тук като цяло няма особен избор за деца. Преди имаха повече неща, а сега децата са минали на заден план.

# 59
  • Мнения: 325
Много "вкусна" раница. Избрахме я единодушно.

 

# 60
  • Мнения: 1 986

В Бургас няма особено голям избор, но харесахме тази.
Относно правилата на играта - снимките от витрината, сякаш не отговарят на изискванията и очакванията Ви, хората да се запознаят с качеството на продуктите Ви.

# 61
  • Мнения: 72

Тази хареса детето.

# 62
# 63
  • Мнения: 1 546

Моля, придържайте се към правилата за участие. Снимки, свалени от интернет или заснети от рекламни материали и каталози, не се считат за валидно участие в играта.

# 64
# 65
  • Мнения: 252
Изборът на Зара

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Благодаря за възможността да участваме в игра с възможност да тези качествени продукти! Нашите момчета избраха:

# 67
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214

# 68
  • Мнения: 612
Ето и нашият избор

# 69
  • София
  • Мнения: 452
Всички малки момченца харесват McQueen!!!
И моето само докато влезе в магазина и познайте.........



# 70
# 71
# 72
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Дъщеря ми се влюби в това:

Последна редакция: нд, 27 авг 2017, 23:21 от Мон...

# 73
# 74
  • Мнения: 33
Много красиви и качествени стоки !  Това е изборът на сина ми  .

Последна редакция: пн, 28 авг 2017, 12:16 от Генка Чардакова

# 75
  • varna
  • Мнения: 465
изборът на моята тийнейджърка http://prikachi.com/images.php?images/11/9171011c.jpg

# 76
# 77
  • Плевен
  • Мнения: 602
Харесахме си тези:

# 78
  • Мнения: 3 018
Третокласникът си хареса разбира се MadPax (и постоянно ме пита кога ще теглят наградата  Praynig)



А за госпожицата - раница с понички Heart

# 79
  • Мнения: 47 963
Ние също харесваме тези интересни раници

# 80
# 81
  • софия
  • Мнения: 25 398
При твърде ограничения избор в магазина в мол Парадайз, изборът е:

# 82
  • Мнения: 290
Нашият избор е  Елза и Мини Маус, разбира се

# 83
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Моят син хареса този куфар с Дарт Вейдър:

# 84
  • Мнения: 1


За малкия първокласник избрахме страхотната чанта със светещ в тъмното череп!:))

# 85
  • Мнения: 1


Здравейте,
Това е нашата раничка за детската градина Simple Smile

# 86
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
MadPax

# 87
# 88
  • Мнения: 146
Ние си харесахме този куфар.

# 89
# 90
# 91
  • Мнения: 851


Това е нашият избор на тема "Междузвездни войни"

# 92
  • Мнения: 2 515


Най-много ни хареса куфар с Мики Маус Simple Smile

# 93
  • Мнения: 17


Харесваме принцеса София

# 94
  • Мнения: 2 135
Избрахме тази

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 14:55 от Cилвия

# 95
  • Мнения: 2
Изборът на моята първокласничка.

# 96
  • Мнения: 2
Нашият избор!

# 97
  • Мнения: 1
Това е нашият избор! Страхотна еееее!!!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 522
Раниците и куфарите Ви са прекрасни Heart За децата са приказни Heart Моята дъщеря се влюби в тази красота Simple Smile


Да си призная тази като форма ме върна в детството Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 216
Нашият избор е тази красива, интересна и много оригинална раница Simple Smile



# 100
  • Мнения: 10
Синът ми избра тематично:

# 101
  • Мнения: 9 481
Не ми се получи снимката..пробвам отново☺

# 102
  • Мнения: 2
ние си избрахме тази прекрасна раница

# 103
  • Мнения: 2
а тази раница има и таен джоб удобна и много практична за малките първокласници

# 104
  • Мнения: 18
Моят сладур си хареса тази раница за училище 😃

# 105
  • Мнения: 71
Всички продукти са чудесни, но тази серия куфари ми допадна най- много! Цвета е уникален! Ще се радвам да имаме куфарче за малкия турист!

# 106
  • Мнения: 10
Избрахме си тази чудесна раница! Избора е много труден!

# 107
  • Мнения: 10
За мама този страхотен куфар

# 108
# 109
  • Мнения: 377
Любимият ни Дисни герой Доналд Дък

# 110
  • Мнения: 2 942
   Ние избрахме раница на тема "Междузвездни войни"

# 111
  • Мнения: 1
Изборът ни.

# 112
  • Мнения: 1
Всички SAMSONITE СА ПРЕКРАСНИ , но тези са наши фаворити! Черното е винаги на мода!  

# 113
  • Мнения: 82
Хареса му малкият жълт American Tourister. Пожелавам му късмет Simple Smile

# 114
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много ранички харесахме, но ето от тази едва отлепихме дребосъчката:

# 115
  • Мнения: 33



Изборът на сина ми  .
Приятен ден !
    -  снимано на "  Витоша  "  - София

# 116
  • Мнения: 142

Това е изборът на дъщеря ми

# 117
  • Мнения: 148


Синът ми си хареса раница Star Wars Simple Smile

# 118
  • Мнения: 6
Преди няколко дни участвах,но не виждам публикуваната си снимка в коментарите.Да не би да съм допуснала грешка и да не съм я публикувала?
Малкия избра раничката на Макуин!

# 119
# 120
  • Мнения: 3 774
8 годишния ми син си хареса светлосиния куфар на American Tourister:

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 09:26 от Редактор**

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 240

Ето избора на нашия бъдещ първокласник.

Тази снимка ми прилича доста на изрязана от по-горния коментирал Zornich. Всичко съвпада едно към едно. Ако коментарите не бяха един под друг едва ли щеше да се забележи. Rolling Eyes

# 122
  • софия
  • Мнения: 25 398
Изборът на моя син
Скрит текст:
Скрит текст:
Ето избора на нашия бъдещ първокласник.
Тази снимка ми прилича доста на изрязана от по-горния коментирал Zornich. Всичко съвпада едно към едно. Ако коментарите не бяха един под друг едва ли щеше да се забележи. Rolling Eyes
Абсолютно е така. Или stelito321 е откраднала снимката, или е мултиакаунтинг, което е против правилата на форума и би трябвало да се наказва.
Елементарно, без да се задълбочавам в изследване на информацията за двете снимки  Mr. Green

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Снимките не са еднакви. Ако разгледате внимателно, ще видите, че са от различен ъгъл и различни снимки.
Simple Smile Информацията е на запаметените на десктопа Ви снимки, десетина минути преди публикацията Ви.
Няма как снимка, публикувана на 20 август да има първични свойства от 14 септември.
Факт е, че много си приличат, но не са в нарушение.
Моля, докладвайте съмненията си, използвайки функцията "Информирай модератор".

# 124
  • Мнения: 1
Ето и нашия избор.

# 125
  • Мнения: 243


Червеното е любимият ми цвят, а Мини Маус е много сладка. Снимката е от магазина в София на бул. "Витоша" 63.

# 126
  • Мнения: 294
Моята голяма госпожица си хатеса този куфар от Гранд мол Варна.
Успех на всички.

# 127
  • Мнения: 44


На тази прекрасна раница се спря моя избор.

# 128
  • Мнения: 1 546
BG-Mamma и Samsonite най-сърдечно Ви поздравяват по случай началото на новата учебна година! Желаем успех на всички ученици! Много знания и забавление през учебната година!

Благодарим на всички потребители на BG-Mamma, които се включиха в играта!
Победителите, които ще получат куфар American Tourister може да видите тук.

Общи условия

Активация на акаунт