Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
Фифита, Flowers Bouquet
И аз си направих графиката. По ПРМ терминът ми беше 23/24 април, родих на 3 май тази година, бебето нямаше признаци на преносено още повече с 10 дни.
Понеже часът на раждане го знам от правени ректификации, при въвеждането му ми се показа- полът, а когато посочих неизвестен час-нямаше. От януари до август включително се редуват момче-момиче, а след това до края на годината не се посочва. Имам момиченце.
ММ има диабет, затова през юни миналата година си прави изследвания, оказа се, че е с олигозооспермия. Дадоха му да пие Ортамол фертил, като доктора направо ни каза, че ако искаме да ни дава документи за ин витро, но първо ще пробваме с инсеминация след септември. Аз напълно отписах възможността за забременяване в близката година, а се оказах бременна в месец, в който сме правили точно веднъж секс, доста след овулацията.

Последна редакция: пн, 28 авг 2017, 22:42 от PurpleS

# 16
  • София
  • Мнения: 193
PurpleS, Благодаря ти!  Heart

Вътрешно усещам, че това нещо работи. Просто не е проучено докрай. Между другото такива таблици има още в няколко сайта за астрология, но този изглежда най-достоверен. Аз от една година се интересувам от Астрология, но още съм много „боса”, за да направя сама подобни изчисления.
Твоята история е едно твърдо доказателство, че понякога традиционната медицина не е в състояние да контролира човешките ум и тяло.
Да ти е живо и здраво детенцето и дано повече жени прочетат темата, за да нямат сълзи в очите с поредната М.

Поздрави и дано и други се включат.

# 17
  • Мнения: 6 550
При мен изчисленията отговарят съвсем точно на датата, на която съм заченала дъщеря ми през 2010 г. Smile А според актуалните изчисления днес ни е силен ден за момче, обадих се на мъжа ми и му казах довечера да ме чака у дома в прелъстяващо настроение Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes После ще се отчета!

# 18
  • София
  • Мнения: 193
При мен изчисленията отговарят съвсем точно на датата, на която съм заченала дъщеря ми през 2010 г. Smile А според актуалните изчисления днес ни е силен ден за момче, обадих се на мъжа ми и му казах довечера да ме чака у дома в прелъстяващо настроение Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes После ще се отчета!

Хайде стискам палци!!! Hug

# 19
  • Мнения: 118
Здравей, хвърлих един поглед на сайта, следвах стъпките. Някои неща не се получиха като по снимките. Направих си натална карта, погледнах и таблиците за фертилността, но не можах да се ориентирам за минал период. Има доста неща за тълкуване в този сайт. Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 193
Здравей, хвърлих един поглед на сайта, следвах стъпките. Някои неща не се получиха като по снимките. Направих си натална карта, погледнах и таблиците за фертилността, но не можах да се ориентирам за минал период. Има доста неща за тълкуване в този сайт. Blush

Вероятно си изпуснала някоя стъпка. Погледни пак снимките на 1-страница.  Simple Smile 

П.п. Сега видях, че си ми писала на лични... Малко по-късно през деня ще ти отговоря. Hug

# 21
  • Мнения: 5 059
„Който не познава астрологията, няма право да се занимава с лечение!”, Хипократ

Особено психиатрите. Grinning

По статията ти... Всъщност в собствената си натална карта можеш да откриеш дали има заложена информация за потомството ти - дали ще имаш момче или момиче, според домът, който съответства на тази сфера на живота (мисля че 3 или 4 беше - не си спомням в момента). Аз така бях консултирала моята и на мм натална карта и се оказа, че в неговата има инфо относно мъжко потомство, докато в моята нямаше никаква инфо за потомството. Е, роди ни се момче - обаче се чудя това дали значи, че само момчета ще има мм и това че няма инфо за моето потомство, не дава ли еднакво шанс за момиче. Явно ще разберем при следваща бременност. Simple Smile

За зачеването не разбрах графиките. Какво точно показват? Фертилните дни на жената ли?

Къде можем да проверим това?колко и какви деца ще имам? Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 468
Намирам темата за изключително интересна, трябва да се проследи.
При мене обаче не съвпада.

# 23
  • Мнения: 10 598
„Който не познава астрологията, няма право да се занимава с лечение!”, Хипократ

Особено психиатрите. Grinning

По статията ти... Всъщност в собствената си натална карта можеш да откриеш дали има заложена информация за потомството ти - дали ще имаш момче или момиче, според домът, който съответства на тази сфера на живота (мисля че 3 или 4 беше - не си спомням в момента). Аз така бях консултирала моята и на мм натална карта и се оказа, че в неговата има инфо относно мъжко потомство, докато в моята нямаше никаква инфо за потомството. Е, роди ни се момче - обаче се чудя това дали значи, че само момчета ще има мм и това че няма инфо за моето потомство, не дава ли еднакво шанс за момиче. Явно ще разберем при следваща бременност. Simple Smile

За зачеването не разбрах графиките. Какво точно показват? Фертилните дни на жената ли?

Къде можем да проверим това?колко и какви деца ще имам? Simple Smile

Сега се разрових, да видя къде съм чела и гледала натални карти - моя и на мм. Но, понеже беше преди десетина години, не успях да намеря сайта. Намерих обаче подобна инфо. Домът, който отговаря за децата и потомството е 5. Според това дали има планети ситуирани в 5-и дом в астралната карта и съответно коя зодия е управител на 5-и дом, можеш да провериш дали се очаква мъжко или женско потомство. Когато има планети в 5-ти дом, а той е управляван от зодия Овен, Лъв или Стрелец по принцип имат мъжко потомство, докато ако домът е управляван от Телец, Рак или Козирог по птинцип ще има женско потомство. За останалите зодии не е определено, но при Близнаци, Везни и Водолей е по-вероятно мъжкото от женското потомство, а при Дева, Скорпион и Риби - женско, по-вероятно.
Броят на децата ще бъде по-голям при всички водни знаци и може би Телец, а по-малък при Близнаци, Лъв, Дева и може би Козирог.
Астрална карта можеш да си изчислиш на почти всеки сайт за астрология. Но е важно да знаеш и часът на рождение на мъжа ти.

Така, например, мм има Нептун и Юпитер в 5-ти дом, който е управляван от Стрелец  - мъжко потомство. Аз нямам никакви планети в този дом, а ми е управляван от Скорпион - женско потомство, но няма никаква инфо по отношение на потомството ми. На мм планетите показват каква му е връзката с потомството си (за съжаление има кофти аспекти с най-важните му фактори за добра връзка, което ме кар да си мисля, че има потенциал за развод с пренебрежение към потомството си). Пуу, да му се невиди! На какво откритие ударих... Дано съм объркала часа на рождението му! Grinning

Относно графиките на Фифита:

Абсолютно се разминават с моя жизнен цикъл. По принцип съм точна като часовник, дори детето ми се роди на термин. Знаем с мм кога точно сме правили малкия, щото той стана като на майтап от първия път. В получената графика ми излиза съвсем различен период на лунна фертилност, несъвпадаща нито с реална менструация, нито с овулация, нито периода в червено. Там където според графиката аз съм била най-далече от лунната фертилност, аз тогава съм заченала.
Заключение: може би този метод на изчисление да може да се пробва при жени с нередовен цикъл?

# 24
  • Мнения: 5 059
„Който не познава астрологията, няма право да се занимава с лечение!”, Хипократ

Особено психиатрите. Grinning

По статията ти... Всъщност в собствената си натална карта можеш да откриеш дали има заложена информация за потомството ти - дали ще имаш момче или момиче, според домът, който съответства на тази сфера на живота (мисля че 3 или 4 беше - не си спомням в момента). Аз така бях консултирала моята и на мм натална карта и се оказа, ........................


В 5 дом ми е луната и се управлява от Дева.
Това добре ли е?

# 25
  • Мнения: 3 977
Фифита опитах се да се свържа с теб на лични но така и не намерих къде мога да ти пиша,ще се радвам ако ми помогнеш Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 193
Фифита опитах се да се свържа с теб на лични но така и не намерих къде мога да ти пиша,ще се радвам ако ми помогнеш Simple Smile

Ами натискаш ми профила и там има писъмце - опция за лични съобщения, пишеш, и ти отговарям.  Simple Smile

Едит - Ако не успяваш да ми пратиш съобщение, можеш да пишеш тук. Но дай точни дата, час и място на раждането ти.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2017, 10:37 от Fifita

# 27
  • Мнения: 3 977
Ами и вчера и днес това писъмце ми липсва в профила ти,мога ли да те помоля да ми пратиш съобщение на  лични за да мога да ти пиша..

# 28
  • София
  • Мнения: 193
Ами и вчера и днес това писъмце ми липсва в профила ти,мога ли да те помоля да ми пратиш съобщение на  лични за да мога да ти пиша..


Готово. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 10 598


В 5 дом ми е луната и се управлява от Дева.
Това добре ли е?


Ами, пише, че ще бъдеш грижовна майка, ще обръщаш много внимание и ще отделяш много време на децата си, и че най-вероятно ще прожектираш твоята връзка с майка ти върху твоите си деца, че има вероятност да си многодетна, освен ако домът не е управляван от по-малко фертилни планети като Близнаци, Лъв и Дева (в случая - май няма да си многодетна) или ако има лоши аспекти със сковани планети като Сатурн, а и, може би, с Чирона ти. Когато има лоши аспекти на Луна в 5-ти дом, означава, че тази прожекция на връзката ти с майка ти, когато в нея има липси и дисбаланс, може да се отрази негативно върху децата ти, както и във любовните ти връзки.

Не знам дали е хубаво - зависи от аспектите на Луната. Simple Smile

А, това, че 5-ти дом е управляван от Дева, означава че по-вероятно е да имаш момиченца. Simple Smile

Трябва да видиш и на мъжо наталната карта.

Общи условия

Активация на акаунт