Може ли да ме застигне магия направена на друг

  • 5 365
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте,

Бях близка с един човек, който се съмняваше, че му е направена магия. Казах му някои начини, по които да се предпази, но в момента, в който му дадох нещата за тях, върху мен се стовариха много проблеми - особено здравословни и то един през друг. Буквално на следващия ден започнаха проблемите ми от нищото. Оправих се някак от тях, но
след това пък започнаха уроките - всеки ден бях урочасана и се случваше по едно и също време. Спряхме да поддържаме връзка с него, отидох на църква, четоха ми, взех си амулет и нещата тръгнаха да се оправят. Но наскоро пак имах вземане - даване с него и отново се започна с проблемите.
Чуденката ми е дали, ако на него му е направена магия, ме застига мене, защото съм се опитала да му помогна, или покрай него някой прави лошо и на мен?

# 1
  • Мнения: 1 224
Може да пробвате да отидете на някои места с пречистваща сила или да си вземете светена вода от църквата,а вече за хора който развалят магий не знам много мушеници се навъдиха и може да се натъкнете ня тях.

# 2
  • Мнения: 6 166
Заедно ли сте още? Не те застига, защото си му помагала, а защото си спала с него. По този начин ние жените взимаме от кармата на мъжете. Ако нещо е предназначено за него и не го хване - ще хване жената, с която спи. Очистването от такова влияние е - като приключите връзката да се напълниш с енергия на ниво 2ра и 4та чакри. Да не спиш с нови мъже 3 месеца, да отрежеш кордата с него и да се подготвиш нещаа да се оправят от самосебе си. Бъди и благодарна, че си се отървала ако не си вече с него. Той колкото и да се предпазва - като не може  да задържи жена около себе си ще е доста нещастен. Кой и защо те урочасва теб?

# 3
  • Мнения: 11 312
Не разбира се! По никакъв начин магия направена на някого не може да се прехвърля върху друг. Нито със секс нито по какъвто и да е начин.  Crazy
Прабаба ми разваляше магии вкл. от ходжи и тем подобни. Магията е на енергийно ниво и е изключително персонална, не е заразна 100%.

Погледни на случващото ти се като изпитание дали наистина искаш да си с този човек или търсиш удобна и лесна връзка.  Peace

# 4
  • Мнения: 60
Да, вече не сме заедно, но от време на време се засичаме на общи мероприятия и тогава отново започват неволите ми.
Урочасваха ме техните след като се запознахме с тях (разбрах в последствие, че са ме кълнели, преди това не бях сигурна кой е).
Интересното е, че лошите неща не се случиха от началото на връзката, а веднага след като му казах какво да направи, защото се съмняваше в нещо направено (намираше неща в тях). Затова се замислих.
Другото ми съмнение беше, че негова роднина му прави магиите и като е разбрала, че аз му помагам, се е насочила към мен, но след като се разделихме и ходих на църква се оправих.
Може би просто неговата енергия и клетвите на роднините му са ми повлияли.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 431
От утре една седмица ходи с различни цветни чорапи. Магията ще види коаква си луда, а тя ходи само при сериозни хора. Ако имаш и едно звънче си вържи на метлата и си премети хубаво у вас.

# 6
  • Мнения: 6 166
Чрез секс обменяш карма с мъжът. Роднината му сигурно е имала достъп до домът му. Аз не каня всеки у нас.
Това с кълненето - кофти работа. Не ти трябват такива свекър и свекърва. Замисли се, че ако те правят такива неща, а на бившият ти роднината му подхвърля неща (след което на него нищо му няма, а вие се разделяте...), то най-вероятно и той има такива нечисти способности и като цяло - не ти трябва такова нещо в живота.

В допълнение на горните неща бих посъветвала и да отидеш в 3 различни църкви и да помолиш Бога в сърцето ти да помогне всеки да си тръгне по пътя, ти им пожелай всичко най-добро в сърцето си и също ги помоли за прошка ако нещо някога си им направила лошо. Това, че те искат да те изпъдят в този живот може да значи и, че в минал ти си била по този начин с тях. Така че, ти си прекъсни твоята карма с тях като им поискаш прошка и като им простиш, пък те да се оправят както знаят.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 431
Християните не вярват в прераждане и карма, така че няма смисъл да се бъркат. Всеки да си тръгва по пътя и това е.

# 8
  • Мнения: 990
Чрез секс обменяш карма с мъжът. Роднината му сигурно е имала достъп до домът му. Аз не каня всеки у нас.
Това с кълненето - кофти работа. Не ти трябват такива свекър и свекърва. Замисли се, че ако те правят такива неща, а на бившият ти роднината му подхвърля неща (след което на него нищо му няма, а вие се разделяте...), то най-вероятно и той има такива нечисти способности и като цяло - не ти трябва такова нещо в живота.

В допълнение на горните неща бих посъветвала и да отидеш в 3 различни църкви и да помолиш Бога в сърцето ти да помогне всеки да си тръгне по пътя, ти им пожелай всичко най-добро в сърцето си и също ги помоли за прошка ако нещо някога си им направила лошо. Това, че те искат да те изпъдят в този живот може да значи и, че в минал ти си била по този начин с тях. Така че, ти си прекъсни твоята карма с тях като им поискаш прошка и като им простиш, пък те да се оправят както знаят.

Чета те и се хващам за главата.... От каква позиция пишеш тези неща? Всяка жена прочела две книги на Лариса Ренар, разбрала недоразбрала за сексуалната енергия и обмяната, се записва "специалистка" и раздава съвети. Черна магия не се прихваща със секс. Също така не се разваля с молитва в църква.

# 9
  • Мнения: 620
Мдам, големи смешки пишете понякога, чак да го заболи човек корема от смях Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 38 431
Който се смее - магия не го лови! Grinning

# 11
  • Мнения: 990
Който се смее - магия не го лови! Grinning

А само, който носи еднакви чорапи и заради това хваща уроки, а хората му правят черна магия от злоба? И затова трябва да нодим различни чорапи, за да ударим магията по естетското чувство и болезнения моден нюх и тя , обидена, да се врътне и да си отиде....

# 12
  • Мнения: 6 166
Не мога да твърдя, че авторката говори за магия. Някои неща си имат и прости обяснения като обмяна на енергия и карма. Не е нужно да чета Лариса Ренар, нито да ходя в Индия, за да знам някои прости истини. От това, което пише авторката - не са я харесвали и са я кълняли докато се разпаднат нещата с любимият син. За да се нормализират нещата ще е необходимо малко време. Според мен, не знам подробности. А за това в какво вярват християните - да не бъркаме догмата с вярата, ок?

# 13
  • София
  • Мнения: 38 431
Който се смее - магия не го лови! Grinning

А само, който носи еднакви чорапи и заради това хваща уроки, а хората му правят черна магия от злоба? И затова трябва да нодим различни чорапи, за да ударим магията по естетското чувство и болезнения моден нюх и тя , обидена, да се врътне и да си отиде....

Не, бъркаш, логиката не е такава.
Просто трябва да направиш нещо щуро, вместо да се забиваш в мисли за уроки и магии.
Да, защо пък да не треснем магията по модния нюх?!

# 14
  • Мнения: 990
Който се смее - магия не го лови! Grinning

А само, който носи еднакви чорапи и заради това хваща уроки, а хората му правят черна магия от злоба? И затова трябва да нодим различни чорапи, за да ударим магията по естетското чувство и болезнения моден нюх и тя , обидена, да се врътне и да си отиде....

Не, бъркаш, логиката не е такава.
Просто трябва да направиш нещо щуро, вместо да се забиваш в мисли за уроки и магии.
Да, защо пък да не треснем магията по модния нюх?!


За съжалиение не е така. Това са несериозни разсъждения.лТова е сериозна материя. Фактът, че много мошенници я принизиха в очите на хората не отнема от енергията й , за добро или зло...Защото енергията може да се използва и за добро. Обаче черна магия в ход, с " молитва от сърце в църква" не се преборва, за съжаление. Предполагам, че използваш това за чорапите като метафора за позитивна нагласа или дори утвърждения и визуализации - също за съжалиение не действа.
Към авторката - твоя човек , дали има магия или не не мога да знам. Ти нямаш...

Общи условия

Активация на акаунт