Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 19

  • 28 092
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 396
Мила банда, почерпете се, днес остаряваааам с още една година! bouquet Благодаря ви, че сте с мен, щастлива съм, че ви познавам! bouquet



Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 08:54 от mimi.7299

# 46
  • Мнения: X
Да си жива и здрава, Мими! Все така обичана и обичаща, все така красива и стилна дама! 💜💚💛

# 47
  • Мнения: 28 396
Да си жива и здрава, Мими! Все така обичана и обичаща, все така красива и стилна дама! 💜💚💛
Сисииии, благодаря ти миличка! Heart Eyes Heart Eyes
Девойки оставям ви, започвам да шетам, да готвя, че тайфа за черпене ме чака! Hug Hug

# 48
  • Мнения: 2 313
Миме честит празник! Весело изкарване!  love001 newsm59 ura cheers Heart Eyes Hug Hug

# 49
  • Мнения: 2 107
Мими, бъди здрава, щастлива и много успешна дама!

# 50
  • София
  • Мнения: 4 141
Мимии, Heart Eyes Heart Eyes честит рожден ден! Бъди все такава чаровница, бъди здрава, усмихната и страшно щастлива! Весел и незабравим празник Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 844
Мими, честит празним - здрава и щастлива бъди,успешна във всичко,Весел празник!!!Радвам се ,че те познавам! newsm59 nbirthday Gift party023 newsm38 bigdance2
Кати  Hug Hug да е здраво и много щастливо порасналото ти момче, късметът да е вечен негов спътник!!! Heart Eyes Heart Eyes
Емка това е хубаво,че зъба е по-добре,забавлявайте се на мах Heart Eyes
Ир  Hug Hug
мале кави температури,ужас- и дано по- бързо прегледат ТМ и му мине бързо
На морето е прекрасно,само дето вълните бяха много,но и до Златните се разходихме Simple Smile
Сега готвя - направих картофки на фурна за обяд,а за вечеря киноа със зеленчуци.Не ми се яде месо,да видим ММ какво мисли по въпроса hahaha hahaha
Прекрасна неделя ви пожелавам ,наследете и се Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мамекс пропуснах - как си, дано бързичко се оправиш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мамия Heart Eyes Heart Eyes благодаря ти!Поздравления, успешна година пожелавам за теб и твоите яъзпитаници Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 12:46 от Indji11

# 52
  • Мнения: 28 396
Благодаря ви миличкиииии, обичам ви!  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 313
Инджи благодаря! Весело изкарване на морето!  love001 Heart Eyes Hug Hug Grinning
Сиска, Занатка, Вангобче, Миме  newsm51 love001 Hug Heart Eyes Grinning
Жулиетке кафенце нящу? Да не ни забравиш.  Mr. Green Joy Heart Eyes Hug Hug
Обедното чайче.  Grinning Hug Hug Hug

# 54
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ооххх, прибрахме се в Руси, та докат сколасам с багажа....

Честит рожден ден Мимс! Да си здрава, много щастлива, обичана и удовлетворена!!!  Heart Eyes

Катее, пак укъснях с кафето, затуй слагам туй,  Whistling
 Heart Eyes
Скрит текст:



Аз ще вечерям от второто. Flutter

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 17:50 от Juls14

# 55
  • Мнения: 28 396
Джулс, благодаря Hug и аз взимам от втората картинка! Hug Flutter

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчо, да си ни жива и здрава! Да си много щастлива! Все така ученолюбива! Да си обичаща и обичана (в последното трябва да бъдеш убедена, защото ние безкрайно те обичаме). И нека сладката ти къдрава зелчица да настръхва само от умиление, прекрасни вълнения и неописуемо щастие! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Прибрах се. Прочетох ви. Очаквано нищо не запомних!

А, да, Кате, да ти е живо и здраво момчето! Късмет и добри хора около него!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет Heart Eyes
И ние малко избягахме под асмата, та не съм в час какви сте ги вършили.Започна да гърми и ще наваксам  Mr. Green

Успях да прегледам и дописвам  Hug
Кате , със закъснение, прекрасен живот на твоето момче Hug
Мимчо, честита да си, с много успехи , здраве и любов в семейството  Heart Eyes

Деско, това с горилата беше куклтово  Hug
А това със "сама съм си мнозинство" от утре и мен ме чака  Rolling Eyes Сиреч и аз като мамамия стартирам, учениците чак на 15ти де, но утре сме на линия и то с малката буболечка  Rolling Eyesта ще е интересно
усмихната вечер Hug

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 19:05 от ni4iq

# 58
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мимчо, Честит рожден ден! Да си жива, много здрава, безумно обичана, обгрижвана и уважавана и мноооого щастлива с любимите си хора!

Отивам да глася багажи, ако следващите дни не се включвам адекватно, не ми се сърдете Simple Smile

# 59
  • Мнения: 28 396
Банда благодаряяяяя ви! Правите денят ми специален!!!! bouquet bouquet bouquet
Тръгвам за ресторанта! НАЗДРАВЕ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт