Отговори
  • Мнения: 2 111
Здравейте,
Някой купувал ли е скоро/обмислял ли е да купува ваканционен имот в Гърция? Ако да - нека споделим опит и мнения. Ние започнахме да обмисляме подобна стъпка, но все още сме много начинаещи, не познаваме пазара и особеностите, не знаем и към кого да се обърнем - дали към нашенски или местни брокери, как да търсим, на кого да се доверим и т.н.
Ще се радвам ако можем да обменим информация! Bowtie

# 1
  • Мнения: 714
Ще следя с интерес, и мен ме интересува. Не се бях сетила да питам за инфо точно тук  Mr. Green

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
И мен ми е интересно. Единственото, което знам е от тази статия от миналата година.
http://www.168chasa.bg/article/5836855

Дано се включи някой с личен опит и да каже сега какво е положението

# 3
  • Мнения: 2 111
Не се бях сетила да питам за инфо точно тук  Mr. Green
В интерес на истината, видях подобна тема в Клюкарника, но там не се казва нищо конкретно, освен, че трябва да имаш местен, който да ти пази къщата. Надявам се в този раздел на Форума да има по-запознати с темата.

Благодаря и за статията. Мисля да се свържа с тази разложка агенция, поне ни е близо, а и скоро имам път натам. Ще споделя ако успея да организирам консултация с тях.

# 4
  • Мнения: 5 017
Аз се чудех дали има сайт на гръцката камара на частните съдебни изпълнители (както е в България) или въобще някъде, където са събрани продажби на търг на ипотекирани имоти. Но не знам гръцки за съжаление, че да потърся в интернет.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Интересна тема, но никой не споделя опит

# 6
  • Мнения: 253
В българските сайтове има много малко обяви.

# 7
  • Мнения: 39 309
По ваканционните селища има доста обяви за продажба(написани и на български). Отделно съм виждала агенции, пак с надписи на български.

# 8
  • Мнения: 4 292
Мога да препоръчам един архитект, много свястно момче, знае български и е много наясно с всичко по темата. Основно в по-близките райони до Бг може да помогне. Казва се Йоргос имейла му е kfchess@hotmail.com

Общи условия

Активация на акаунт