Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 септ. 2017, 13:32 ч.

Диван за ежедневно спане

• 21 417
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София
Момичета, аз имам малко по-различен въпрос. Как се справихте с доставката на диваните? Гледам, че в Икеа се плаща доставка, но качването ще трябва да го организирам. Други мебелни фирми предлагат безплатна доставка....

От Руди-Ан ми доставиха дивана, качиха го и го сглобиха. Безплатно.
Доволни ли сте, че съм харесала един техен?

Много сме доволни. Ежедневно се ползва за спане. Пет години и половина направи.

# 76
  • Sofia
Ние сме с Feydom - дамаската е от тип Mollia - имаме леко одеялце понеже е бял - няма големи замърсявания, а и калъфите се свалят и перат ако е нужно.

# 77
  • София
Сега сме с ъглов - ъгълът е единично легло с матрак, можеш да си го слагаш от ляво или дясно. И под двете части има ракли.

Такъв ли? С колелца ли е? Кажи плюсовете и минусите, моля!

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 14:08 от кльомба

# 78
  • Бургас
Ние сме с Feydom - дамаската е от тип Mollia - имаме леко одеялце понеже е бял - няма големи замърсявания, а и калъфите се свалят и перат ако е нужно.

Е как е като качество? Заслужава ли си цената? Удобен ли е и лесно ли се превръща в легло?

# 79
  • Sofia

Е как е като качество? Заслужава ли си цената? Удобен ли е и лесно ли се превръща в легло?

Да много съм доволна , ползвам го вече 2 години.

# 80
Сега сме с ъглов - ъгълът е единично легло с матрак, можеш да си го слагаш от ляво или дясно. И под двете части има ракли.

Такъв ли? С колелца ли е? Кажи плюсовете и минусите, моля!
Аз също се интересувам конкретно от този диван. Никой ли няма впечатления от ползване?

# 81
  • пловдив
И аз да попитам, тъй като не разбрах. Последния диван от снимката знае ли се на коя фирма е, понеже много ни допадна.

# 82
И аз да попитам, тъй като не разбрах. Последния диван от снимката знае ли се на коя фирма е, понеже много ни допадна.

Ако става въпрос за този от последната снимка: ъглов диван Туист.

# 83
  • пловдив

Ако става въпрос за този от последната снимка: ъглов диван Туист.
Благодаря много. И последно да попитам, ако някой ползва модела, доволен ли е като качество?

Общи условия

Активация на акаунт